BWT Elektrolyzér E22

Neohodnoceno
Značka: BWT
42 568 Kč
Skladem u výrobce
Můžeme doručit do:
6.8.2024

Výkonný bazénový solinátor určený pro úpravu slané bazénové vody v bazénech o objemu do 100 m3. Režim super chlorace (chlór-šok), ruční regulace výroby Cl v %, hlídání hladiny vody v cele senzorem plynu, snížení produkce chlóru při detekci automatického krytu bazénu (lamely od BWT). Zapojuje se do běžné zásuvky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektrolyzér nové generace je navržený speciálně pro úpravu slané bazénové vody v bazénech o objemu do 100 m3. 

Snadná instalace a jednoduchá obsluha zaručují bezproblémový provoz.

Zařízení umožňuje vybrat si úroveň produkce chlóru (20, 40, 60, 80 a 100 %). Díky ovládání přes LED displej je nastavení velmi intuitivní a zvládne jej každý.

Výrobu chlóru lze snadno sledovat přes průhlednou elektrodovou celu.

Tato solnička disponuje režimem super chlorace (chlor-šok), který je vhodný pro okamžité řešení v případě vzniku problémů. Díky rychlému zvýšení koncentrace chloru je chlor šok účinným řešením pro odstranění všech druhů řas a bakterií.

Bezpečný provoz zajišťuje krytí IP 65 (zařízení je odolné proti vniknutí prachu a zároveň je chráněno proti tryskající vodě ze všech úhlů).

Ideální rozmezí pro salinitu je 3,5 až 4 g/l. Doporučujeme používat výhradně Tabletovou sůl od BWT s obsahem NaCl 99,9%.

Pro regulaci chodu Elektrolyzéru doporučujeme zakoupit Automatický dávkovač bazénové chemie DUAL MP + REG nebo Automatický dávkovač bazénové chemie DUAL ME + REG. Oba tyto dávkovače jsou vybaveny zásuvkou, do které se zapojí solinátor. Dávkovač zapíná solinátor pouze v okamžiku, kdy je potřeba vyrábět chlór a díky tomu nedochází k nežádoucí nadměrné produkci chlóru. Bez této regulace by byl elektrolyzér v provozu nepřetržitě a museli byste jeho chod hlídat ručně, což nedoporučujeme.

BWT Elektrolyzér E22
BWT Elektrolyzér E22

Technické parametry

 • Výroba chlóru: 22 g/h 
 • Doporučený objem bazénu: až 100 m3
 • Displej: LED
 • Krytí: IP 65
 • Režim super chlorace (chlór-šok): ANO
 • Ruční regulace výroby Cl v %: ANO
 • Hlídání hladiny vody v cele senzorem plynu: ANO
 • Snížení produkce chlóru při detekci automatického krytu bazénu (lamely od BWT): ANO
 • Lze zapojit do běžné zásuvky


Značka

Bazénová technologie BWT patří mezi nejlepší produkty pro úpravu vody na trhu. V roce 1990 položil Andreas Weißenbacher základní kámen společnosti BWT. Díky investicím do výzkumu a vývoje je nyní skupina BWT evropským lídrem v oblasti úpravy vody. Nabízí široké portfolio produktů splňující nejnáročnější požadavky na kvalitu vody. Všechny produkty a procesy BWT jsou vysoce účinné, spolehlivé, ekonomické a ekologické.

 

Závazek k ochraně životního prostředí

Udržitelnost a pečlivé zacházení s drahocennými zdroji naší modré planety jsou pro skupinu BWT samozřejmostí. Voda je elixírem života a omezeným přírodním zdrojem. Protože není vždy a všude k dispozici v požadované kvalitě, vyvíjí BWT inovativní technologie a produkty, které umožňují dodávat vodu pro všechny oblasti života v té nejvyšší kvalitě – hygienicky čistou a bezpečnou. BWT si je plně vědoma důležitosti své role a používá své know-how přesně tam, kde je to třeba, aby čistila a využívala omezené vodní zdroje naší planety.  

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní. Více informací na dotaz.

Doplňkové parametry

Kategorie: Solinátory
Hmotnost: 9.2 kg
Rozměry: 40 x 40 x 22 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bazénová technologie BWT patří mezi nejlepší produkty pro úpravu vody na trhu. Od začátků v Pforzheimu až po dnešní velkou společnost formují BWT tyto faktory: podnikatelský a výzkumný duch, radost z inovací a úspěch.

Historie

Kořeny společnosti BWT sahají až do roku 1823, kdy Johann Adam Benckiser založil svou stejnojmennou společnost jako malou chemickou továrnu v Německu. V roce 1990 položil Andreas Weißenbacher základní kámen pro dnešní BWT v rámci odkupu managementu. Z „Benckiser Wasser Technik“ udělal „BWT“, což byl začátek dlouholetého úspěšného příběhu.

V roce 2015 skupina BWT oslavila své 25. výročí. Díky investicím do výzkumu a vývoje se skupina BWT za čtvrt století dynamického rozvoje stala evropským lídrem v oblasti úpravy vody. Nabízí široké portfolio produktů splňující nejnáročnější požadavky na kvalitu vody. Všechny produkty a procesy BWT jsou vysoce účinné, spolehlivé, ekonomické a ekologické.

Portfolio produktů

Dotvořte si s bazénovou technologií BWT váš bazénový ráj!

 • Pokud si přejete prodloužit koupání i o několik měsíců, vyberte si z naší široké nabídky tepelných čerpadel.
 • Hledáte-li cestu k účinné dezinfekci vody, vsaďte na UV lampu, která pomocí ultrafialového záření ničí bakterie, řasy, viry, plísně a parazity.
 • Chcete-li si usnadnit čištění bazénu, zvolte bazénový robotický vysavač, který můžete ovládat i na dálku pomocí aplikace.
 • Pro bezstarostný provoz doporučujeme vybavit váš bazén automatickými dávkovači chemie, které se za vás postarají o kvalitní a čistou vodu.
 • Zvažujete, že budete mít v bazénu slanou vodu? Pořiďte si Elektrolyzér nové generace se širokou škálou úrovní produkce chlóru.
 • Sníte o kompletním řídícím systému bazénu, který bude navíc udržovat vodu čistou bez použití chemikálií? Dopřejte si inovativní zařízení BWT Microdos oxy, které díky hydrolýze promění vodu ve vašem bazénu v naprostou dokonalost!
ZNAČKY - BWT

To je jen krátký výčet bazénové technologie, kterou společnost BWT nabízí. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na info@swimi.cz, jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme najít ideální řešení, které bude ušité na míru vašim potřebám.

ZNAČKY - BWT

Závazek k ochraně životního prostředí

Udržitelnost a pečlivé zacházení s drahocennými zdroji naší modré planety jsou pro skupinu BWT samozřejmostí. Voda je elixírem života a omezeným přírodním zdrojem. Protože není vždy a všude k dispozici v požadované kvalitě, vyvíjí BWT inovativní technologie a produkty, které umožňují dodávat vodu pro všechny oblasti života v té nejvyšší kvalitě – hygienicky čistou a bezpečnou. BWT si je plně vědoma důležitosti své role a používá své know-how přesně tam, kde je to třeba, aby čistila a využívala omezené vodní zdroje naší planety.

To vše bez nutnosti přepravy na dlouhé vzdálenosti a zbytečné výroby dalších a dalších plastů, ale s inovativním duchem, znalostmi, odpovědností a respektem k našemu nejvzácnějšímu životnímu elixíru, s cílem stát se světovou jedničkou ve vodních technologiích pomocí ekologických, nákladově efektivních výrobků a procesů.

Slogan BWT „Pro vás a modrou planetu“ míří k jádru jejich poslání, kterým je být firmou, která funguje udržitelným a zodpovědným způsobem – aby plnila potřeby jednotlivců i chránila naši planetu Zemi jako náš jedinečný domov.