Bazénový robotický vysavač BWT D300+APP

Neohodnoceno
Značka: BWT
37 535 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
14.12.2023

Bazénový robotický vysavač BWT D300+APP pro čistění nadzemních i zapuštěných bazénů o celkové ploše až 60 m2. Spolehlivě vyčistí dno, stěny i hladinovou linku vašeho bazénu. Nepřekonatelný výkon, nejjemnější filtrace na trhu. Lze ovládat na dálku pomocí mobilní aplikace přes Bluetooth.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bazénový robotický vysavač BWT D300+APP pro dokonalé vyčistění bazénů o ploše až 60 m2.

MAXIMÁLNÍ VÝKON

BWT robotické vysavače jsou velmi odolné a spolehlivé díky robustnímu převodu, jedinému pohonu a silnému čerpadlu pro nasávání nečistot. Výškově nastavitelné sací ventily umožňují zvýšit sací výkon až na dvojnásobek.

NEJJEMNĚJŠÍ FILTRACE NA TRHU

BWT robotické vysavače jsou vybaveny exkluzivním 4D filtrem, který má filtrační schopnost čtyřikrát lepší, než kterýkoli jiný. Filtrační tkanina obsahuje smyčky, které zachycují nejmenší mikročástice o průměru až 2 mikrony. BWT robotické vysavače zaručují nejlepší filtraci na bazénovém trhu, která je v současné době k dispozici.

RYCHLÉ ČIŠTĚNÍ A ÚSPORA ENERGIE

S rychlým a logickým režimem pohybu a výkonným nasáváním pracuje robotický vysavač BWT velmi rychle. Čistící cykly jsou krátké a spotřebovávají méně energie.

INTELIGENTNÍ POHYB

Roboti BWT obsahují inteligentní a exkluzivní Smart Navigation System. Zařízení má vlastní gyroskop a používá vlastní algoritmus. Systém zajišťuje překážky, a pak vypočítá optimální dráhy pohybu a čištění. Dno bazénu je dokonalé čisté, a to s minimem pojezdů v rekordním čase. Navíc je napájecí kabel vybaven elektrickým otočným prvkem proti zamotání, který robotickému vysavači umožňuje naprostou svobodu pohybu.

ERGONOMIE

Robotické vysavače BWT jsou navrženy a vytvořeny tak, aby se daly snadno používat. Filtr je přístupný shora a je vybaven rukojetí, díky které se při mytí filtru nezašpiní ruce. Pro snadnější manipulaci mimo bazén je Bazénový robotický vysavač BWT D300+APP dodáván s robustním praktickým přepravním vozíkem.

OVLÁDÁNÍ POMOCÍ APLIKACE

Robotické vysavače BWT D300+APP jsou vybaveny modulem Bluetooth. Pomocí aplikace, kterou si můžete zdarma stáhnout na App Store či Obchod Play, je ovládání jen ve vašich rukou. Bazén je v mžiku čistý, a to s minimálním úsilím.

Značka

Bazénová technologie BWT patří mezi nejlepší produkty pro úpravu vody na trhu. V roce 1990 položil Andreas Weißenbacher základní kámen společnosti BWT. Díky investicím do výzkumu a vývoje je nyní skupina BWT evropským lídrem v oblasti úpravy vody. Nabízí široké portfolio produktů splňující nejnáročnější požadavky na kvalitu vody. Všechny produkty a procesy BWT jsou vysoce účinné, spolehlivé, ekonomické a ekologické.

 

Závazek k ochraně životního prostředí

Udržitelnost a pečlivé zacházení s drahocennými zdroji naší modré planety jsou pro skupinu BWT samozřejmostí. Voda je elixírem života a omezeným přírodním zdrojem. Protože není vždy a všude k dispozici v požadované kvalitě, vyvíjí BWT inovativní technologie a produkty, které umožňují dodávat vodu pro všechny oblasti života v té nejvyšší kvalitě – hygienicky čistou a bezpečnou. BWT si je plně vědoma důležitosti své role a používá své know-how přesně tam, kde je to třeba, aby čistila a využívala omezené vodní zdroje naší planety. 


Použité obrázky jsou pouze ilustrativní. Více informací na dotaz.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vysavače
Hmotnost: 11 kg
Velikost bazénu: 12 m (všechny tvary a povrchové úpravy)
Délka čistícího cyklu: 1,5 h, 2 h a 2,5 h
Typ čištění: dno, stěny a hladinová linie
Typ kartáče: 4 PVA kartáče + vibrační kartáč
Systém ochrany proti zamotání: ANO
Typ filtru: 4D, ultrajemné mikrovlákno
Délka kabelu: 23 m, vysoce kvalitní šedý
Nastavitelné sací ventily: ANO, sací výkon lze zvýšit až dvojnásobně
Rozměry (d x š x v): 39,1 x 46,9 x 26,8 cm
Hmotnost: 11 kg
Příslušenství: transportní vozík
Záruka: 3 roky

Bazénový robotický vysavač BWT D300+APP

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: