Tříventilový obtok (32/38 mm)

Neohodnoceno
890 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
22.7.2024

Obtokový ventil je osazený třemi uzavíracími ventily pro regulaci průtoku vody. Umožňuje napojení na hadice o průměru 32 mm a 38 mm. Používá se v technologickém okruhu bazénu k regulaci proudění vody do bazénové technologie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obtokový ventil se používá zejména k regulaci průtoku vody tepelných čerpadlem, UV lampou nebo jinou bazénovou technologií. Umožňuje i uzavření přívodu či odtoku vody do/z napojené bazénové technologie, což oceníte při poruše nebo výměně. Díky možnosti odpojení technologie od filtračního rozvodu není třeba vypouštět vodu z celého bazénového okruhu, zefektivníte tak údržbu a minimalizujete ztrátu vody.

Jednotlivé koncovky tříventilového obtoku jsou vybaveny redukcemi pro napojení hadic o průměru 32 mm a 38 mm. Je osazen třemi uzavíracími ventily pro regulaci průtoku vody. Správné nastavení průtoku zajistí optimální rychlost proudění vody, což maximalizuje efektivitu napojené bazénové technologie. Je vyroben z kvalitního odolného materiálu, který zajišťuje dlouhou životnost.

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní. Více informací na dotaz.

Doplňkové parametry

Kategorie: Instalace bazénu
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: