Spojovací hadice čerpadlo/ventil filtrace 15 m3/h (průměr 38 mm)

Neohodnoceno
Značka: Poolmaster
670 Kč
Skladem u výrobce
Můžeme doručit do:
2.1.2024

Náhradní spojovací hadice bazénového čerpadla s ventilem filtrace o průměru 38 mm a délce 95 cm je vhodná pro pískové filtrace Poolmaster o průtoku 15 m3/h.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náhradní spojovací hadice pro propojení bazénového čerpadla s ventilem filtrace o průměru 38 mm a délce 95 cm. Tento náhradní díl je kompatibilní s produkty Poolmaster: Písková filtrace 15 m3/h (2215).

Značka

Náhradní díly Poolmaster a bazény Technypools vyrábí italská společnost New Plast, jedna z prvních italských firem, která začala zpracovávat plasty pomocí vysokofrekvenčního svařování v 50. letech 20. století. V průběhu let se New Plast stal významným producentem a v současné době je jedním z lídrů na evropském trhu špičkových nadzemních bazénů. Napříč desetiletími se společnost inspiruje a řídí tou nejdůležitější filozofií všech dob: spokojeností zákazníků. Základem jejího úspěchu je pozornost věnovaná výběru surovin, detailům a kvalitě řemeslného zpracování, což vedlo k získání certifikátu kvality ISO již v roce 1992, a unikátní design bazénů spolu s neustálým vývojem nových výrobkových řad.

Závazek k ochraně životního prostředí

Výrobní technologie a zařízení společnosti New Plast neprodukuje žádné emise, ani do ovzduší, ani do půdy. Pro minimalizaci dopadu na životní prostředí je veškerá činnost společnosti umístěná v jednom výrobním závodě a společnost upřednostňuje výběr místních dodavatelů, aby se optimalizovaly emise z manipulace a logistiky surovin a výrobků. Většina použitých materiálů je plně recyklovatelná, pokud je správně a zodpovědně zlikvidována.

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní. Více informací na dotaz.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bazénová filtrace
Hmotnost: 0.9 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: