Písková filtrace 5 m3/h

Neohodnoceno
Značka: Poolmaster
6 190 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
5.10.2023

Set pískové filtrace Poolmaster s průtokem vody 5 m3/h pro bazény o objemu do 30 m3. Set obsahuje filtrační jednotku se 4cestným přepínacím ventilem, bazénové vodní čerpadlo a spojovací materiál. Filtrace má přípojky na hadice o průměru 32/38 mm.

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava bazénů
po ČR a SR zdarma
Prodloužená záruka
Prodloužená záruka
5 let záruka na bazénovou
fólii a 3 roky na konstrukci
Věrnostní slevy
Věrnostní slevy
Sleva na další nákupy pro
registrované zákazníky
Dárek k bazénu
Dárek k bazénu
K nákupu od nás
obdržíte dárek ZDARMA

Detailní popis produktu

Bazénové pískové filtrace slouží k odstranění nečistot ve vodě, které zachytí písková filtrační náplň během průtoku vody. Čistá přefiltrovaná voda se vrací do bazénu. Pro dosažení skutečně čisté vody v bazénu doporučujeme kombinovat účinek filtrace s dalšími prostředky pro úpravu a čištění vody, které předchází znečištění (např. krycí plachty) nebo eliminují bakterie a vodní řasy (bazénová chemie, UV lampa). Při vysokých letních teplotách nebo v případě značně využívaného bazénu považujeme kombinaci více způsobů ochrany vody před znečištěním za nezbytné. Filtrační jednotka by měla přefiltrovat celý bazén během max. 6 až 7 hodin. 

Jako náplň pro filtraci používejte jemný křemičitý písek o zrnitosti 0,4 - 0,8 mm. Filtrační písek lze u námi nabízených filtrací nahradit novou generací filtračních náplní Fiber Ball z polyetylenových vláken s vynikající úrovní mikrofiltrace a s opakovanou použitelností.


Filtrace Poolmaster je v souladu s evropskou směrnicí RoHS o omezení používání některých nebezpečných látek v elektrických a elektronických zařízeních, má krytí IPX5 (stupeň ochrany proti nízkotlaké tryskající vodě) a tepelnou ochranu. 

Údržba filtrace je velice jednoduchá, běžně postačí jednou týdně propláchnutí náplně, výměnu písku doporučujeme jednou za 2 roky. 

POZOR: všechny elektrické komponenty (napětí 230V) musí být instalovány minimálně 2,5 m od bazénu.


Značka

Příslušenství Poolmaster a bazény Technypools vyrábí italská společnost New Plast, jedna z prvních italských firem, která začala zpracovávat plasty pomocí vysokofrekvenčního svařování v 50. letech 20. století. V průběhu let se New Plast stal významným producentem a v současné době je jedním z lídrů na evropském trhu špičkových nadzemních bazénů. Napříč desetiletími se společnost inspiruje a řídí tou nejdůležitější filozofií všech dob: spokojeností zákazníků. Základem jejího úspěchu je pozornost věnovaná výběru surovin, detailům a kvalitě řemeslného zpracování, což vedlo k získání certifikátu kvality ISO již v roce 1992, a unikátní design bazénů spolu s neustálým vývojem nových výrobkových řad.


Závazek k ochraně životního prostředí

Výrobní technologie a zařízení společnosti New Plast neprodukuje žádné emise, ani do ovzduší, ani do půdy. Pro minimalizaci dopadu na životní prostředí je veškerá činnost společnosti umístěná v jednom výrobním závodě a společnost upřednostňuje výběr místních dodavatelů, aby se optimalizovaly emise z manipulace a logistiky surovin a výrobků. Většina použitých materiálů je plně recyklovatelná, pokud je správně a zodpovědně zlikvidována.


Parametry

Filtrace

typ filtracepísková
průtok vody5 m3/h
přepínací ventil4-cestný
Ø přípojky/hadic32/38 mm
pro bazén o max. objemu
30 m3
rozměry filtrace (šxdxv)49,5 x 73,5 x 59,0 cm
ochranaIPX5 s tepelnou ochranou
součást baleníhadicová spojka a svorky z nerezové oceli


Použité obrázky jsou pouze ilustrativní. Více informací na dotaz.

Doplňkové parametry

Kategorie: Písková filtrace
Hmotnost: 11.5 kg
Ø přípojky/hadic: 32/38 mm
pro bazén o max. objemu: 30 m3
průtok vody: 5 m3/h
přepínací ventil: 4-cestný
typ filtrace: písková
rozměry filtrace (šxdxv): 49,5 x 73,5 x 59,0 cm
ochrana: IPX5 s tepelnou ochranou
součást balení: hadicová spojka a svorky z nerezové oceli

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: