Bazénový set MY DOG POOL 305

2 hodnocení
Značka: my PET Line
4 990 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
13.12.2023

Bazén pro domácí mazlíčky 3,05 x 0,46 m, objem 3,00 m3, v červené barvě, včetně kartušové filtrace a připojovací sady. MY DOG POOL je perfektní místo, kde si vaši mazlíčci mohou vychutnat osvěžující chvíle během horkých letních dnů. Dopřejte jim tento luxus v podobě vlastního bazénu!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Už jste někdy hledali bazén pro své psy, ale nebyli jste spokojeni s nabídkou na trhu? Bazén MY DOG POOL je přesně to, co potřebujete!

Jeho konstrukce z vysoce pevného materiálu vyztuženého panely zajišťuje, že se jen tak nezalekne drápů vašeho psa a vydrží i ty nejdivočejší hrátky. Navíc bazén není třeba nafukovat, takže je připraven k použití ihned po rozbalení. Montáž je velice snadná a zvládnete ji během několika minut. 

Značka

Bazény MY DOG POOL vyrábí italská společnost New Plast, jedna z prvních italských firem, která začala zpracovávat plasty pomocí vysokofrekvenčního svařování v 50. letech 20. století. V průběhu let se New Plast stal významným producentem a v současné době je jedním z lídrů na evropském trhu špičkových nadzemních bazénů. Napříč desetiletími se společnost inspiruje a řídí tou nejdůležitější filozofií všech dob: spokojeností zákazníků. Základem jejího úspěchu je pozornost věnovaná výběru surovin, detailům a kvalitě řemeslného zpracování, což vedlo k získání certifikátu kvality ISO již v roce 1992, a unikátní design bazénů spolu s neustálým vývojem nových výrobkových řad.


Bazén se vyrábí ve dvou barevných variantách:


Závazek k ochraně životního prostředí

Výrobní technologie a zařízení společnosti New Plast neprodukuje žádné emise, ani do ovzduší, ani do půdy. Pro minimalizaci dopadu na životní prostředí je veškerá činnost společnosti umístěná v jednom výrobním závodě a společnost upřednostňuje výběr místních dodavatelů, aby se optimalizovaly emise z manipulace a logistiky surovin a výrobků. Většina použitých materiálů je plně recyklovatelná, pokud je správně a zodpovědně zlikvidována.Parametry

Bazén

průměr3,05 m
hloubka0,46 m
objem3,00 m3
tvarkruh
filtracekartušová


Použité obrázky jsou pouze ilustrativní. Více informací na dotaz.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro domácí mazlíčky
Hmotnost: 23.9 kg
Hloubka: 3,05 m
Objem: 0,46 m
Průměr: 3,00 m3
Tvar: kruh
Filtrace: kartušová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: