Invertorové tepelné čerpadlo BWT MINI CONNECT 25

Neohodnoceno
Značka: BWT
19 739 Kč
Skladem u výrobce
Můžeme doručit do:
6.8.2024

Kompaktní invertorové tepelné čerpadlo s krytem z nerezové oceli pro ohřev vody v bazénech o objemu od 2 m3 do 25 m3. Velmi malé rozměry, snadná instalace, jednoduchá přeprava. Zapojuje se do běžné zásuvky a lze připojit ke všem filtračním systémům. Lze ovládat pomocí mobilní aplikace.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Invertorové tepelné čerpadlo BWT MINI CONNECT 25 je ideálním nástrojem pro ohřev vody v malých a nadzemních bazénech do objemu 25 m3. Pohodlně díky němu ohřejete vodu v menším bazénu a můžete si prodloužit koupání i o několik měsíců. 

Instalace BWT MINI CONNECT 25 je velmi jednoduchá. Tepelné čerpadlo se zapojuje do běžné zásuvky a díky ovládacímu panelu LCD je nastavení parametrů intuitivní a zvládne jej každý. Kompaktní provedení tepelného čerpadla zajišťuje snadnou přepravu. Má rozměry 43 x 29 x 37,5 cm a váží necelých 30 kg. Díky použitému chladivu R32 je tepelné čerpadlo šetrnější k životnímu prostředí. BWT MINI CONNECT 25 odpovídá EU standardům a bezpečný provoz zajišťuje krytí IPX4 (stupeň ochrany proti stříkající vodě).


Parametry invertorového tepelného čerpadla BWT MINI CONNECT 25

Doporučený objem bazénu2 - 25 m3
Rozsah provozních teplot 15°C až 34°C
Nastavení teploty 0 – 38 °C
Vzduch 26 °C, Voda 26 °C
Výkon 4,2 kW
C.O.P. *5,26
Vzduch 15 °C, Voda 26 °C
Výkon 3,1 kW
C.O.P. *
4,52
Elektrické připojení
230V/1 PH/50HZ
Maximální proudové zatížení
5,5 A
Minimální průtok
2 m3/h
Chladící plyn
R32
Ø přípojky
32 / 38 mm
Rozměry
430 x 290 x 375 mm
Netto hmotnost
28 kg
Hrubá hmotnost (brutto)
33 kg
Hladina hluku ve vzdálenosti 1 m
55 dB(A)
Hladina hluku ve vzdálenosti 10 m
42 dB(A)
Stupeň ochrany
IPX4

* poměr mezi vyrobeným teplem a spotřebovanou energií


Značka

Bazénová technologie BWT patří mezi nejlepší produkty pro úpravu vody na trhu. V roce 1990 položil Andreas Weißenbacher základní kámen společnosti BWT. Díky investicím do výzkumu a vývoje je nyní skupina BWT evropským lídrem v oblasti úpravy vody. Nabízí široké portfolio produktů splňující nejnáročnější požadavky na kvalitu vody. Všechny produkty a procesy BWT jsou vysoce účinné, spolehlivé, ekonomické a ekologické.

 

Závazek k ochraně životního prostředí

Udržitelnost a pečlivé zacházení s drahocennými zdroji naší modré planety jsou pro skupinu BWT samozřejmostí. Voda je elixírem života a omezeným přírodním zdrojem. Protože není vždy a všude k dispozici v požadované kvalitě, vyvíjí BWT inovativní technologie a produkty, které umožňují dodávat vodu pro všechny oblasti života v té nejvyšší kvalitě – hygienicky čistou a bezpečnou. BWT si je plně vědoma důležitosti své role a používá své know-how přesně tam, kde je to třeba, aby čistila a využívala omezené vodní zdroje naší planety. 


Použité obrázky jsou pouze ilustrativní. Více informací na dotaz.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tepelná čerpadla
Hmotnost: 33 kg
pro bazén o max. objemu: 25 m3
Produktová řada: BWT MINI a MINI CONNECT
Doporučený objem bazénu: 2 - 25 m3
Rozsah provozních teplot: 15°C až 34°C
Nastavení teploty: 0 – 38 °C
Výkon (Vzduch 26 °C, Voda 26 °C): 4,2 kW
? C.O.P. (Vzduch 26 °C, Voda 26 °C): 5,26
Výkon (Vzduch 15 °C, Voda 26 °C): 3,1 kW
? C.O.P. (Vzduch 15 °C, Voda 26 °C): 4,52
Elektrické připojení: 230V/1 PH/50HZ
Maximální proudové zatížení: 5,5 A
Minimální průtok: 2 m3/h
Chladící plyn: R32
Ø přípojky: 32 / 38 mm
Rozměry: 430 x 290 x 375 mm
Netto hmotnost: 28 kg
Hrubá hmotnost (brutto): 33 kg
Hladina hluku ve vzdálenosti 1 m: 55 dB(A)
Hladina hluku ve vzdálenosti 10 m: 42 dB(A)
Stupeň ochrany: IPX4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bazénová technologie BWT patří mezi nejlepší produkty pro úpravu vody na trhu. Od začátků v Pforzheimu až po dnešní velkou společnost formují BWT tyto faktory: podnikatelský a výzkumný duch, radost z inovací a úspěch.

Historie

Kořeny společnosti BWT sahají až do roku 1823, kdy Johann Adam Benckiser založil svou stejnojmennou společnost jako malou chemickou továrnu v Německu. V roce 1990 položil Andreas Weißenbacher základní kámen pro dnešní BWT v rámci odkupu managementu. Z „Benckiser Wasser Technik“ udělal „BWT“, což byl začátek dlouholetého úspěšného příběhu.

V roce 2015 skupina BWT oslavila své 25. výročí. Díky investicím do výzkumu a vývoje se skupina BWT za čtvrt století dynamického rozvoje stala evropským lídrem v oblasti úpravy vody. Nabízí široké portfolio produktů splňující nejnáročnější požadavky na kvalitu vody. Všechny produkty a procesy BWT jsou vysoce účinné, spolehlivé, ekonomické a ekologické.

Portfolio produktů

Dotvořte si s bazénovou technologií BWT váš bazénový ráj!

  • Pokud si přejete prodloužit koupání i o několik měsíců, vyberte si z naší široké nabídky tepelných čerpadel.
  • Hledáte-li cestu k účinné dezinfekci vody, vsaďte na UV lampu, která pomocí ultrafialového záření ničí bakterie, řasy, viry, plísně a parazity.
  • Chcete-li si usnadnit čištění bazénu, zvolte bazénový robotický vysavač, který můžete ovládat i na dálku pomocí aplikace.
  • Pro bezstarostný provoz doporučujeme vybavit váš bazén automatickými dávkovači chemie, které se za vás postarají o kvalitní a čistou vodu.
  • Zvažujete, že budete mít v bazénu slanou vodu? Pořiďte si Elektrolyzér nové generace se širokou škálou úrovní produkce chlóru.
  • Sníte o kompletním řídícím systému bazénu, který bude navíc udržovat vodu čistou bez použití chemikálií? Dopřejte si inovativní zařízení BWT Microdos oxy, které díky hydrolýze promění vodu ve vašem bazénu v naprostou dokonalost!
ZNAČKY - BWT

To je jen krátký výčet bazénové technologie, kterou společnost BWT nabízí. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na info@swimi.cz, jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme najít ideální řešení, které bude ušité na míru vašim potřebám.

ZNAČKY - BWT

Závazek k ochraně životního prostředí

Udržitelnost a pečlivé zacházení s drahocennými zdroji naší modré planety jsou pro skupinu BWT samozřejmostí. Voda je elixírem života a omezeným přírodním zdrojem. Protože není vždy a všude k dispozici v požadované kvalitě, vyvíjí BWT inovativní technologie a produkty, které umožňují dodávat vodu pro všechny oblasti života v té nejvyšší kvalitě – hygienicky čistou a bezpečnou. BWT si je plně vědoma důležitosti své role a používá své know-how přesně tam, kde je to třeba, aby čistila a využívala omezené vodní zdroje naší planety.

To vše bez nutnosti přepravy na dlouhé vzdálenosti a zbytečné výroby dalších a dalších plastů, ale s inovativním duchem, znalostmi, odpovědností a respektem k našemu nejvzácnějšímu životnímu elixíru, s cílem stát se světovou jedničkou ve vodních technologiích pomocí ekologických, nákladově efektivních výrobků a procesů.

Slogan BWT „Pro vás a modrou planetu“ míří k jádru jejich poslání, kterým je být firmou, která funguje udržitelným a zodpovědným způsobem – aby plnila potřeby jednotlivců i chránila naši planetu Zemi jako náš jedinečný domov.