Bazén SUPREME 1000 + DÁREK ZDARMA

Doprava zdarma
Neohodnoceno
Značka: Technypools
101 490 Kč
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
8.1.2024 8.1.2024 8.1.2024 Zvolte variantu

Nadzemní bazén 9,51 x 5,66 x 1,32 m, objem 58 m3, bez příslušenství. Váš stávající bazén po pár letech dosluhuje, přitom písková filtrace je stále v dobré kondici? Ušetřete za funkční příslušenství a pořiďte si samotný nadzemní bazén, který vám bude dobře sloužit dlouhé roky. Balení obsahuje pouze bazénovou vanu (fólii) a kovovou konstrukci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bazény Technypools SUPREME 1000 patří mezi větší nadzemní bazény v naší nabídce. Elegantní a funkční bazén s jednoduchou a rychlou montáží bez použití šroubů a vrutů se dokonale hodí do každé zahrady nebo na větší terasu domu či bytu. 

Velikost bazénu a jeho hloubka (1,32 m) vám umožní plavat jako v tradičních kopaných bazénech a vašim dětem nabídne dostatek prostoru pro zábavu a vodní radovánky. Přitom výška nadzemního bazénu poskytne rodičům s malými dětmi větší pocit klidu a bezpečí, pouhé odstavení bazénových schůdků omezí dětem přístup do bazénu. 

Bazén SUPREME 1000

Proč nadzemní bazén Supreme?

Často se setkáváme s názorem, že jedině kopané bazény jsou ty pravé ozdoby zahrad. My jsme přesvědčeni, že nadzemní bazény Technypools jsou stejně dobrým a v některých ohledech dokonce lepším či jediným možným řešením kvalitního bazénu a designového doplňku vašeho domu. Mezi jejich hlavní výhody patří:
  • významná úspora nákladů na pořízení a instalaci bazénu, i v případě luxusně obloženého nadzemního bazénu ušetříte s velkou pravděpodobností nemalé statisíce
  • široká škála modelů a velikostí nadzemních bazénů a možnost zcela individuálního designu bazénu plně přizpůsobeného architektonickému stylu vašeho domu a zahrady
  • nadzemní bazén je řešením tam, kde není dostatek místa pro kopaný bazén nebo instalaci brání charakter pozemku – svah, skalnaté podloží, neprostupnost pro těžkou techniku, vodní prameny, podzemní retenční nádrže, rozvody inženýrských sítí, optické kabely atd.
  • nepotřebujete stavební povolení, ani souhlas sousedů či majitele pozemku (ideální v případě pronájmu), neřešíte chráněná území či památkáře
  • bezpečnost vašich dětí a domácích mazlíčků – řada zákazníků si pořizuje nadzemní bazény kvůli malým dětem, stačí odstavit bazénové schůdky a omezíte tak dětem přístup do bazénu

Bazén nabízíme ve třech barevných variantách fólie bazénové vany:

Bazény Technypools jsou plně v souladu s normami UNI 16582-3 a jsou dodávány s certifikáty CE. Všechny použité suroviny jsou vyráběny v Evropě a proces výroby a distribuce podléhá systému řízení kvality certifikovaným podle normy ISO 9001. 

Závazek k ochraně životního prostředí

Výrobní technologie a zařízení společnosti New Plast neprodukuje žádné emise, ani do ovzduší, ani do půdy. Pro minimalizaci dopadu na životní prostředí je veškerá činnost společnosti umístěná v jednom výrobním závodě a společnost upřednostňuje výběr místních dodavatelů, aby se optimalizovaly emise z manipulace a logistiky surovin a výrobků. Většina použitých materiálů je plně recyklovatelná, pokud je správně a zodpovědně zlikvidována.

Parametry

Bazén

délka x šířka (vnější)9,51 x 5,66 m
délka x šířka (vnitřní)9,15 x 5,20 m
hloubka1,32 m
objem
58 m3
celoroční
ano
tvar
obdélník


Použité obrázky jsou pouze ilustrativní. Více informací na dotaz.

Doplňkové parametry

Kategorie: Samostatné bazény
Celoroční: ano
Délka (vnější): 9,51 m
Hloubka: 1,32 m
Objem: 58 m3
Šířka (vnější): 5,66 m
Tvar: obdélník
Rozměr bazénu vnější (d x š): 9,51 x 5,66 m
Rozměr bazénu vnitřní (d x š): 9,15 x 5,20 m
Hmotnost: 290 kg
Typ bazénu: nadzemní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: