Repelent proti hmyzu 1 l

Neohodnoceno
Značka: Poolmaster
244 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
5.10.2023

Velmi účinný odpuzovač vhodný k ochraně bazénu před komáry, včelami, mouchami a dalším hmyzem. Biologicky odbouratelný přípravek s rychlým účinkem.

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava bazénů
po ČR a SR zdarma
Prodloužená záruka
Prodloužená záruka
5 let záruka na bazénovou
fólii a 3 roky na konstrukci
Věrnostní slevy
Věrnostní slevy
Sleva na další nákupy pro
registrované zákazníky
Dárek k bazénu
Dárek k bazénu
K nákupu od nás
obdržíte dárek ZDARMA

Detailní popis produktu

Biologicky odbouratelný repelent proti hmyzu je navržen tak, aby účinně odpuzoval širokou škálu hmyzu, který se může objevit u vašeho bazénu. Každý večer aplikujte repelent na okraj bazénu a vytvořte tak ochranný kruh, který vám umožní užívat si klidné a nerušené chvíle u vody.

Pro zvýšení ochrany bazénu nejen proti hmyzu, ale také proti padajícím listům, pylu a dalším nečistotám unášeným větrem, doporučujeme používat krycí plachty Poolmaster. Aby byl váš bazén chráněn, doporučujeme jej zakrýt plachtou vždy, když není používán. V případě, že se na hladině vašeho bazénu objevímechanické nečistoty, doporučujeme je odstranit pomocí praktické hladinové síťky Poolmaster.

Značka

Přípravky bazénové chemie Poolmaster a bazény Technypools vyrábí italská společnost New Plast, jedna z prvních italských firem, která začala zpracovávat plasty pomocí vysokofrekvenčního svařování v 50. letech 20. století. V průběhu let se New Plast stal významným producentem a v současné době je jedním z lídrů na evropském trhu špičkových nadzemních bazénů. Napříč desetiletími se společnost inspiruje a řídí tou nejdůležitější filozofií všech dob: spokojeností zákazníků. Základem jejího úspěchu je pozornost věnovaná výběru surovin, detailům a kvalitě řemeslného zpracování, což vedlo k získání certifikátu kvality ISO již v roce 1992, a unikátní design bazénů spolu s neustálým vývojem nových výrobkových řad.

Závazek k ochraně životního prostředí

Výrobní technologie a zařízení společnosti New Plast neprodukuje žádné emise, ani do ovzduší, ani do půdy. Pro minimalizaci dopadu na životní prostředí je veškerá činnost společnosti umístěná v jednom výrobním závodě a společnost upřednostňuje výběr místních dodavatelů, aby se optimalizovaly emise z manipulace a logistiky surovin a výrobků. Většina použitých materiálů je plně recyklovatelná, pokud je správně a zodpovědně zlikvidována.

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní. Více informací na dotaz.

Doplňkové parametry

Kategorie: Údržba a čištění
Hmotnost: 1.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: