Obložení

Patentovaná konstrukce nadzemních bazénů Technypools poskytuje jedinečnou možnost přizpůsobit design bazénu architektonickému stylu vašeho domu a zahrady. Jakou cestu zvolíte je výhradně na vás, máte několik možností.

 

Vlastní projekt obložení

Zahradní bazény NIAGARA a CALIFORNIA zvládnete pomocí montážních profilů jednoduše obložit sami. Český národ je plný šikovných kutilů, kteří takový projekt hravě zvládnou a často přichází s novými a neotřelými nápady. Výběr materiálů, barev, tvarů a doplňků je zela na vás a vaší kreativitě se meze nekladou. Budeme potěšeni, pokud se o radost z vašeho projektu podělíte i s námi a vaše dílo se stane inspirací pro další kutily. Fotografie či videa nám, prosím, zasílejte na info@swimi.cz nebo sdílejte na našich sociálních sítích.

Ukázky vlastních projektů:

obložení (1)

 

Bazén na klíč

Pokud na projekt vlastního obložení bazénu nemáte čas, potřebné vybavení nebo zkušenosti, neváhejte se obrátit na nás. V rámci služby Bazén na klíč vám nezávazně zpracujeme návrh a kalkulaci obložení bazénů NIAGARA nebo CALIFORNIA.

Návrh obložení přizpůsobíme vašim individuálním požadavkům a stylu vaší zahrady či domu, vč. výběru materiálů, barevných kombinací, navazujících teras a odpočinkových ploch, technického zázemí pro bazénovou technologii a dalších doplňků jakou jsou schůdky, sprcha či jiné příslušenství. 

Vybrané realizované projekty na klíč:

obložení (2)

 

Originální obložení

V naší nabídce naleznete i luxusní bazénové sety PREMIUM, které dodáváme ve třech variantách originálního designového obložení. Elegantní a stylový italský design modulárního systému SOLAIRE se snoubí s kvalitou provedení, funkčností a snadnou montáží nadzemního bazénu a jeho příslušenství.

Design obložení EXOTIC BROWN tvoří elegantní obruba bazénu z přírodního dřeva v kombinaci s obkladovými panely z tkaných syntetických vláken (ratan) kávové barvy.

solaire (2)

Design obložení MOONLIGHT tvoří elegantní obruba bazénu z přírodního dřeva v kombinaci s obkladovými panely z tkaných syntetických vláken (ratan) slonovinové barvy.

solaire (1)

Design obložení NATURAL WOOD tvoří elegantní obruba bazénu z přírodního dřeva v harmonické kombinaci s obložením z masivních dřevěných obkladových panelů.

solaire (3)