Bazénový set MEGA 800 + DÁREK ZDARMA

Doprava zdarma
Neohodnoceno
Značka: Technypools
168 990 Kč
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
12.8.2024 12.8.2024 12.8.2024 Zvolte variantu

Nadzemní bazén 8,34 x 5,74 x 1,47 m, objem 55 m3, vč. kompletního filtračního setu, instalační sady, bazénových schůdků a sady pro čištění. Moderní bazén pro každou zahradu vyrobený v EU a uzpůsobený pro celoroční provoz. Stačí jednoduše sestavit, napustit a můžete se koupat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bazény Technypools MEGA 800 patří mezi žádané nadzemní bazény v naší nabídce. Elegantní a funkční bazén s jednoduchou a rychlou montáží bez použití šroubů a vrutů se dokonale hodí do každé zahrady nebo na větší terasu domu či bytu. 

Velikost bazénu a jeho hloubka (1,47 m) vám umožní plavat jako v tradičních kopaných bazénech a vašim dětem nabídne dostatek prostoru pro zábavu a vodní radovánky. Přitom výška nadzemního bazénu poskytne rodičům s malými dětmi větší pocit klidu a bezpečí, pouhé odstavení bazénových schůdků omezí dětem přístup do bazénu. 

Bazénový set MEGA 800

Proč nadzemní bazén Mega?

Často se setkáváme s názorem, že jedině kopané bazény jsou ty pravé ozdoby zahrad. My jsme přesvědčeni, že nadzemní bazény Technypools jsou stejně dobrým a v některých ohledech dokonce lepším či jediným možným řešením kvalitního bazénu a designového doplňku vašeho domu. Mezi jejich hlavní výhody patří:
  • významná úspora nákladů na pořízení a instalaci bazénu, i v případě luxusně obloženého nadzemního bazénu ušetříte s velkou pravděpodobností nemalé statisíce
  • široká škála modelů a velikostí nadzemních bazénů a možnost zcela individuálního designu bazénu plně přizpůsobeného architektonickému stylu vašeho domu a zahrady
  • nadzemní bazén je řešením tam, kde není dostatek místa pro kopaný bazén nebo instalaci brání charakter pozemku – svah, skalnaté podloží, neprostupnost pro těžkou techniku, vodní prameny, podzemní retenční nádrže, rozvody inženýrských sítí, optické kabely atd.
  • nepotřebujete stavební povolení, ani souhlas sousedů či majitele pozemku (ideální v případě pronájmu), neřešíte chráněná území či památkáře
  • bezpečnost vašich dětí a domácích mazlíčků – řada zákazníků si pořizuje nadzemní bazény kvůli malým dětem, stačí odstavit bazénové schůdky a omezíte tak dětem přístup do bazénu

Bazénový set 5v1 obsahuje vše pro snadnou montáž bazénu s filtrací a jeho zprovoznění:

  • bazén (lakovaná pozinkovaná konstrukce + kvalitní bazénová fólie)
  • písková filtrace 15 m3/h vč. skimmeru a pískové náplně (150 kg)
  • připojovací set pro připojení filtrace vč. hadic, svorek, teflonové pásky atd.
  • bazénové schůdky
  • sada na čištění bazénu

Bazén nabízíme ve třech barevných variantách fólie bazénové vany:

Bazény Technypools jsou plně v souladu s normami UNI 16582-3 a jsou dodávány s certifikáty CE. Všechny použité suroviny jsou vyráběny v Evropě a proces výroby a distribuce podléhá systému řízení kvality certifikovaným podle normy ISO 9001. Filtrace je v souladu s evropskou směrnicí RoHS o omezení používání některých nebezpečných látek v elektrických a elektronických zařízeních.

Závazek k ochraně životního prostředí

Výrobní technologie a zařízení společnosti New Plast neprodukuje žádné emise, ani do ovzduší, ani do půdy. Pro minimalizaci dopadu na životní prostředí je veškerá činnost společnosti umístěná v jednom výrobním závodě a společnost upřednostňuje výběr místních dodavatelů, aby se optimalizovaly emise z manipulace a logistiky surovin a výrobků. Většina použitých materiálů je plně recyklovatelná, pokud je správně a zodpovědně zlikvidována.

Parametry

Bazén
délka x šířka (vnější) 8,34 x 5,74 m
délka x šířka (vnitřní) 7,80 x 5,20 m
hloubka 1,47 m
objem 55 m3
celoroční ano
tvar obdélník                                                                          

 

Filtrace
typ filtrace písková
průtok vody 15 m3/h
přepínací ventil 6-cestný
Ø přípojky/hadic 38 mm
rozměry filtrace (šxdxv) 67,0 x 97,1 x 111,0 cm
hmotnost pískové náplně 150 kg
ochrana IPX5 s tepelnou ochranou
součást balení hadicová spojka a svorky z nerezové oceli, balení písku 150 kg

 

Bazénové schůdky
max. výška bazénu 1,50 m
počet schodů 5 + 5 / plošina
druh rámový bezpečnostní (bezpečnostní bloky)                  

 

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní. Více informací na dotaz.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Bazénové sety
Celoroční: ano
Délka (vnější): 8,34 m
Hloubka: 1,47 m
Objem: 55 m3
Písková filtrace: 15 m3/h
Produktová řada: MEGA
Šířka (vnější): 5,74 m
Tvar: obdélník
Rozměr bazénu vnější (d x š): 8,34 x 5,74 m
Rozměr bazénu vnitřní (d x š): 7,80 x 5,20 m
Bazénové schůdky: rámové bezpečnostní
Hmotnost: 460 kg
Typ bazénu: nadzemní

Virtuální showroom

Výroba bazénů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bazény Technypools pochází od italské společnosti New Plast která, jako jedna z prvních italských firem, začala zpracovávat plasty pomocí vysokofrekvenčního svařování v 50. letech 20. století. V průběhu let se New Plast stal významným producentem a v současné době je jedním z lídrů na evropském trhu špičkových nadzemních bazénů. 

ZNAČKY - ECOTANK

Cesta k certifikátu ISO

Napříč desetiletími se společnost inspiruje a řídí tou nejdůležitější filozofií všech dob: spokojeností zákazníků.

Základem jejího úspěchu je pozornost věnovaná výběru surovin, detailům a kvalitě řemeslného zpracování, což vedlo k získání certifikátu kvality ISO již v roce 1992, a unikátní design nadzemních bazénů spolu s neustálým vývojem nových výrobkových řad. 

Díky neustálému rozvoji se jejich nabídka dále rozšiřuje a momentálně zahrnuje například i bazénové příslušenství a chemii Poolmaster, bazény pro domácí mazlíčky my PET Line a flexibilní nádrže ECOTANK.

Špičková kvalita

Všechny výrobky společnosti New Plast v průběhu výroby podléhají kontrole kvality a před expedicí výstupní kontrolou. Produkty, které projdou testy, jsou opatřeny štítkem "Italský výrobek". 

Tato vysoká kvalita výrobků nám v řadě případů umožňuje poskytnout prodlouženou záruku.

U vybraných výrobků naleznete v detailu produktu na kartě Související soubory návody, certifikáty a technické listy.

ZNAČKY - ECOTANK
ZNAČKY - ECOTANK

Závazek k ochraně životního prostředí

Výrobní technologie a zařízení společnosti New Plast neprodukuje žádné emise, ani do ovzduší, ani do půdy. 

Pro minimalizaci dopadu na životní prostředí je veškerá činnost společnosti umístěná v jednom výrobním závodě a společnost upřednostňuje výběr místních dodavatelů, aby se optimalizovaly emise z manipulace a logistiky surovin a výrobků.

Většina použitých materiálů je plně recyklovatelná, pokud je správně a zodpovědně zlikvidována.

 

Další užitečné informace

Jako jediný autorizovaný prodejce produktů New Plast pro Českou republiku, Slovensko, Polsko a Maďarsko jsme připraveni vám pomoci a poradit s výběrem. V případě jakýkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na info@swimi.cz nebo nám zavolejte na tel.: 607 015 212.

Budete-li potřebovat jakýkoliv náhradní díl napište nám na info@swimi.cz. Pokud díl nebudeme mít skladem, objednáme ho přímo u výrobce.

Využijte našich dlouholetých zkušeností s instalací a údržbou zahradních bazénů Technypools. V rámci našich služeb vám bazén nainstalujeme, obložíme, zazimujeme, připravíme na sezónu a provedeme i opravy a údržbu. Poptávky můžete zasílat na info@swimi.cz nebo přes poptávkový formulář.