Kartušová filtrace HIGH CUBE

Neohodnoceno
Značka: Poolmaster
1 650 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
5.10.2023

Set kartušové filtrace Poolmaster s průtokem vody 2,7 m3/h pro bazény o objemu do 8 m3. Set obsahuje filtrační jednotku, bazénové vodní čerpadlo a filtrační vložku. Filtrace má přípojky na hadice o průměru 32 mm.

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava bazénů
po ČR a SR zdarma
Prodloužená záruka
Prodloužená záruka
5 let záruka na bazénovou
fólii a 3 roky na konstrukci
Věrnostní slevy
Věrnostní slevy
Sleva na další nákupy pro
registrované zákazníky
Dárek k bazénu
Dárek k bazénu
K nákupu od nás
obdržíte dárek ZDARMA

Detailní popis produktu

V každém případě doporučujeme nespoléhat jen na filtraci, ale k péči o kvalitu vody a její zdravotní nezávadnost využít i profesionální řadu přípravků pro čištění bazénů značky Poolmaster vyvinutých k eliminaci baktérií, řas a udržení křišťálově čisté vody ve vašem bazénu, ideálně v kombinaci s UV lampou, jejíž ultrafialové záření likviduje bakterie, viry a ostatní jednoduché organismy, zabraňuje jejich množení a významně snižuje potřebu bazénové chemie. Předcházejte znečistění bazénu i pravidelným používáním krycích fólií Poolmaster, vyrobených přesně na míru jednotlivým bazénům Technypools. Uchrání bazén před listím a hmyzem, navíc omezí odpařování vody a sníží rozptyl akumulovaného tepla. Díky přesně padnoucí krycí fólií se do bazénu dostane minimum nečistot a o to s menším množstvím bakterií budete muset bojovat.

Všechny filtrace Poolmaster jsou v souladu s evropskou směrnicí RoHS o omezení používání některých nebezpečných látek v elektrických a elektronických zařízeních, má krytí IPX5 (stupeň ochrany proti nízkotlaké tryskající vodě) a tepelnou ochranu. 

UPOZORNĚNÍ: všechny elektrické komponenty (napětí 230V) musí být instalovány minimálně 2,5 m od bazénu.

Hadice pro připojení nejsou součástí balení.

Značka

Příslušenství Poolmaster a bazény Technypools vyrábí italská společnost New Plast, jedna z prvních italských firem, která začala zpracovávat plasty pomocí vysokofrekvenčního svařování v 50. letech 20. století. V průběhu let se New Plast stal významným producentem a v současné době je jedním z lídrů na evropském trhu špičkových nadzemních bazénů. Napříč desetiletími se společnost inspiruje a řídí tou nejdůležitější filozofií všech dob: spokojeností zákazníků. Základem jejího úspěchu je pozornost věnovaná výběru surovin, detailům a kvalitě řemeslného zpracování, což vedlo k získání certifikátu kvality ISO již v roce 1992, a unikátní design bazénů spolu s neustálým vývojem nových výrobkových řad.

Závazek k ochraně životního prostředí

Výrobní technologie a zařízení společnosti New Plast neprodukuje žádné emise, ani do ovzduší, ani do půdy. Pro minimalizaci dopadu na životní prostředí je veškerá činnost společnosti umístěná v jednom výrobním závodě a společnost upřednostňuje výběr místních dodavatelů, aby se optimalizovaly emise z manipulace a logistiky surovin a výrobků. Většina použitých materiálů je plně recyklovatelná, pokud je správně a zodpovědně zlikvidována.

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní. Více informací na dotaz.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kartušová filtrace
Hmotnost: 2.8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: