MOONLIGHT ELEGANCE 900 + DÁREK ZDARMA

Doprava zdarma
Neohodnoceno
Značka: Technypools
414 990 Kč
Na dotaz
Můžeme doručit do:
8.1.2024

Luxusní komplet nadzemního bazénu ELEGANCE 900 (8,50 x 4,50 x 1,25 m, objem 35 m3), stylového originálního obložení SOLAIRE MOONLIGHT a bazénového příslušenství: kompletní filtrační set, instalační sada, bazénové schůdky INOX SAFE, sada pro čištění a osvětlení bazénu. Moderní stylový bazén pro každou zahradu vyrobený v EU a uzpůsobený pro celoroční provoz.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inovativní modulární systém SOLAIRE je skutečným zlatým hřebem v naší nabídce nadzemních bazénů. Elegantní a stylový italský design se snoubí s kvalitou provedení, funkčností a snadnou montáží nadzemního bazénu a jeho příslušenství.

Modulární systém patentovaný společností New Plast přináší revoluci v klasickém pojetí nadzemních bazénů. Umožňuje vytvořit špičkový výrobek, který lze přizpůsobit jak velikostí, tak vzhledem a barvou obložení jakémukoli kontextu a umístění. Přitom v porovnání s kopanými bazény nabízí stále velmi atraktivní poměr ceny vůči užitné hodnotě a designu. Nespornou výhodou modulárního řešení je snadná a rychlá montáž, a to i neodborným personálem.

Design obložení MOONLIGHT tvoří elegantní obruba bazénu z přírodního dřeva, s plně nosnou konstrukcí umožňující posezení u bazénu, v kombinaci s obkladovými panely z tkaných syntetických vláken (ratan) slonovinové barvy.

Velkorysá velikost i hloubka nadzemního bazénu vám poskytují prostor na plavání srovnatelný s tradičním zapuštěným bazénem a vašim dětem nabídne dostatek prostoru pro zábavu a vodní radovánky. Výška nadzemního bazénu pak poskytne všem rodičům pocit klidu a bezpečí, pouhé odstavení bazénových schůdků omezí dětem přístup do bazénu a výrazně se tak snižuje riziko nehody.

Designový prvek vaší zahrady

Inovativní modulární systém SOLAIRE umožňuje udělat z bazénu luxusní ozdobu vaší zahrady a domu. Jedná se o špičkový produkt, přizpůsobitelný vašemu obydlí jak velikostí, tak designem, při zachování velmi atraktivního poměru kvality a ceny. Kromě klasické nadzemní instalace můžete bazén částečně nebo téměř zcela zapustit do terénu a přizpůsobit bazén architektonickému stylu vašeho obydlí. Přidáním schodiště, sluneční terasy nebo zahradního nábytku učiníte váš bazén jedinečným a exkluzivním.

Standardní komplet modulárního systému SOLAIRE si můžete rozšířit o plochu na opalování spolu s integrovaným technickým zázemím pro bazénovou technologii. Získáte tak ideální prostor pro vytvoření oázy relaxace, kde můžete pohodlně sedět nebo ležet u bazénu, aniž byste museli okolní prostor zařizovat dalšími doplňky, jako jsou lehátka a lavičky.

Technické zázemí slouží pro umístění filtračního sytému a případného příslušenství pro čištění a údržbu bazénu. V závislosti na modelu je vybavena předními dveřmi s madlem nebo horním otvorem pro snadný přístup při běžné údržbě filtračního systému.

Prostor pro opalování lze doplnit elegantním a praktickým modulárním polštářem vyrobeným ze speciálního materiálu upraveného pro venkovní použití. Získáte tak pohodlné místo, kde můžete relaxovat po koupání v bazénu a užívat si slunce.

MOONLIGHT ELEGANCE 900

Proč nadzemní bazén ELEGANCE?

Často se setkáváme s názorem, že jedině kopané bazény jsou ty pravé ozdoby zahrad. My jsme přesvědčeni, že nadzemní bazény jsou stejně dobrým a v některých ohledech dokonce lepším či jediným možným řešením kvalitního bazénu a designového doplňku vašeho domu. Mezi jejich hlavní výhody patří:
 • významná úspora nákladů na pořízení a instalaci bazénu, i v případě luxusně obloženého nadzemního bazénu ušetříte s velkou pravděpodobností nemalé statisíce
 • široká škála modelů a velikostí nadzemních bazénů plně přizpůsobitelných architektonickému stylu vašeho domu a zahrady
 • nadzemní bazén je řešením tam, kde není dostatek místa pro kopaný bazén nebo instalaci brání charakter pozemku – svah, skalnaté podloží, neprostupnost pro těžkou techniku, vodní prameny, podzemní retenční nádrže, rozvody inženýrských sítí, optické kabely atd.
 • nepotřebujete stavební povolení, ani souhlas sousedů či majitele pozemku (ideální v případě pronájmu), neřešíte chráněná území či památkáře
 • bezpečnost vašich dětí a domácích mazlíčků – řada zákazníků si pořizuje nadzemní bazény kvůli malým dětem, stačí odstavit bazénové schůdky a omezíte tak dětem přístup do bazénu

Bazénový set 7v1 obsahuje vše pro snadnou montáž bazénu s obložením a filtrací a jeho okamžité zprovoznění:

 • bazén ELEGANCE (lakovaná pozinkovaná konstrukce + kvalitní bazénová fólie)
 • luxusní designové obložení MOONLIGHT
 • písková filtrace 12 m3/h vč. skimmeru a pískové náplně (75 kg)
 • připojovací set pro připojení filtrace vč. hadic, svorek, teflonové pásky atd.
 • bazénové schůdky áčkového tvaru INOX SAFE
 • sada na čištění bazénu 
 • LED osvětlení bazénu

Bazény Technypools jsou plně v souladu s normami UNI 16582-3 a jsou dodávány s certifikáty CE. Všechny použité suroviny jsou vyráběny v Evropě a proces výroby a distribuce podléhá systému řízení kvality certifikovaným podle normy ISO 9001. Filtrace je v souladu s evropskou směrnicí RoHS o omezení používání některých nebezpečných látek v elektrických a elektronických zařízeních.

Závazek k ochraně životního prostředí

Výrobní technologie a zařízení společnosti New Plast neprodukuje žádné emise, ani do ovzduší, ani do půdy. Pro minimalizaci dopadu na životní prostředí je veškerá činnost společnosti umístěná v jednom výrobním závodě a společnost upřednostňuje výběr místních dodavatelů, aby se optimalizovaly emise z manipulace a logistiky surovin a výrobků. Většina použitých materiálů je plně recyklovatelná, pokud je správně a zodpovědně zlikvidována.

Parametry

Bazén
délka x šířka (vnější) 8,50 x 4,50 m
délka x šířka (vnitřní) 7,80 x 3,90 m
hloubka 1,25 m
celková výška bazénu s obložením 1,30 m
objem 35 m3
celoroční ano
tvar obdélník                                                                                                                                

 

Filtrace
typ filtrace písková
průtok vody 12 m3/h
přepínací ventil 6-cestný
Ø přípojky/hadic 38 mm
rozměry filtrace (šxdxv) 54,9 x 72,1 x 94,4 cm 
hmotnost pískové náplně 75 kg
ochrana IPX5 s tepelnou ochranou
součást balení hadicová spojka a svorky z nerezové oceli, balení písku 75 kg

 

Bazénové schůdky
max. výška bazénu 1,35 m
počet schodů 4 + 4 / plošina
druh rámový bezpečnostní (bezpečnostní bloky)                 

 

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní. Více informací na dotaz.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Luxusní bazény
Hmotnost: 750 kg
Celoroční: ano
Délka (vnější): 8,50 m
Design: MOONLIGHT
Hloubka: 1,25 m
Objem: 35 m3
Písková filtrace: 12 m3/h
Šířka (vnější): 4,50 m
Tvar: obdélník
Rozměr bazénu vnější (d x š): 8,50 x 4,50 m
Rozměr bazénu vnitřní (d x š): 7,80 x 3,90 m
Celková výška bazénu s obložením: 1,30 m
Bazénové schůdky: rámové bezpečnostní
Typ bazénu: nadzemní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: