Dávkovací panel SPEEDY Pool (set)

Novinka
Neohodnoceno
Značka: BWT
39 620 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
29.4.2024

Automatický peristaltický dávkovač bazénové chemie dávkuje pH- a chlor. Ochrana proti předávkování chemie. Alarm upozorňující na chybový stav, při kterém nedochází k dávkování chemie. Sada obsahuje spojovací materiál pro montáž na stěnu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Automatický dávkovač bazénové chemie SPEEDY Pool dokáže vyhodnotit stav vody ve vašem bazénu a následně zajistit její úpravu dle vámi nastavených hodnot. 

Dávkovač je hadičkou napojen přímo do kanystrů s tekutou bazénovou chemií (pH- a chlor) a sám aplikuje do bazénové vody adekvátní množství přípravku. Takže se vám nikdy nestane, že byste chemie do bazénové vody dali více nebo méně, než je skutečně potřeba. Na vás zbude pouze občasné vyměňování kanystrů s bazénovou chemií, na jejíž možný nedostatek vás upozorní funkce ALARM.

Přenechte starosti s péčí o bazénovou vodu automatickému dávkovači SPEEDY Pool a užívejte si bezstarostného koupání a relaxace u bazénu.

Kompaktní a jednoduchý panel s měřící celou se signalizací průtoku měřené vody. Rozsah měření je 0 – 14 pH a 0 – 999 mV s tím, že hodnoty můžete nastavovat v rozmezí 6,0 – 8,0 pH a 300 - 800 mV. Za provozu měřené hodnoty pH a Rx se zobrazují na digitálním displeji.

Funkce čerpadel je proporcionální, se střídavou dobou prodlevy a provozu. Bod proporcionality je přednastaven na 1,0 pH nebo 100 mV.

Součástí dodávky jsou sondy, dávkovací hadičky, spojovací materiál pro montáž na stěnu, kalibrační roztoky, sací koše a výtlačné ventily. Elektricky připraveno pro zapojení do zásuvky 230 V.

Dávkovací panel SPEEDY Pool

 

Příklad provozu pH čerpadla: 

Nastavená hodnota 7,3 pH. Při hodnotě vyšší než 8,3 pH pracuje čerpadlo nepřetržitě. Při hodnotě nižší než 8,3 pH pracuje čerpadlo po dobu 75 sekund s následnou pauzou 75 sekund. Při hodnotě nižší než nebo rovno 7,3 pH čerpadlo nedávkuje.

Příklad provozu Rx čerpadla (chlór):

Nastavená hodnota 650 mV. Při hodnotě nižší než 550 mV pracuje čerpadlo nepřetržitě. Při hodnotě nad 550 mV pracuje čerpadlo po dobu 75 sekund s následnou pauzou 75 sekund. Při hodnotě vyšší než nebo rovno 650 mV čerpadlo nedávkuje.

 

Vestavená funkce ALARM

Funkce ALARM slouží k upozornění na nedostatek chemie pro dávkování a současně funguje jako ochrana proti předávkování chemie při eventuální špatné funkci sondy.

Pokud čerpadlo nedosáhne nastavené hodnoty po cca 1 litru (u pH-) nebo 4 litrech (u chlóru) dávkování chemikálie vkuse, přejde do režimu ALARM a přestane dávkovat. Displej zobrazí „AL“ a signalizační LED začne blikat.

 

Dávkovací panel SPEEDY Pool

Technické specifikace

 • Průtok: 1,5 l/h - 1,5 l/h
 • Příkon: 230 V 50 Hz-20 W
 • Typ čerpadla: Peristaltické
 • Typ dávkování: Proporcionální
 • Kalibrace: pH 7 / 468 mV
 • Rozmezí pro nastavení hodnot: 300 - 800 mV, pH 6 – 8
 • Provozní teplota: 10 - 50 °C
 • Displej: digitální
 • Ochrana proti předávkování chemie
 • Alarm upozorňující na chybový stav, při kterém nedochází k dávkování chemie

Značka

Bazénová technologie BWT patří mezi nejlepší produkty pro úpravu vody na trhu. V roce 1990 položil Andreas Weißenbacher základní kámen společnosti BWT. Díky investicím do výzkumu a vývoje je nyní skupina BWT evropským lídrem v oblasti úpravy vody. Nabízí široké portfolio produktů splňující nejnáročnější požadavky na kvalitu vody. Všechny produkty a procesy BWT jsou vysoce účinné, spolehlivé, ekonomické a ekologické.

 

Závazek k ochraně životního prostředí

Udržitelnost a pečlivé zacházení s drahocennými zdroji naší modré planety jsou pro skupinu BWT samozřejmostí. Voda je elixírem života a omezeným přírodním zdrojem. Protože není vždy a všude k dispozici v požadované kvalitě, vyvíjí BWT inovativní technologie a produkty, které umožňují dodávat vodu pro všechny oblasti života v té nejvyšší kvalitě – hygienicky čistou a bezpečnou. BWT si je plně vědoma důležitosti své role a používá své know-how přesně tam, kde je to třeba, aby čistila a využívala omezené vodní zdroje naší planety.  

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní. Více informací na dotaz.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Automatické dávkovače chemie
Hmotnost: 3.5 kg
Průtok: 1,5 l/h - 1,5 l/h
Příkon: 230 V 50 Hz-20 W
Typ čerpadla: Peristaltické
Typ dávkování: Proporcionální
Kalibrace: pH 7 / 468 mV
Rozmezí pro nastavení hodnot: 300 - 800 mV, pH 6 – 8
Provozní teplota: 10 - 50 °C
Displej: digitální
Ochrana proti předávkování chemie: ANO
Alarm upozorňující na chybový stav, při kterém nedochází k dávkování chemie: ANO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bazénová technologie BWT patří mezi nejlepší produkty pro úpravu vody na trhu. Od začátků v Pforzheimu až po dnešní velkou společnost formují BWT tyto faktory: podnikatelský a výzkumný duch, radost z inovací a úspěch.

Historie

Kořeny společnosti BWT sahají až do roku 1823, kdy Johann Adam Benckiser založil svou stejnojmennou společnost jako malou chemickou továrnu v Německu. V roce 1990 položil Andreas Weißenbacher základní kámen pro dnešní BWT v rámci odkupu managementu. Z „Benckiser Wasser Technik“ udělal „BWT“, což byl začátek dlouholetého úspěšného příběhu.

V roce 2015 skupina BWT oslavila své 25. výročí. Díky investicím do výzkumu a vývoje se skupina BWT za čtvrt století dynamického rozvoje stala evropským lídrem v oblasti úpravy vody. Nabízí široké portfolio produktů splňující nejnáročnější požadavky na kvalitu vody. Všechny produkty a procesy BWT jsou vysoce účinné, spolehlivé, ekonomické a ekologické.

Portfolio produktů

Dotvořte si s bazénovou technologií BWT váš bazénový ráj!

 • Pokud si přejete prodloužit koupání i o několik měsíců, vyberte si z naší široké nabídky tepelných čerpadel.
 • Hledáte-li cestu k účinné dezinfekci vody, vsaďte na UV lampu, která pomocí ultrafialového záření ničí bakterie, řasy, viry, plísně a parazity.
 • Chcete-li si usnadnit čištění bazénu, zvolte bazénový robotický vysavač, který můžete ovládat i na dálku pomocí aplikace.
 • Pro bezstarostný provoz doporučujeme vybavit váš bazén automatickými dávkovači chemie, které se za vás postarají o kvalitní a čistou vodu.
 • Zvažujete, že budete mít v bazénu slanou vodu? Pořiďte si Elektrolyzér nové generace se širokou škálou úrovní produkce chlóru.
 • Sníte o kompletním řídícím systému bazénu, který bude navíc udržovat vodu čistou bez použití chemikálií? Dopřejte si inovativní zařízení BWT Microdos oxy, které díky hydrolýze promění vodu ve vašem bazénu v naprostou dokonalost!
ZNAČKY - BWT

To je jen krátký výčet bazénové technologie, kterou společnost BWT nabízí. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na info@swimi.cz, jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme najít ideální řešení, které bude ušité na míru vašim potřebám.

ZNAČKY - BWT

Závazek k ochraně životního prostředí

Udržitelnost a pečlivé zacházení s drahocennými zdroji naší modré planety jsou pro skupinu BWT samozřejmostí. Voda je elixírem života a omezeným přírodním zdrojem. Protože není vždy a všude k dispozici v požadované kvalitě, vyvíjí BWT inovativní technologie a produkty, které umožňují dodávat vodu pro všechny oblasti života v té nejvyšší kvalitě – hygienicky čistou a bezpečnou. BWT si je plně vědoma důležitosti své role a používá své know-how přesně tam, kde je to třeba, aby čistila a využívala omezené vodní zdroje naší planety.

To vše bez nutnosti přepravy na dlouhé vzdálenosti a zbytečné výroby dalších a dalších plastů, ale s inovativním duchem, znalostmi, odpovědností a respektem k našemu nejvzácnějšímu životnímu elixíru, s cílem stát se světovou jedničkou ve vodních technologiích pomocí ekologických, nákladově efektivních výrobků a procesů.

Slogan BWT „Pro vás a modrou planetu“ míří k jádru jejich poslání, kterým je být firmou, která funguje udržitelným a zodpovědným způsobem – aby plnila potřeby jednotlivců i chránila naši planetu Zemi jako náš jedinečný domov.