Obložení

Patentovaná konstrukce nadzemních bazénů Technypools poskytuje jedinečnou možnost přizpůsobit design bazénu architektonickému stylu vašeho domu a zahrady. Můžete se pustit do vlastního projektu, objednat si u nás bazén na klíč nebo zvolit luxusním designové obložení SOLAIRE. Ve všech případech je možné bazén zcela či částečně zapustit, což oceníte zejména pokud máte pozemek ve svahu.

 

Vlastní projekt obložení

Zahradní bazény NIAGARA a CALIFORNIA zvládnete pomocí montážních profilů jednoduše obložit sami. Český národ je plný šikovných kutilů, kteří takový projekt hravě zvládnou a často přichází s novými a neotřelými nápady. Výběr materiálů, barev, tvarů a doplňků je zela na vás a vaší kreativitě se meze nekladou. Budeme potěšeni, pokud se o radost z vašeho projektu podělíte i s námi a vaše dílo se stane inspirací pro další kutily. Fotografie či videa nám, prosím, zasílejte na info@swimi.cz nebo sdílejte na našich sociálních sítích.

Ukázky vlastních projektů:

Vlastní projekty zákazníků

 

Bazén na klíč

Pokud na projekt vlastního obložení bazénu nemáte čas, potřebné vybavení nebo zkušenosti, neváhejte se obrátit na nás. V rámci služby Bazén na klíč vám nezávazně zpracujeme návrh a kalkulaci obložení bazénů NIAGARA nebo CALIFORNIA.

Návrh obložení přizpůsobíme vašim individuálním požadavkům a stylu vaší zahrady či domu, vč. výběru materiálů, barevných kombinací, navazujících teras a odpočinkových ploch, technického zázemí pro bazénovou technologii a dalších doplňků jakou jsou schůdky, sprcha či jiné příslušenství. 

Vybrané realizované projekty na klíč:

Bazény na klíč

ODESLAT POPTÁVKU

Originální obložení

V naší nabídce naleznete i luxusní bazénové sety PREMIUM, které dodáváme ve třech variantách originálního designového obložení. Elegantní a stylový italský design modulárního systému SOLAIRE se snoubí s kvalitou provedení, funkčností a snadnou montáží nadzemního bazénu a jeho příslušenství.

Design obložení EXOTIC BROWN tvoří elegantní obruba bazénu z přírodního dřeva v kombinaci s obkladovými panely z tkaných syntetických vláken (ratan) kávové barvy.

solaire (2)

Design obložení MOONLIGHT tvoří elegantní obruba bazénu z přírodního dřeva v kombinaci s obkladovými panely z tkaných syntetických vláken (ratan) slonovinové barvy.

solaire (1)

Design obložení NATURAL WOOD tvoří elegantní obruba bazénu z přírodního dřeva v harmonické kombinaci s obložením z masivních dřevěných obkladových panelů.

solaire (3)

Poptávky zasílejte na info@swimi.cz nebo přes poptávkový formulář. Nezapomeňte uvést typ poptávané služby a vaše kontaktní údaje.

 

Poptávkový formulář