Služby

Máte na zahradě bazén Technypools, ale nemáte čas, potřebné vybavení nebo si nevíte rady se specifickým technickým detailem?

Využijte našich dlouholetých zkušeností s instalací a údržbou zahradních bazénů Technypools. Rádi poradíme nebo se rovnou postaráme o dobrou kondici a správné fungování vašeho bazénu. A pokud se rozhodnete pro designové obložení bazénu, neváhejte se na nás obrátit také. Bazén vám obložíme na klíč podle vašich přání nebo se s vámi podělíme o naše bohaté zkušenosti a vychytávky. Individuální cenovou kalkulaci vám sestavíme s ohledem na očekávaný rozsah prací, spotřebu materiálu a dojezdovou vzdálenost.

Odeslat poptávku

 

Instalace bazénu

Již od 7 000 Kč bez DPH

Koupili jste si nový nadzemní bazén na swimi.cz a chcete mít jistotu, že bude správně zapojen a plně funkční. Pomůžeme vám bazén nejen sestavit a zapojit veškeré příslušenství (filtraci, tepelné čerpadlo, UV lampu atp.), ale také vám během instalace poskytneme užitečné rady, jak se o bazén starat během i mimo koupací sezónu. Součástí může být i úprava terénu nebo příprava zpevněné základny pro instalaci zahradního bazénu.

Návrh bez názvu (3)_2

 

Bazén na klíč

Cena realizovaných projektů od 63 250 Kč do 349 070 Kč (práce vč. materiálu a dopravy)

Chcete-li, aby se váš nadzemní bazén stal jedinečnou designovou dominantou vaší zahrady, nechte nás zpracovat návrh a cenovou kalkulaci instalace bazénu vč. individuálního obložení přesně podle vašich představ.

Návrh bazénu na klíč přizpůsobíme vašim individuálním požadavkům, stylu vaší zahrady či domu a samozřejmě možnostem vašeho pozemku (ve svažitém terénu jsme schopni zajistit částečné až úplné zapuštění bazénů), vč. výběru materiálů, barevných kombinací, navazujících teras a odpočinkových ploch, technického zázemí pro bazénovou technologii a dalších doplňků jakou jsou schůdky, sprcha či jiné příslušenství.

Ukázky realizovaných Bazénů na klíč si můžete prohlédnout zde.

BAZÉN NA KLÍČ (2023)

 

Zazimování

Již od 3 500 Kč bez DPH

Nadzemní bazény Technypools nemusíte na zimu vypouštět a uskladňovat. Ušetříte si nejen práci spojenou každoroční instalací a demontáží bazénu, ale také náklady na vodu, kterou nemusíte znovu a znovu napouštět. 

K zazimování bazénu přistupujeme nejdříve v okamžiku, kdy teplota vody dlouhodobě poklese pod 15 °C. V rámci zazimování se profesionálně postaráme o úpravu vody s ohledem na vámi používanou bazénovou chemii, snížíme hladinu vody v bazénu pod skimmer, uzavřeme trysky bazénu a odvodníme a demontujeme veškerou bazénovou technologii.

služby (3)

 

Příprava na sezónu

Již od 4 000 Kč bez DPH

Našim zákazníkům doporučujeme zprovoznit a připravit bazén na koupací sezónu v okamžiku, kdy teplota vody dosáhne 10 °C. Během přípravy vyčistíme bazén od případných nečistot, které se v něm shromáždily během zimy, zkontrolujeme a zapojíme veškerou bazénovou technologii vč. případné výměny náplní filtrační jednotky či zářivek v UV lampě apod., dopustíme vodu, vyzkoušíme chod celého bazénového okruhu a opravíme případné netěsnosti. Po dohodě s vámi upravíme i kvalitu vody aplikací vaší bazénové chemie.

služby (1)

 

Opravy a údržba

Již od 400 Kč /hod

Jako výhradní distributor bazénů a autorizované obchodní zastoupení značky Technypools máme přístup ke všem náhradním dílům a součástkám. Nemáme-li potřebný díl aktuálně skladem, zajistíme pro vás jeho dodání co nejdříve.

Rádi vám pomůžeme i s opravou a běžnou údržbou bazénu či jeho obložení, které jsme vám dodali.

služby (2)

  

Ceny jsou uvedeny v Kč vč. DPH. Ceny mají pouze informativní charakter, nejsou závaznou nabídkou ani návrhem na uzavření smlouvy.

Poptávky zasílejte na info@swimi.cz nebo přes poptávkový formulář. Nezapomeňte uvést typ poptávané služby a vaše kontaktní údaje.

Poptávkový formulář