Koleno k bazénovým tryskám (průměr 38 mm)

Neohodnoceno
Značka: Poolmaster
290 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
13.12.2023

Náhradní koleno o průměru 38 mm k bazénovým tryskám Poolmaster.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Koleno má na jedné straně průměr 38 mm, takže se dá snadno připojit na bazénovou hadici.  Na druhé straně je koleno opatřeno šroubením, díky kterému jej lze našroubovat na bazénovou trysku. Náhradní Koleno k bazénovým tryskám (průměr 38 mm) je kompatibilní s produktem Poolmaster: Sada 2 ks bazénových trysek (pro skimmer a vratná, průměr 38 mm) (1400).

Značka

Náhradní díly Poolmaster a bazény Technypools vyrábí italská společnost New Plast, jedna z prvních italských firem, která začala zpracovávat plasty pomocí vysokofrekvenčního svařování v 50. letech 20. století. V průběhu let se New Plast stal významným producentem a v současné době je jedním z lídrů na evropském trhu špičkových nadzemních bazénů. Napříč desetiletími se společnost inspiruje a řídí tou nejdůležitější filozofií všech dob: spokojeností zákazníků. Základem jejího úspěchu je pozornost věnovaná výběru surovin, detailům a kvalitě řemeslného zpracování, což vedlo k získání certifikátu kvality ISO již v roce 1992, a unikátní design bazénů spolu s neustálým vývojem nových výrobkových řad.

Závazek k ochraně životního prostředí

Výrobní technologie a zařízení společnosti New Plast neprodukuje žádné emise, ani do ovzduší, ani do půdy. Pro minimalizaci dopadu na životní prostředí je veškerá činnost společnosti umístěná v jednom výrobním závodě a společnost upřednostňuje výběr místních dodavatelů, aby se optimalizovaly emise z manipulace a logistiky surovin a výrobků. Většina použitých materiálů je plně recyklovatelná, pokud je správně a zodpovědně zlikvidována.

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní. Více informací na dotaz.

Doplňkové parametry

Kategorie: Instalační materiál
Hmotnost: 0.11 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: