Invertorové tepelné čerpadlo BWT Pearl HPT 15

Neohodnoceno
Značka: BWT
81 272 Kč
Skladem u výrobce
Můžeme doručit do:
6.8.2024

Moderní invertorové tepelné čerpadlo se svislým prouděním vzduchu pro ohřev vody v bazénech o objemu 55 m3 - 70 m3. Tichý chod, připojení k chytrému telefonu, velký TFT dotykový ovládací displej, zajištěné vzdálené monitorování, vzdálené řešení problémů a systém rozmrazování za každého počasí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Invertorové tepelné čerpadlo BWT Pearl HPT 15 je ideálním nástrojem pro ohřev vody v bazénech o objemu 55 - 70 m3. Pohodlně díky němu ohřejete vodu ve středně velkém bazénu a můžete si prodloužit koupání i o několik měsíců. 

Tepelné čerpadlo BWT Pearl HPT 15 se svislým prouděním vzduchu je vhodné zejména v případě, že má být instalováno v blízkosti stěny nebo jiné překážky, která by bránila odvádění vzduchu a způsobovala jeho recyklaci. Proud vzduchu z tepelného čerpadla je směrován nahoru, proto necítíte žádné proudění teplého ani studeného vzduchu ze stran zařízení. Spolu s tím má velmi tichý chod. Tepelné čerpadlo tak neobtěžuje koupající se ani sousedy.

Díky použitému chladivu R32 je tepelné čerpadlo šetrnější k životnímu prostředí. BWT Pearl HPT 15 odpovídá EU standardům a bezpečný provoz zajišťuje krytí IPX4 (stupeň ochrany proti stříkající vodě).

Dotykový displej

Velký TFT dotykový displej nabízí snadnou ovladatelnost: L 72 x H 68 mm, úhlopříčka 10.5 cm, IPS panel s rozlišením: 480x480. Pro maximální odolnost je chráněn vrstvou tepelně odolného tvrzeného skla. Ochranný průhledný kryt chrání obrazovku a vnitřní součásti před nepřízní počasí, prachem a poškrábáním.  

Připojení k chytrému telefonu

Invertorové tepelné čerpadlo BWT Pearl HPT 15 je kompatibilní s aplikací BWT Inverter pro smartphone.


Parametry invertorového tepelného čerpadla BWT Pearl HPT 15

Doporučený objem bazénu55 – 70 m3
Rozsah provozních teplot-10°C až 38°C
Výkon
Vzduch 26°C, Voda 26°C
Výkon v režimu Boost 
15,3 kW
C.O.P. * v režimu Boost
6,3
Výkon v režimu SMART 
15,3 - 3,9 kW
C.O.P. * v režimu SMART
10,8 - 6,3
Výkon v režimu ECO-Silence 
3,9 kW
C.O.P. * v režimu ECO-Silence 
10,8
Vzduch 15°C, Voda 26°C
Výkon v režimu Boost 
11 kW
C.O.P. * v režimu Boost
4,7
Výkon v režimu SMART 
11 - 5 kW
C.O.P. * v režimu SMART
7,7 - 4,7
Výkon v režimu ECO-Silence 
5,0 kW
C.O.P. * v režimu ECO-Silence 
6,5
Technická data
Elektrické připojení
230 V / 1- +N / 50 HZ
Maximální odebíraný proud
9,8 A (14,5 A)
Doporučený průtok
5 m3/h
Chladící plyn
R32
Ø přípojky
závit 38 mm / PVC 50 mm lepení
Rozměry
704 x 802 mm
Rozměry balení
770 x 770 x 1000 mm
Netto hmotnost
47 kg
Hrubá hmotnost (brutto)
68,5 kg
Hladina hluku ve vzdálenosti 1 m
47 - 57 dB(A)
Hladina hluku ve vzdálenosti 10 m 
27 - 37 dB(A)
Stupeň ochrany
IPX4

* poměr mezi vyrobeným teplem a spotřebovanou energií


Značka

Bazénová technologie BWT patří mezi nejlepší produkty pro úpravu vody na trhu. V roce 1990 položil Andreas Weißenbacher základní kámen společnosti BWT. Díky investicím do výzkumu a vývoje je nyní skupina BWT evropským lídrem v oblasti úpravy vody. Nabízí široké portfolio produktů splňující nejnáročnější požadavky na kvalitu vody. Všechny produkty a procesy BWT jsou vysoce účinné, spolehlivé, ekonomické a ekologické.

 

Závazek k ochraně životního prostředí

Udržitelnost a pečlivé zacházení s drahocennými zdroji naší modré planety jsou pro skupinu BWT samozřejmostí. Voda je elixírem života a omezeným přírodním zdrojem. Protože není vždy a všude k dispozici v požadované kvalitě, vyvíjí BWT inovativní technologie a produkty, které umožňují dodávat vodu pro všechny oblasti života v té nejvyšší kvalitě – hygienicky čistou a bezpečnou. BWT si je plně vědoma důležitosti své role a používá své know-how přesně tam, kde je to třeba, aby čistila a využívala omezené vodní zdroje naší planety. 


Použité obrázky jsou pouze ilustrativní. Více informací na dotaz.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tepelná čerpadla
Hmotnost: 68.5 kg
pro bazén o max. objemu: 70 m3
Produktová řada: BWT PEARL HPT
Doporučený objem bazénu: 55 – 70 m3
Rozsah provozních teplot: -10°C až 38°C
Výkon v režimu Boost (Vzduch 26°C, Voda 26°C): 15,3 kW
? C.O.P. v režimu Boost (Vzduch 26°C, Voda 26°C): 6,3
Výkon v režimu SMART (Vzduch 26°C, Voda 26°C): 15,3- 3,9 kW
? C.O.P. v režimu SMART (Vzduch 26°C, Voda 26°C): 10,8 - 6,3
Výkon v režimu ECO-Silence (Vzduch 26°C, Voda 26°C): 3,9 kW
? C.O.P. v režimu ECO-Silence (Vzduch 26°C, Voda 26°C): 10,8
Výkon v režimu Boost (Vzduch 15°C, Voda 26°C): 11 kW
? C.O.P. v režimu Boost (Vzduch 15°C, Voda 26°C): 4,7
Výkon v režimu SMART (Vzduch 15°C, Voda 26°C): 11,0 – 5,0 kW
? C.O.P. v režimu SMART (Vzduch 15°C, Voda 26°C): 7,7 - 4,7
Výkon v režimu ECO-Silence (Vzduch 15°C, Voda 26°C): 5,0 kW
? C.O.P. v režimu ECO-Silence (Vzduch 15°C, Voda 26°C): 6,5
Elektrické připojení: 230 V / 1- +N / 50 HZ
Maximální odebíraný proud: 9,8 A (14,5 A)
Doporučený průtok: 5 m3/h
Chladící plyn: R32
Ø přípojky: závit 38 mm / PVC 50 mm lepení
Rozměry: 704 x 802 mm
Rozměry balení: 770 x 770 x 1000 mm
Netto hmotnost: 47 kg
Hrubá hmotnost (brutto): 68,5 kg
Hladina hluku ve vzdálenosti 1 m: 47 - 57 dB(A)
Hladina hluku ve vzdálenosti 10 m: 27 - 37 dB(A)
Stupeň ochrany: IPX4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bazénová technologie BWT patří mezi nejlepší produkty pro úpravu vody na trhu. Od začátků v Pforzheimu až po dnešní velkou společnost formují BWT tyto faktory: podnikatelský a výzkumný duch, radost z inovací a úspěch.

Historie

Kořeny společnosti BWT sahají až do roku 1823, kdy Johann Adam Benckiser založil svou stejnojmennou společnost jako malou chemickou továrnu v Německu. V roce 1990 položil Andreas Weißenbacher základní kámen pro dnešní BWT v rámci odkupu managementu. Z „Benckiser Wasser Technik“ udělal „BWT“, což byl začátek dlouholetého úspěšného příběhu.

V roce 2015 skupina BWT oslavila své 25. výročí. Díky investicím do výzkumu a vývoje se skupina BWT za čtvrt století dynamického rozvoje stala evropským lídrem v oblasti úpravy vody. Nabízí široké portfolio produktů splňující nejnáročnější požadavky na kvalitu vody. Všechny produkty a procesy BWT jsou vysoce účinné, spolehlivé, ekonomické a ekologické.

Portfolio produktů

Dotvořte si s bazénovou technologií BWT váš bazénový ráj!

  • Pokud si přejete prodloužit koupání i o několik měsíců, vyberte si z naší široké nabídky tepelných čerpadel.
  • Hledáte-li cestu k účinné dezinfekci vody, vsaďte na UV lampu, která pomocí ultrafialového záření ničí bakterie, řasy, viry, plísně a parazity.
  • Chcete-li si usnadnit čištění bazénu, zvolte bazénový robotický vysavač, který můžete ovládat i na dálku pomocí aplikace.
  • Pro bezstarostný provoz doporučujeme vybavit váš bazén automatickými dávkovači chemie, které se za vás postarají o kvalitní a čistou vodu.
  • Zvažujete, že budete mít v bazénu slanou vodu? Pořiďte si Elektrolyzér nové generace se širokou škálou úrovní produkce chlóru.
  • Sníte o kompletním řídícím systému bazénu, který bude navíc udržovat vodu čistou bez použití chemikálií? Dopřejte si inovativní zařízení BWT Microdos oxy, které díky hydrolýze promění vodu ve vašem bazénu v naprostou dokonalost!
ZNAČKY - BWT

To je jen krátký výčet bazénové technologie, kterou společnost BWT nabízí. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na info@swimi.cz, jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme najít ideální řešení, které bude ušité na míru vašim potřebám.

ZNAČKY - BWT

Závazek k ochraně životního prostředí

Udržitelnost a pečlivé zacházení s drahocennými zdroji naší modré planety jsou pro skupinu BWT samozřejmostí. Voda je elixírem života a omezeným přírodním zdrojem. Protože není vždy a všude k dispozici v požadované kvalitě, vyvíjí BWT inovativní technologie a produkty, které umožňují dodávat vodu pro všechny oblasti života v té nejvyšší kvalitě – hygienicky čistou a bezpečnou. BWT si je plně vědoma důležitosti své role a používá své know-how přesně tam, kde je to třeba, aby čistila a využívala omezené vodní zdroje naší planety.

To vše bez nutnosti přepravy na dlouhé vzdálenosti a zbytečné výroby dalších a dalších plastů, ale s inovativním duchem, znalostmi, odpovědností a respektem k našemu nejvzácnějšímu životnímu elixíru, s cílem stát se světovou jedničkou ve vodních technologiích pomocí ekologických, nákladově efektivních výrobků a procesů.

Slogan BWT „Pro vás a modrou planetu“ míří k jádru jejich poslání, kterým je být firmou, která funguje udržitelným a zodpovědným způsobem – aby plnila potřeby jednotlivců i chránila naši planetu Zemi jako náš jedinečný domov.