Invertorové tepelné čerpadlo BWT MINI CONNECT 15

Neohodnoceno
Značka: BWT
15 655 Kč
Skladem u výrobce
Můžeme doručit do:
6.8.2024

Kompaktní invertorové tepelné čerpadlo s krytem z nerezové oceli pro ohřev vody v bazénech o objemu od 2 m3 do 20 m3. Velmi malé rozměry, snadná instalace, jednoduchá přeprava. Zapojuje se do běžné zásuvky a lze připojit ke všem filtračním systémům. Lze ovládat pomocí mobilní aplikace.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Invertorové tepelné čerpadlo BWT MINI CONNECT 15 je ideálním nástrojem pro ohřev vody v malých a nadzemních bazénech do objemu 20 m3. Pohodlně díky němu ohřejete vodu v menším bazénu a můžete si prodloužit koupání i o několik měsíců. 

Instalace BWT MINI CONNECT 15 je velmi jednoduchá. Tepelné čerpadlo se zapojuje do běžné zásuvky a díky ovládacímu panelu LCD je nastavení parametrů intuitivní a zvládne jej každý. Kompaktní provedení tepelného čerpadla zajišťuje snadnou přepravu. Má rozměry 43 x 29 x 37,5 cm a váží 23 kg. Díky použitému chladivu R32 je tepelné čerpadlo šetrnější k životnímu prostředí. BWT MINI CONNECT 15 odpovídá EU standardům a bezpečný provoz zajišťuje krytí IPX4 (stupeň ochrany proti stříkající vodě).


Parametry invertorového tepelného čerpadla BWT MINI CONNECT 15

Doporučený objem bazénu2 - 20 m3
Rozsah provozních teplot 15°C až 34°C
Nastavení teploty 0 – 38 °C
Vzduch 26 °C, Voda 26 °C
Výkon 3,3 kW
C.O.P. *5,37
Vzduch 15 °C, Voda 26 °C
Výkon 2,2 kW
C.O.P. *
4,55
Elektrické připojení
230V/1 PH/50HZ
Maximální proudové zatížení
4,1 A
Minimální průtok
1,5 m3/h
Chladící plyn
R32
Ø přípojky
32 / 38 mm
Rozměry
430 x 290 x 375 mm
Netto hmotnost
23 kg
Hrubá hmotnost (brutto)
28 kg
Hladina hluku ve vzdálenosti 1 m
57 dB(A)
Hladina hluku ve vzdálenosti 10 m
43 dB(A)
Stupeň ochrany
IPX4

* poměr mezi vyrobeným teplem a spotřebovanou energií


Značka

Bazénová technologie BWT patří mezi nejlepší produkty pro úpravu vody na trhu. V roce 1990 položil Andreas Weißenbacher základní kámen společnosti BWT. Díky investicím do výzkumu a vývoje je nyní skupina BWT evropským lídrem v oblasti úpravy vody. Nabízí široké portfolio produktů splňující nejnáročnější požadavky na kvalitu vody. Všechny produkty a procesy BWT jsou vysoce účinné, spolehlivé, ekonomické a ekologické.

 

Závazek k ochraně životního prostředí

Udržitelnost a pečlivé zacházení s drahocennými zdroji naší modré planety jsou pro skupinu BWT samozřejmostí. Voda je elixírem života a omezeným přírodním zdrojem. Protože není vždy a všude k dispozici v požadované kvalitě, vyvíjí BWT inovativní technologie a produkty, které umožňují dodávat vodu pro všechny oblasti života v té nejvyšší kvalitě – hygienicky čistou a bezpečnou. BWT si je plně vědoma důležitosti své role a používá své know-how přesně tam, kde je to třeba, aby čistila a využívala omezené vodní zdroje naší planety. 


Použité obrázky jsou pouze ilustrativní. Více informací na dotaz.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tepelná čerpadla
Hmotnost: 28 kg
pro bazén o max. objemu: 20 m3
Produktová řada: BWT MINI a MINI CONNECT
Doporučený objem bazénu: 2 - 20 m3
Rozsah provozních teplot: 15°C až 34°C
Nastavení teploty: 0 – 38 °C
Výkon (Vzduch 26 °C, Voda 26 °C): 3,3 kW
? C.O.P. (Vzduch 26 °C, Voda 26 °C): 5,37
Výkon (Vzduch 15 °C, Voda 26 °C): 2,2 kW
? C.O.P. (Vzduch 15 °C, Voda 26 °C): 4,55
Elektrické připojení: 230V/1 PH/50HZ
Maximální proudové zatížení: 4,1 A
Minimální průtok: 1,5 m3/h
Chladící plyn: R32
Ø přípojky: 32 / 38 mm
Rozměry: 430 x 290 x 375 mm
Netto hmotnost: 23 kg
Hrubá hmotnost (brutto): 28 kg
Hladina hluku ve vzdálenosti 1 m: 57 dB(A)
Hladina hluku ve vzdálenosti 10 m: 43 dB(A)
Stupeň ochrany: IPX4
Nevyplňujte toto pole:
JS Avatar autora Mobilní aplikace 3.2.2024 22:08
Dobrý den, díky mobilní aplikaci lze tepelné čerpadlo plně ovládat vzdáleně? Vzhledem k tomu, že čerpadlo pracuje společně s filtrací, kterou vzdáleně ovládat nelze, se mi to nezdá být možné. Děkuji za odpověď. J.Srb
Odpovědět
JS Avatar autora BWT mini connect 15 8.3.2024 02:49
Dobrý den, děkuji za vaši odpověď na můj dotaz. Ještě bych měl jeden. V návodu je uvedeno, že čerpadlo musí být umístěno ve vzdálenosti 3,5m od bazénu. Vzhledem k omezenému prostoru pozemku nelze v mém případě čerpadlo použít. Je možné umístit čerpadlo cca 1,5m od bazénu? Děkuji Jaroslav Srb
S Avatar autora BWT mini connect 15 11.3.2024 10:17
Dobrý den, tepelné čerpadlo můžete umístit blíže nebo úplně k bazénu bazénu v případě, že zajistíte, aby se k němu voda z bazénu nedostala. Často tuto situaci řešíme v rámci obložení bazénu, kdy mezi bazénem a tepelným čerpadlem vytvoříme stěnu, resp. takovou technickou komoru. Veškerou bazénovou technologii potom uzavřeme právě sem. Podobně je to řešeno i u originálního rozšíření pro bazény s obložením SOLAIRE: https://www.swimi.cz/rozsireni-pro-bazeny-premium-exotic-brown/. Pokud budete potřebovat poradit s instalací, můžete využít naší bezplatné konzultace na tel.: 607 015 212. Hezký den, tým SWIMI.
S Avatar autora Mobilní aplikace 6.2.2024 12:17
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Díky mobilní aplikaci můžete vzdáleně sledovat a nastavovat všechny parametry invertorového tepelného čerpadla BWT MINI CONNECT 15, například měnit režim nebo teplotu. Dále aplikace nabízí: přístup k technické dokumentaci, videonávodům a návodům k obsluze, sledování správného provozu v reálném čase, upozornění na rady/scénáře, nepřetržitý dohled techniků BWT zákaznické podpory, vzdálená technická diagnostika, poskytování snadného a efektivního servisu kdekoli a kdykoli. Další bazénové příslušenství přes tuto aplikaci ovládat nelze. Hezký den, tým SWIMI.

Bazénová technologie BWT patří mezi nejlepší produkty pro úpravu vody na trhu. Od začátků v Pforzheimu až po dnešní velkou společnost formují BWT tyto faktory: podnikatelský a výzkumný duch, radost z inovací a úspěch.

Historie

Kořeny společnosti BWT sahají až do roku 1823, kdy Johann Adam Benckiser založil svou stejnojmennou společnost jako malou chemickou továrnu v Německu. V roce 1990 položil Andreas Weißenbacher základní kámen pro dnešní BWT v rámci odkupu managementu. Z „Benckiser Wasser Technik“ udělal „BWT“, což byl začátek dlouholetého úspěšného příběhu.

V roce 2015 skupina BWT oslavila své 25. výročí. Díky investicím do výzkumu a vývoje se skupina BWT za čtvrt století dynamického rozvoje stala evropským lídrem v oblasti úpravy vody. Nabízí široké portfolio produktů splňující nejnáročnější požadavky na kvalitu vody. Všechny produkty a procesy BWT jsou vysoce účinné, spolehlivé, ekonomické a ekologické.

Portfolio produktů

Dotvořte si s bazénovou technologií BWT váš bazénový ráj!

  • Pokud si přejete prodloužit koupání i o několik měsíců, vyberte si z naší široké nabídky tepelných čerpadel.
  • Hledáte-li cestu k účinné dezinfekci vody, vsaďte na UV lampu, která pomocí ultrafialového záření ničí bakterie, řasy, viry, plísně a parazity.
  • Chcete-li si usnadnit čištění bazénu, zvolte bazénový robotický vysavač, který můžete ovládat i na dálku pomocí aplikace.
  • Pro bezstarostný provoz doporučujeme vybavit váš bazén automatickými dávkovači chemie, které se za vás postarají o kvalitní a čistou vodu.
  • Zvažujete, že budete mít v bazénu slanou vodu? Pořiďte si Elektrolyzér nové generace se širokou škálou úrovní produkce chlóru.
  • Sníte o kompletním řídícím systému bazénu, který bude navíc udržovat vodu čistou bez použití chemikálií? Dopřejte si inovativní zařízení BWT Microdos oxy, které díky hydrolýze promění vodu ve vašem bazénu v naprostou dokonalost!
ZNAČKY - BWT

To je jen krátký výčet bazénové technologie, kterou společnost BWT nabízí. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na info@swimi.cz, jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme najít ideální řešení, které bude ušité na míru vašim potřebám.

ZNAČKY - BWT

Závazek k ochraně životního prostředí

Udržitelnost a pečlivé zacházení s drahocennými zdroji naší modré planety jsou pro skupinu BWT samozřejmostí. Voda je elixírem života a omezeným přírodním zdrojem. Protože není vždy a všude k dispozici v požadované kvalitě, vyvíjí BWT inovativní technologie a produkty, které umožňují dodávat vodu pro všechny oblasti života v té nejvyšší kvalitě – hygienicky čistou a bezpečnou. BWT si je plně vědoma důležitosti své role a používá své know-how přesně tam, kde je to třeba, aby čistila a využívala omezené vodní zdroje naší planety.

To vše bez nutnosti přepravy na dlouhé vzdálenosti a zbytečné výroby dalších a dalších plastů, ale s inovativním duchem, znalostmi, odpovědností a respektem k našemu nejvzácnějšímu životnímu elixíru, s cílem stát se světovou jedničkou ve vodních technologiích pomocí ekologických, nákladově efektivních výrobků a procesů.

Slogan BWT „Pro vás a modrou planetu“ míří k jádru jejich poslání, kterým je být firmou, která funguje udržitelným a zodpovědným způsobem – aby plnila potřeby jednotlivců i chránila naši planetu Zemi jako náš jedinečný domov.