ECOTANK 50 m3 Dešťovka

Doprava zdarma
Neohodnoceno
Značka: ECOTANK
65 790 Kč
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
26.10.2023 26.10.2023 Zvolte variantu

Flexibilní vak na dešťovou vodu ECOTANK 50 m3 (9,40 x 5,92 x 1,40 m, kapacita 50 000 l) včetně setu standardního připojení: dvojice ventilů pro plnění/vypouštění, přepadový ventil pro odvzdušňování a adaptéry na hadice o průměru 32 mm, 38 mm a 50 mm.

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava bazénů
po ČR a SR zdarma
Prodloužená záruka
Prodloužená záruka
5 let záruka na bazénovou
fólii a 3 roky na konstrukci
Věrnostní slevy
Věrnostní slevy
Sleva na další nákupy pro
registrované zákazníky
Dárek k bazénu
Dárek k bazénu
K nákupu od nás
obdržíte dárek ZDARMA

Detailní popis produktu

Samonosné flexibilní nádrže ECOTANK jsou ideální pro sběr a skladování dešťové vody a jiných kapalin pro nejrůznější použití. Představují velmi užitečný způsob, jak šetřit vodou a současně chránit životní prostředí i svoji peněženku. Tradiční metody sběru dešťové vody zahrnují sudy, nádrže nebo cisterny, které jsou vhodné pro malé a střední množství vody, ale jsou nedostatečné pro větší potřeby a mají řadu omezení vyplývajících z jejich konstrukce, rozměrů a hmotnosti. Vaky naproti tomu nabízí praktické, flexibilní a udržitelné řešení.


Výhody nádrží ECOTANK

 • Ekonomické řešení ve srovnání s jinými způsoby skladování
 • Není potřeba stavební povolení 
 • Rychlá a snadná instalace
 • Žádné dodatečné náklady na údržbu 
 • Žádné znečištění okolního prostředí
 • Nedochází ke kontaminaci nebo odpařování skladované kapaliny
 • Odolnost vůči extrémním teplotám: -30°C až +70°C
 • Certifikované materiály evropského původu
 • Polyesterová tkanina o tloušťce 900 g/m2 nebo 1100 g/m2 (u nádrží s kapacitou 45 m3 a vyšší), nátěr z PVC a úprava proti UV záření
 • Vysoká mechanická odolnost
 • Ohnivzdorné certifikované materiály
 • Svařování vysokofrekvenčních spojů s dvojitou výztuží (vnitřní a vnější) pro maximální pevnost a utěsnění
 • 100 % italský výrobek vyrobený společností certifikovanou ISO 9001:2015
 • Velká skladnost s následnou úsporou nákladů na přepravu 
 • Možnost přemisťování nádrží dle potřeby
 • Kapacita až 500 m3
 • Přizpůsobení na přání (materiály, barva, kapacita, rozměry a připojení)
 • Záruka 5 let na folii


Italský výrobek a evropská kvalita

Multifukční flexibilní nádrž je vyrobena v italském certifikovaném závodě s dlouholetou tradicí. K výrobě byly použity výhradně materiály s evropskými certifikáty. Folie je vyrobena z vysoce pevných polyesterových tkanin potažených PVC vyvinutých speciálně pro flexibilní nádrže a ošetřených ochrannými vrstvami proti UV záření. Tloušťka folie je 900 g/m2 nebo u větších modelů dokonce 1100 g/m2. Spoje jsou vyrobeny vysokofrekvenčním svařováním s dvojitou výztuhou (vnitřní i vnější), aby byla zajištěna maximální pevnost spojů a jejich utěsnění. Výsledkem je maximální odolnost vůči atmosférickým vlivům, teplotní odolnost je v intervalu -30 °C až +70 °C.


Prodloužená záruka

Kvalita použitých materiálů a výrobního procesu umožňuje poskytnout prodlouženou záruku 5 let. Flexibilní nádrže a jejich příslušenství v průběhu výroby podléhají kontrole kvality a před expedicí výstupní kontrolou. Produkty, které projdou testy, jsou opatřeny štítkem "Italský výrobek".


Příklady použití


Značka

Flexibilní nádrže ECOTANK vyrábí italská společnost New Plast, jedna z prvních italských firem, která začala zpracovávat plasty pomocí vysokofrekvenčního svařování v 50. letech 20. století. V průběhu let se New Plast stal významným producentem a v současné době je jedním z lídrů na evropském trhu špičkových nadzemních bazénů. Napříč desetiletími se společnost inspiruje a řídí tou nejdůležitější filozofií všech dob: spokojeností zákazníků. Základem jejího úspěchu je pozornost věnovaná výběru surovin, detailům a kvalitě řemeslného zpracování, což vedlo k získání certifikátu kvality ISO již v roce 1992, a unikátní design bazénů spolu s neustálým vývojem nových výrobkových řad.


Závazek k ochraně životního prostředí

Výrobní technologie a zařízení společnosti New Plast neprodukuje žádné emise, ani do ovzduší, ani do půdy. Pro minimalizaci dopadu na životní prostředí je veškerá činnost společnosti umístěná v jednom výrobním závodě a společnost upřednostňuje výběr místních dodavatelů, aby se optimalizovaly emise z manipulace a logistiky surovin a výrobků. Většina použitých materiálů je plně recyklovatelná, pokud je správně a zodpovědně zlikvidována.


Parametry

ECOTANK

kapacita
50 000 l
gramáž
1 100 g/m2
délka
9,40 m
šířka
5,92 m
výška
1,40 m
váha
125 kg
velikost balení
140 x 50 x 50 cm
způsob využití
dešťová vodaPoužité obrázky jsou pouze ilustrativní. Hmotnosti (prázdných) nádrží uvedené v tabulce jsou přibližné a závisejí na typu dodaných armatur a materiálů použitých k výrobě. Více informací na dotaz.

Doplňkové parametry

Kategorie: Na dešťovku
Délka: 9,40 m
Kapacita: 50 000 l
Šířka: 5,92 m
Výška: 1,40 m
Způsob využití: dešťová voda
Váha: 125 kg
Velikost balení: 140 x 50 x 50 cm
Gramáž: 1 100 g/m2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: