Inovativní vaky ECOTANK: Bezúdržbové řešení pro skladování kapalin

Běžné cisterny a nádrže je nezbytné pravidelně dezinfikovat a čistit, aby se uvnitř těchto nádrží nehromadily mikroorganismy a bakterie. Obecně platí, že by se čištění nádrží mělo provádět několikrát ročně a každé čištění vám zcela jistě zabere několik hodin.  

Existuje však ještě mnohem lepší, pohodlnější a efektivnější řešení. Inovativní flexibilní vaky ECOTANK z vysoce odolné polyesterové tkaniny potažené PVC nepotřebují dodatečnou údržbu v průběhu času a není je třeba čistit (u sběru dešťové vody je třeba efektivně zachytit případné nečistoty jako listí a jiné nálety). Můžete v nich skladovat dešťovou vodu, pitnou vodu, odpadní kapaliny a další tekutiny.

long 3

Vaky ECOTANK jsou vyrobené z neprůhledných materiálů, které jsou speciálně upravené proti UV záření a tvorbě plísní. Navíc uvnitř nádrží není možná fotosyntéza a tedy ani množení řas a bakterií.

To ale ještě zdaleka není vše! Použité materiály jsou odolné vůči extrémním povětrnostním podmínkám -30°C /+ 70°C po celý rok a na zimu je není třeba uklízet. Stačí trochu upustit skladovanou kapalinu.

V případě dočasného použití je lze složit do kompaktních rozměrů a uskladnit. Ve složeném stavu mají velmi malé rozměry, což znamená nemalou úsporou nákladů na skladování a jejich přepravu.

hh

Nádrže ECOTANK jsou plně přizpůsobitelné, jak co se týče barvy vnějšího povrchu, tak kapacity, která může dosáhnout až 500 m3. Jsou vybaveny sadou standardního šroubení a je možné přidat další ventily, potrubí, průduchy a odpady pro sériové zapojení nebo připojení k vodovodnímu systému. Navíc jsou spoje dokonale hermetické, aby se zabránilo jak kontaminaci vody vnějšími činiteli, tak náhodnému úniku.

Zajímají vás další přínosy a způsoby využití vaků ECOTANK? Přečtěte si náš článek „Velkokapacitní vaky na vodu. Úspora místa, času i peněz.“

Pokud již uvažujete o pořízení flexibilní nádrže ECOTANK, můžete prozkoumat naši nabídku ZDE.