Koš pro skimmer

Neohodnoceno
Značka: Poolmaster
580 Kč
Skladem u výrobce
Můžeme doručit do:
2.1.2024

Náhradní koš pro skimmer je kompatibilní s produkty Poolmaster: SKIMMER závěsný (0633) a SKIMMER integrovaný (9710).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Koš pro skimmer zachycuje nečistoty jako je například spadlé listí nebo hmyz, zbytek drobnějších hladinových nečistot nasaje filtrační jednotka přes bazénové (vodní) čerpadlo vybavené vlastním sítkem na nečistoty. Tento náhradní díl je kompatibilní s produkty Poolmaster: SKIMMER závěsný (0633) a SKIMMER integrovaný (9710).

Značka

Náhradní díly Poolmaster a bazény Technypools vyrábí italská společnost New Plast, jedna z prvních italských firem, která začala zpracovávat plasty pomocí vysokofrekvenčního svařování v 50. letech 20. století. V průběhu let se New Plast stal významným producentem a v současné době je jedním z lídrů na evropském trhu špičkových nadzemních bazénů. Napříč desetiletími se společnost inspiruje a řídí tou nejdůležitější filozofií všech dob: spokojeností zákazníků. Základem jejího úspěchu je pozornost věnovaná výběru surovin, detailům a kvalitě řemeslného zpracování, což vedlo k získání certifikátu kvality ISO již v roce 1992, a unikátní design bazénů spolu s neustálým vývojem nových výrobkových řad.

Závazek k ochraně životního prostředí

Výrobní technologie a zařízení společnosti New Plast neprodukuje žádné emise, ani do ovzduší, ani do půdy. Pro minimalizaci dopadu na životní prostředí je veškerá činnost společnosti umístěná v jednom výrobním závodě a společnost upřednostňuje výběr místních dodavatelů, aby se optimalizovaly emise z manipulace a logistiky surovin a výrobků. Většina použitých materiálů je plně recyklovatelná, pokud je správně a zodpovědně zlikvidována.

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní. Více informací na dotaz.

Doplňkové parametry

Kategorie: Skimmer
Hmotnost: 0.11 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: