pH Plus 1 l

Neohodnoceno
Značka: Poolmaster
160 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
5.10.2023

Tekutý koncentrovaný přípravek na bázi hydroxidu sodného pro zvýšení hodnoty pH bazénové vody. Pro dosažení nejlepších účinků bazénové chemie udržujte hodnotu pH mezi 7,2 a 7,6.

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava bazénů
po ČR a SR zdarma
Prodloužená záruka
Prodloužená záruka
5 let záruka na bazénovou
fólii a 3 roky na konstrukci
Věrnostní slevy
Věrnostní slevy
Sleva na další nákupy pro
registrované zákazníky
Dárek k bazénu
Dárek k bazénu
K nákupu od nás
obdržíte dárek ZDARMA

Detailní popis produktu

Nejdůležitějším parametrem při údržbě bazénové vody je hodnota pH. Hodnota pH je mírou kyselosti nebo zásaditosti vody. Stupnice pH se pohybuje od 0 do 14, kde 0 značí maximální kyselost, 7 je neutrální hodnota a 14 značí maximální zásaditost.

Pro dosažení nejlepších účinků veškeré bazénové chemie Poolmaster (chlorové i bezchlorové) udržujte hodnotu pH mezi 7,2 a 7,6.

Některé druhy chemie mohou být při nesprávné hodnotě pH naprosto neúčinné, proto tento klíčový ukazatel kvality bazénové vody rozhodně nepodceňujte.

Pokud zaznamenáte pokles hodnoty pH pod 7,2, použijte přípravek pH Plus, který díky účinným složkám zvýší hodnotu pH na optimální úroveň.

Bezpečnost a dodržování předpisů

Všechny láhve, sudy a další obaly, v nichž jsou výrobky Poolmaster přepravovány, splňují předpisy ADR: bez těchto vlastností nelze výrobky skladovat a přepravovat na území ČR, resp. Evropské unie.

Značka

Přípravky bazénové chemie Poolmaster a bazény Technypools vyrábí italská společnost New Plast, jedna z prvních italských firem, která začala zpracovávat plasty pomocí vysokofrekvenčního svařování v 50. letech 20. století. V průběhu let se New Plast stal významným producentem a v současné době je jedním z lídrů na evropském trhu špičkových nadzemních bazénů. Napříč desetiletími se společnost inspiruje a řídí tou nejdůležitější filozofií všech dob: spokojeností zákazníků. Základem jejího úspěchu je pozornost věnovaná výběru surovin, detailům a kvalitě řemeslného zpracování, což vedlo k získání certifikátu kvality ISO již v roce 1992, a unikátní design bazénů spolu s neustálým vývojem nových výrobkových řad.

Závazek k ochraně životního prostředí

Výrobní technologie a zařízení společnosti New Plast neprodukuje žádné emise, ani do ovzduší, ani do půdy. Pro minimalizaci dopadu na životní prostředí je veškerá činnost společnosti umístěná v jednom výrobním závodě a společnost upřednostňuje výběr místních dodavatelů, aby se optimalizovaly emise z manipulace a logistiky surovin a výrobků. Většina použitých materiálů je plně recyklovatelná, pokud je správně a zodpovědně zlikvidována.

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní. Více informací na dotaz.

Doplňkové parametry

Kategorie: pH regulace
Hmotnost: 1.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: