FIBER BALL 700 g náplň do filtrace

Neohodnoceno
Značka: Poolmaster
660 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
7.12.2023

Nová generace vysoce účinného filtračního materiálu ve formě kuliček, která nahrazuje písek v pískových filtracích a filtrační vložky v kartušových filtracích.

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava bazénů
po ČR a SR zdarma
Prodloužená záruka
Prodloužená záruka
5 let záruka na bazénovou
fólii a 3 roky na konstrukci
Věrnostní slevy
Věrnostní slevy
Sleva na další nákupy pro
registrované zákazníky
Dárek k bazénu
Dárek k bazénu
K nákupu od nás
obdržíte dárek ZDARMA

Detailní popis produktu

Univerzální filtrační náplň FIBER BALL je vyrobena z polyetylenových vláken, které vynikají velmi vysokým filtračním účinkem a disponují minimální velikostí a hmotností. Balení FIBER BALL 700 g odpovídá z hlediska filtrační kapacity 25 kg běžného filtračního písku.

Na konci bazénové sezóny při zazimování bazénu stačí filtrační náplň vyjmout z filtrace a zbavit nečistot – propláchnout vodou nebo vyprat v pračce. Kuličky FIBER BALL doporučujeme prát v pračce na 30°C bez čistících prostředků.

Doporučené množství FIBER BALL do pískové filtrace dle objemu bazénu a výkonu pískové filtrace

Objem bazénu (do)Doporučený průtok pískové filtracePotřebné množství FIBER BALL
32 m36 m3/h
700 g
42 m38 m3/h1 400 g
58 m312 m3/h2 100 g
102 m315 m3/h4 200 g


Doporučené množství FIBER BALL do kartušové filtrace

Do kartušové filtrace vložte 350 g FIBER BALL, toto množství plně nahrazuje jednu filtrační vložku ve všech kartušových filtracích.

Značka

Příslušenství Poolmaster a bazény Technypools vyrábí italská společnost New Plast, jedna z prvních italských firem, která začala zpracovávat plasty pomocí vysokofrekvenčního svařování v 50. letech 20. století. V průběhu let se New Plast stal významným producentem a v současné době je jedním z lídrů na evropském trhu špičkových nadzemních bazénů. Napříč desetiletími se společnost inspiruje a řídí tou nejdůležitější filozofií všech dob: spokojeností zákazníků. Základem jejího úspěchu je pozornost věnovaná výběru surovin, detailům a kvalitě řemeslného zpracování, což vedlo k získání certifikátu kvality ISO již v roce 1992, a unikátní design bazénů spolu s neustálým vývojem nových výrobkových řad.

Závazek k ochraně životního prostředí

Výrobní technologie a zařízení společnosti New Plast neprodukuje žádné emise, ani do ovzduší, ani do půdy. Pro minimalizaci dopadu na životní prostředí je veškerá činnost společnosti umístěná v jednom výrobním závodě a společnost upřednostňuje výběr místních dodavatelů, aby se optimalizovaly emise z manipulace a logistiky surovin a výrobků. Většina použitých materiálů je plně recyklovatelná, pokud je správně a zodpovědně zlikvidována.

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní. Více informací na dotaz.

Doplňkové parametry

Kategorie: Písková filtrace
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: