Invertorové tepelné čerpadlo BWT Inverter Connect IC 89

Neohodnoceno
Značka: BWT
47 304 Kč
Skladem u výrobce
Můžeme doručit do:
6.8.2024

Tepelné čerpadlo s technologií plného invertoru pro ohřev vody v bazénech do objemu 45 m3. Je kompatibilní s aplikací BWT Inverter pro smartphone a disponuje kovovým krytem a uživatelsky přívětivým displejem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Invertorové tepelné čerpadlo BWT Inverter Connect IC 89 je ideálním nástrojem pro ohřev vody v nadzemních i kopaných bazénech do objemu 45 m3. Pohodlně díky němu ohřejete vodu v malém až středně velkém bazénu a můžete si prodloužit koupání i o několik měsíců. 

Tepelné čerpadlo BWT Inverter Connect IC 89 je vybaveno inteligentním regulačním systémem, který upravuje výkon tepelného čerpadla v závislosti na teplotě vody a okolní teplotě, aby byla zajištěna vždy ideální teplota vody v bazénu, vysoký COP a nízká hladina hluku. Díky použitému chladivu R32 je tepelné čerpadlo šetrnější k životnímu prostředí. Součástí balení je hydraulické připojení, krycí plachta pro zazimování, silentbloky a sada pro odvod kondenzátu.

Parametry invertorového tepelného čerpadla BWT Inverter Connect IC 89

Doporučený objem bazénu≤ 45 m3
Vzduch 26 °C, Voda 26 °C, Vlhkost 80 %
Výkon při vysoké rychlosti8,9 kW
C.O.P. *při nízké rychlosti5,8
C.O.P. *při vysoké rychlosti 10,2
Vzduch 15 °C, Voda 26 °C, Vlhkost 70 %
Výkon při vysoké rychlosti7 kW
C.O.P. * při nízké rychlosti4,3
C.O.P. *při vysoké rychlosti6,4
Hladina hluku ve vzdálenosti 10 m při plné rychlosti28 dB(A)
Hladina hluku ve vzdálenosti 10 m při nízké rychlosti20 dB(A)
Vzduch 30°C, Voda 30°C, Vlhkost 70 %
Výkon chlazení při vysoké rychlosti4,8 kW
Technická data
Rozsah provozních teplot0°C až 38°C
Doporučený průtok vody3 m3/h
Ø přípojkyPVC 50 mm lepení
Napájení230 V 1ph
Maximální odebíraný proud7,5 A
Napájecí kabel3×2,5 mm²
Elektrický jistič10 A
Typ výměníku teplaŠroubovitý, potažené PVC, titanová cívka
Typ kompresoruDvojitá rotace Full Inverter
Chladící plynR32
Množství chladicího plynu0,4 kg
Počet větráků1
Průtok vzduchu při vysokých otáčkách2200 m3/h
Typ krytuGalvanizovaná ocel ošetřená epoxidem
Velikost čelního panelu a víkaM
Rozměry D x Š x V843 x 334 x 605 mm
Hmotnost43 kg

* poměr mezi vyrobeným teplem a spotřebovanou energií

Hodnoty jsou uvedeny pro následující provozní podmínky: Teplota venkovního vzduchu 15 °C, teplota vody 26 °C, použití izotermického krytu v noci, filtrační systém v provozu 15 hodin denně, topná sezóna: od května do 15. září na severní polokouli. Pokud jsou provozní podmínky jiné, proveďte studii vytápění na webu procoshop.com, abyste správně dimenzovali tepelné čerpadlo.


Značka

Bazénová technologie BWT patří mezi nejlepší produkty pro úpravu vody na trhu. V roce 1990 položil Andreas Weißenbacher základní kámen společnosti BWT. Díky investicím do výzkumu a vývoje je nyní skupina BWT evropským lídrem v oblasti úpravy vody. Nabízí široké portfolio produktů splňující nejnáročnější požadavky na kvalitu vody. Všechny produkty a procesy BWT jsou vysoce účinné, spolehlivé, ekonomické a ekologické.

 

Závazek k ochraně životního prostředí

Udržitelnost a pečlivé zacházení s drahocennými zdroji naší modré planety jsou pro skupinu BWT samozřejmostí. Voda je elixírem života a omezeným přírodním zdrojem. Protože není vždy a všude k dispozici v požadované kvalitě, vyvíjí BWT inovativní technologie a produkty, které umožňují dodávat vodu pro všechny oblasti života v té nejvyšší kvalitě – hygienicky čistou a bezpečnou. BWT si je plně vědoma důležitosti své role a používá své know-how přesně tam, kde je to třeba, aby čistila a využívala omezené vodní zdroje naší planety. 


Použité obrázky jsou pouze ilustrativní. Více informací na dotaz.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tepelná čerpadla
Hmotnost: 43 kg
pro bazén o max. objemu: 45 m3
Produktová řada: BWT INVERTER CONNECT
Doporučený objem bazénu: ≤ 45 m3
Výkon při vysoké rychlosti (Vzduch 26°C, Voda 26°C, Vlhkost 80 %): 8,9 kW
? C.O.P. při nízké rychlosti (Vzduch 26°C, Voda 26°C, Vlhkost 80 %): 5,8
? C.O.P. při vysoké rychlosti (Vzduch 26°C, Voda 26°C, Vlhkost 80 %): 10,2
Výkon při vysoké rychlosti (Vzduch 15°C, Voda 26°C, Vlhkost 70 %): 7 kW
? C.O.P. při nízké rychlosti (Vzduch 15°C, Voda 26°C, Vlhkost 70 %): 4,3
? C.O.P. při vysoké rychlosti (Vzduch 15°C, Voda 26°C, Vlhkost 70 %): 6,4
Hladina hluku ve vzdálenosti 10 m při plné rychlosti: 28 dB(A)
Hladina hluku ve vzdálenosti 10 m při nízké rychlosti: 20 dB(A)
Výkon chlazení při vysoké rychlosti (Vzduch 30°C, Voda 30°C, Vlhkost 70 %): 4,8 kW
Rozsah provozních teplot: 0°C až 38°C
Doporučený průtok vody: 3 m3/h
Ø přípojky: PVC 50 mm lepení
Napájení: 230 V 1ph
Maximální odebíraný proud: 7,5 A
Napájecí kabel: 3×2,5 mm²
Elektrický jistič: 10 A
Typ výměníku tepla: Šroubovitý, potažené PVC, titanová cívka
Typ kompresoru: Dvojitá rotace Full Inverter
Chladící plyn: R32
Množství chladicího plynu: 0,4 kg
Počet větráků: 1
Průtok vzduchu při vysokých otáčkách: 2200 m3/h
Typ krytu: Galvanizovaná ocel ošetřená epoxidem
Velikost čelního panelu a víka: M
Rozměry D x Š x V: 843 x 334 x 605 mm

Invertorové tepelné čerpadlo BWT Inverter Connect IC 89

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bazénová technologie BWT patří mezi nejlepší produkty pro úpravu vody na trhu. Od začátků v Pforzheimu až po dnešní velkou společnost formují BWT tyto faktory: podnikatelský a výzkumný duch, radost z inovací a úspěch.

Historie

Kořeny společnosti BWT sahají až do roku 1823, kdy Johann Adam Benckiser založil svou stejnojmennou společnost jako malou chemickou továrnu v Německu. V roce 1990 položil Andreas Weißenbacher základní kámen pro dnešní BWT v rámci odkupu managementu. Z „Benckiser Wasser Technik“ udělal „BWT“, což byl začátek dlouholetého úspěšného příběhu.

V roce 2015 skupina BWT oslavila své 25. výročí. Díky investicím do výzkumu a vývoje se skupina BWT za čtvrt století dynamického rozvoje stala evropským lídrem v oblasti úpravy vody. Nabízí široké portfolio produktů splňující nejnáročnější požadavky na kvalitu vody. Všechny produkty a procesy BWT jsou vysoce účinné, spolehlivé, ekonomické a ekologické.

Portfolio produktů

Dotvořte si s bazénovou technologií BWT váš bazénový ráj!

  • Pokud si přejete prodloužit koupání i o několik měsíců, vyberte si z naší široké nabídky tepelných čerpadel.
  • Hledáte-li cestu k účinné dezinfekci vody, vsaďte na UV lampu, která pomocí ultrafialového záření ničí bakterie, řasy, viry, plísně a parazity.
  • Chcete-li si usnadnit čištění bazénu, zvolte bazénový robotický vysavač, který můžete ovládat i na dálku pomocí aplikace.
  • Pro bezstarostný provoz doporučujeme vybavit váš bazén automatickými dávkovači chemie, které se za vás postarají o kvalitní a čistou vodu.
  • Zvažujete, že budete mít v bazénu slanou vodu? Pořiďte si Elektrolyzér nové generace se širokou škálou úrovní produkce chlóru.
  • Sníte o kompletním řídícím systému bazénu, který bude navíc udržovat vodu čistou bez použití chemikálií? Dopřejte si inovativní zařízení BWT Microdos oxy, které díky hydrolýze promění vodu ve vašem bazénu v naprostou dokonalost!
ZNAČKY - BWT

To je jen krátký výčet bazénové technologie, kterou společnost BWT nabízí. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na info@swimi.cz, jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme najít ideální řešení, které bude ušité na míru vašim potřebám.

ZNAČKY - BWT

Závazek k ochraně životního prostředí

Udržitelnost a pečlivé zacházení s drahocennými zdroji naší modré planety jsou pro skupinu BWT samozřejmostí. Voda je elixírem života a omezeným přírodním zdrojem. Protože není vždy a všude k dispozici v požadované kvalitě, vyvíjí BWT inovativní technologie a produkty, které umožňují dodávat vodu pro všechny oblasti života v té nejvyšší kvalitě – hygienicky čistou a bezpečnou. BWT si je plně vědoma důležitosti své role a používá své know-how přesně tam, kde je to třeba, aby čistila a využívala omezené vodní zdroje naší planety.

To vše bez nutnosti přepravy na dlouhé vzdálenosti a zbytečné výroby dalších a dalších plastů, ale s inovativním duchem, znalostmi, odpovědností a respektem k našemu nejvzácnějšímu životnímu elixíru, s cílem stát se světovou jedničkou ve vodních technologiích pomocí ekologických, nákladově efektivních výrobků a procesů.

Slogan BWT „Pro vás a modrou planetu“ míří k jádru jejich poslání, kterým je být firmou, která funguje udržitelným a zodpovědným způsobem – aby plnila potřeby jednotlivců i chránila naši planetu Zemi jako náš jedinečný domov.