NOCLOR Aktivní kyslík 3 l

Neohodnoceno
Značka: Poolmaster
689 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
5.10.2023

Hypoalergenní tekutý přípravek bez chlóru na bázi aktivního kyslíku s trojím účinkem: dezinfekce, potlačení růstu řas a projasnění bazénové vody. Inovativní náhrada za chlorovou chemii.

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava bazénů
po ČR a SR zdarma
Prodloužená záruka
Prodloužená záruka
5 let záruka na bazénovou
fólii a 3 roky na konstrukci
Věrnostní slevy
Věrnostní slevy
Sleva na další nákupy pro
registrované zákazníky
Dárek k bazénu
Dárek k bazénu
K nákupu od nás
obdržíte dárek ZDARMA

Detailní popis produktu

Multifunkční bezchlorová bazénová chemie vhodná pro dezinfekci, potlačení růstu řas a projasnění bazénové vody. Pravidelné používání napomáhá dlouhodobě udržet optimální kvalitu bazénové vody pro příjemné a bezpečné koupání po celou sezónu.

Hypoalergenní produkt šetrný k životnímu prostředí, nevytváří nepříjemný zápach chlóru charakteristický pro tradiční ošetření, ani nezpůsobuje podráždění očí, pokožky a vlasů.


Vlastnosti produktu

  • Bezchlorová bazénová chemie
  • Vysoká dezinfekční schopnost díky silné oxidaci vznikající ve vodě
  • Dlouhodobě pomáhá udržet vodu průhlednější a jasnější
  • Odstraňuje řasy a zabraňuje jejich růstu
  • Nezpůsobuje podráždění očí, pokožky a vlasů
  • Hypoalergenní
  • Nevytváří pěnu

Bezpečnost a dodržování předpisů

Všechny láhve, sudy a další obaly, v nichž jsou výrobky Poolmaster přepravovány, splňují předpisy ADR: bez těchto vlastností nelze výrobky skladovat a přepravovat na území ČR, resp. Evropské unie.

Značka

Přípravky bazénové chemie Poolmaster a bazény Technypools vyrábí italská společnost New Plast, jedna z prvních italských firem, která začala zpracovávat plasty pomocí vysokofrekvenčního svařování v 50. letech 20. století. V průběhu let se New Plast stal významným producentem a v současné době je jedním z lídrů na evropském trhu špičkových nadzemních bazénů. Napříč desetiletími se společnost inspiruje a řídí tou nejdůležitější filozofií všech dob: spokojeností zákazníků. Základem jejího úspěchu je pozornost věnovaná výběru surovin, detailům a kvalitě řemeslného zpracování, což vedlo k získání certifikátu kvality ISO již v roce 1992, a unikátní design bazénů spolu s neustálým vývojem nových výrobkových řad.

Závazek k ochraně životního prostředí

Výrobní technologie a zařízení společnosti New Plast neprodukuje žádné emise, ani do ovzduší, ani do půdy. Pro minimalizaci dopadu na životní prostředí je veškerá činnost společnosti umístěná v jednom výrobním závodě a společnost upřednostňuje výběr místních dodavatelů, aby se optimalizovaly emise z manipulace a logistiky surovin a výrobků. Většina použitých materiálů je plně recyklovatelná, pokud je správně a zodpovědně zlikvidována.

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní. Více informací na dotaz.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bez chloru
Hmotnost: 3.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: