Osvětlení

Nejprodávanější

Plovoucí solární LED osvětlení pro bazény
 
590 Kč
LED osvětlení PREMIUM pro nadzemní bazény
 
4 290 Kč
8102RGB
 
4 490 Kč
3 položek celkem
Plovoucí solární LED osvětlení pro bazény
590 Kč

Plovoucí solární LED osvětlení je skvělým doplňkem všech nadzemních i kopaných bazénů. Nechte se okouzlit osvětleným bazénem a učiňte každý večer výjimečným okamžikem.

Kód: 8108
LED osvětlení PREMIUM pro nadzemní bazény
4 290 Kč

LED osvětlení PREMIUM je vhodné pro všechny nadzemní bazény v naší nabídce. Nechte se okouzlit osvětleným bazénem a učiňte každý večer výjimečným okamžikem.

Kód: 8102
8102RGB
4 490 Kč

LED osvětlení MULTICOLOR je vhodné pro všechny nadzemní bazény v naší nabídce. Nechte se okouzlit osvětleným bazénem a učiňte každý večer výjimečným okamžikem.

Kód: 8102RGB

Doplňte váš bazénový ráj o LED osvětlení pro nadzemní bazény. Vytvoříte tak magickou atmosféru a prodlužíte si dobu, kdy můžete v bazénu relaxovat. Nechte se okouzlit osvětleným bazénem a učiňte každý večer výjimečným okamžikem. ...

Jaké druhy osvětlení nabízíme?

Osvětlení bazénu je elegantní prvek, který vytvoří unikátní atmosféru a podtrhne krásu vašeho bazénu.

Na našem e-shopu nabízíme světla plovoucí nebo integrovaná.

Plovoucí solární LED osvětlení si můžete zakoupit pro jakýkoliv bazén, stačí jej zapnout, vložit do bazénu a můžete si užívat noční koupání s nádechem luxusu. Světlo má průměr 17 cm a je vybaveno vysoce kvalitními LED diodami, které automaticky mění svou barvu. Navíc jej není nutné připojovat k elektrické síti.

Integrovaná světla jsou vhodná pro všechny nadzemní bazény v naší nabídce a nabízíme je ve dvou variantách. Buď si můžete zvolit efektní bílé LED osvětlení PREMIUM nebo barevné LED osvětlení MULTICOLOR, které umožňuje výběr mezi 15 barevnými programy. Díky tomu můžete přizpůsobit atmosféru dle nálady nebo příležitosti – ať už se jedná o večírek, grilování nebo relaxaci při svitu hvězd.  

LED osvětlení je energeticky úsporné a odolné vůči vodě, což zaručuje spolehlivý provoz a minimální údržbu. Prozkoumejte naši nabídku a objevte ideální osvětlení pro váš bazén, které vám přinese nekonečné hodiny radosti, relaxace a zábavy.

Jaké další vylepšení bazénu si u nás můžete pořídit?

Dalším zajímavým prvkem, který skvěle doplní vzhled vašeho bazénu, je tryskající fontána ve tvaru vodní květiny poskytující příjemné osvěžení. Nadchne nejen děti, ale i dospělé.

Pokud si chcete prodloužit koupání až o několik měsíců, zvolte invertorové tepelné čerpadlo od BWT. Na našem e-shopu naleznete širokou nabídku modelů, výběr vám usnadní náš článek v blogu.

S čištěním dna, hladinové linky i stěn bazénu vám pomůže robotický vysavač COSMY, který vyniká skvělým výkonem, malou hmotností a elegantním vzhledem s možností měnit barvy. Více informací jsme pro vás sepsali do tohoto článku.

Pro příjemné osvěžení kdykoliv během horkých letních dnů si pořiďte solární sprchu. Navíc díky tomu, že se před vstupem do bazénu osprchujete, omezíte množství nečistot, které se dostanou do bazénové vody. Údržba tak bude zase o něco jednodušší.

Pro křišťálově čistou vodu vybavte váš bazén UV lampou. Ultrafialové záření ničí bakterie, řasy, viry, plísně a parazity, díky čemuž můžete výrazně snížit dávkování bazénové chemie.

A pokud si chcete ušetřit práci s dávkováním chemie, dopřejte si automatický dávkovač chemie, který dokáže vyhodnotit stav vody ve vašem bazénu a následně zajistit její úpravu dle vámi nastavených hodnot.


Kde se dozvíte více informací?

Pro více informací navštivte náš blog, kam pro vás sepisujeme všechny rady a tipy.

O všech novinkách informujeme prostřednictvím newsletterů a na našich sociálních sítích. Sledovat nás můžete na Facebooku, kde nás najdete jako SWIMI nebo na Instagramu, kde jsme jako swimi_czsk.

Pro detailní informace o jednotlivých produktech zabruste na stránku Návody, kde jsme pro vás shromáždili návody v češtině. Můžete si je stáhnout a nastudovat ještě před tím, než si u nás daný produkt objednáte.

Pokud máte zájem o instalaci nebo obložení bazénu, navštivte stránku Služby a vyplňte poptávkový formulář.

V případě, že máte jakékoliv dotazy ohledně výběru bazénu nebo bazénového příslušenství, neváhejte se na nás obrátit na emailu info@swimi.cz, rádi vám pomůžeme.