Venturiho aspirátor pro čištění bazénu s tyčí 1,2 m

Neohodnoceno
Značka: Poolmaster
220 Kč
Skladem u výrobce
Můžeme doručit do:
2.1.2024

Venturiho aspirátor pro efektivní sběr nečistot a usazenin ze dna bazénu. Praktický a spolehlivý produkt pro dosažení čisté bazénové vody. Snadná manipulace, kvalitní materiály, jednoduchá údržba.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Venturiho aspirátor je ideální pro čištění dna menších kulatých, oválných a obdélníkových bazénů se zaoblenými rohy. Díky speciální konstrukci vyčistíte dno bazénu pouze tlakem vody. Nepotřebujete bazénový vysavač, ani baterie či připojení k elektrické síti. Stačí vám pouze klasická zahradní hadice. Balení obsahuje ruční sací jednotku, sáček a teleskopickou bazénovou tyč o délce 1,2 m.

Jak funguje Venturiho aspirátor?

Na Venturiho aspirátor nasaďte tyč o délce 1,2 m, která je součástí balení. Umožňuje snadnou manipulaci a dostanete se díky ní do všech částí bazénu. Poté připojte Venturiho aspirátor k běžné zahradní hadici. Tlak vody vytvoří uvnitř trubky vír a díky Venturiho efektu jsou nečistoty a usazeniny dopravovány do sáčku s jemnými oky. Po ukončení čištění snadno vyjměte nečistoty ze sáčku a propláchněte jej pod tekoucí vodou, aby byl připraven pro další použití.

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní. Více informací na dotaz.

Doplňkové parametry

Kategorie: Údržba bazénu
Hmotnost: 0.9 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: