Víčko předfiltru bazénového čerpadla 12 - 15 m3/h s těsněním

Neohodnoceno
Značka: Poolmaster
970 Kč
Skladem u výrobce
Můžeme doručit do:
2.1.2024

Náhradní víčko předfiltru s těsněním pro bazénové čerpadlo Poolmaster s průtokem vody 12-15 m3/h.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náhradní Víčko předfiltru bazénového čerpadla 12-15 m3/h s těsněním je kompatibilní s produkty Poolmaster: Bazénové čerpadlo 12 m3/h (8105) a Bazénové čerpadlo 15 m3/h (8107).

Pokud si nejste jistí, jaký model bazénového čerpadla máte, pošlete nám fotografii štítku nalepeného na čerpadle, podle kterého výrobce přesně určí, o jaký model se jedná. Pokud budete potřebovat náhradní díly pro starší model bazénového čerpadla 10 m3/h neváhejte nás kontaktovat, výrobce má náhradní díly i k tomuto bazénovému čerpadlu.

Značka

Náhradní díly Poolmaster a bazény Technypools vyrábí italská společnost New Plast, jedna z prvních italských firem, která začala zpracovávat plasty pomocí vysokofrekvenčního svařování v 50. letech 20. století. V průběhu let se New Plast stal významným producentem a v současné době je jedním z lídrů na evropském trhu špičkových nadzemních bazénů. Napříč desetiletími se společnost inspiruje a řídí tou nejdůležitější filozofií všech dob: spokojeností zákazníků. Základem jejího úspěchu je pozornost věnovaná výběru surovin, detailům a kvalitě řemeslného zpracování, což vedlo k získání certifikátu kvality ISO již v roce 1992, a unikátní design bazénů spolu s neustálým vývojem nových výrobkových řad.

Závazek k ochraně životního prostředí

Výrobní technologie a zařízení společnosti New Plast neprodukuje žádné emise, ani do ovzduší, ani do půdy. Pro minimalizaci dopadu na životní prostředí je veškerá činnost společnosti umístěná v jednom výrobním závodě a společnost upřednostňuje výběr místních dodavatelů, aby se optimalizovaly emise z manipulace a logistiky surovin a výrobků. Většina použitých materiálů je plně recyklovatelná, pokud je správně a zodpovědně zlikvidována.

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní. Více informací na dotaz.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čerpadla k filtracím
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: