O nás

E-shop SWIMI

Vážení zákazníci,

srdečně Vás vítáme na našem e-shopu!

Swimi.cz navazuje na úspěšný projekt bazenmaster.cz, jehož prostřednictvím se kvalitní nadzemní bazény italské výroby dostaly na nespočet českých zahrad. Kromě nového jména a vzhledu jsme si pro vás připravili mnoho novinek a vylepšení.

Kromě kompletní nabídky nadzemních bazénů u nás nově najdete bazénovou chemii, flexibilní vaky a bazény pro mazlíčky. A to není vše, na dalším rozšíření nabídky pracujeme.

O všech novinkách a akcích budeme informovat formou newsletterů, přihlašte se, ať vám nic neunikne!

Pokud byste potřebovali jakýkoliv náhradní díl, tak nás neváhejte kontaktovat na info@swimi.cz. Pokud díl nebudeme mít skladem, objednáme ho přímo u výrobce. 

Máte-li již na zahradě bazén Niagara nebo California, využijte našich dlouholetých zkušeností s instalací a údržbou zahradních bazénů. Rádi poradíme nebo se rovnou postaráme o dobrou kondici a správné fungování vašeho bazénu. A pokud se rozhodnete pro designové obložení bazénu, neváhejte se na nás obrátit také.

V neposlední řadě nám dovolte shrnout výhody, které Vás nově čekají na našem e-shopu. Díky kvalitě použitých materiálů a výrobního procesu můžeme poskytnout prodlouženou záruku 5 let na bazénovou fólii a 3 roky na kovovou konstrukci. Všechny bazény Vám po ČR a SR dovezeme zcela zdarma a navíc k nim dostanete dárek. A pro věrné zákazníky máme připravené věrnostní slevy na další nákupy.

Těšíme se na Vaše nákupy.

Tým SWIMI

Autorizovaný prodejce nadzemních bazénů, příslušenství a flexibilních vaků pro Českou republiku, Slovensko, Polsko a Maďarsko

E-mail: info@swimi.cz

Tel.: +420 607 015 212

 

Poptávkový formulář