Krycí plachta CALIFORNIA TOP 650

Neohodnoceno
Značka: Poolmaster
6 590 Kč
Skladem u výrobce
Můžeme doručit do:
2.1.2024

Krycí plachta Poolmaster pro nadzemní bazén California TOP 650 o rozměru stran 6,96 x 4,36 m chrání vodu před spadem nečistot, omezí její odpařování a rozptyl akumulovaného tepla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krycí bazénová plachta chrání vodu před padajícím listím, pylem, hmyzem a dalšími nečistotami zanesenými větrem. Významně omezuje odpařování vody a bazénové chemie do ovzduší a také snižuje rozptyl akumulovaného tepla do okolního prostředí. Zakrývací plachty zabraňují znečištění a jsou nedílnou součástí péče o kvalitu vody v bazénu. Kdykoli se nekoupete a bazén není používán, doporučujeme jeho zakrytí plachtou. Pravidelné používání plachty snižuje námahu a náklady vynaložené na čistění bazénu a udržení křišťálově čisté vody. 

Veškeré krycí plachty Poolmaster jsou navrženy pro konkrétní nadzemní bazén Technypools z naší nabídky. Přesně pasují na rozměr a tvar bazénu, pro který jsou určeny. Jsou vyrobeny z materiálu, který dobře odolává mechanickému poškození a povětrnostním vlivům. Instalace plachty je jednoduchá a intuitivní. Krycí plachtu přetáhnete pře okraje bazénu po celém obvodu a stáhnete napínacím provázkem nebo lankem.

Závazek k ochraně životního prostředí

Výrobní technologie a zařízení společnosti New Plast neprodukuje žádné emise, ani do ovzduší, ani do půdy. Pro minimalizaci dopadu na životní prostředí je veškerá činnost společnosti umístěná v jednom výrobním závodě a společnost upřednostňuje výběr místních dodavatelů, aby se optimalizovaly emise z manipulace a logistiky surovin a výrobků. Většina použitých materiálů je plně recyklovatelná, pokud je správně a zodpovědně zlikvidována.

Parametry

Krycí plachta

tvar
obdélník
typ uchycení
stahovací provázek nebo lanko
délka x šířka bazénu (vnější)
6,96 x 4,36 m


Použité obrázky jsou pouze ilustrativní. Více informací na dotaz.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krycí plachty
Hmotnost: 8.4 kg
Délka (vnější): 6,96 m
Šířka (vnější): 4,36 m
Tvar: obdélník
Typ uchycení: stahovací provázek nebo lanko
Rozměr bazénu vnější (d x š): 6,96 x 4,36 m
Rozměr bazénu vnitřní (d x š): 6,50 x 3,90 m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: