Sada 2 ks bazénových trysek (pro skimmer a vratná, průměr 38 mm)

Neohodnoceno
Značka: Poolmaster
870 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
13.12.2023

Náhradní sada 2 ks bazénových trysek (pro skimmer a vratná) pro bazény Technypools. Lze napojit na hadice o průměru 38 mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náhradní sada 2 ks bazénových trysek (pro skimmer a vratná) je kompatibilní s bazény Technypools a s bazénovými hadicemi Poolmaster o průměru 38 mm.

Značka

Náhradní díly Poolmaster a bazény Technypools vyrábí italská společnost New Plast, jedna z prvních italských firem, která začala zpracovávat plasty pomocí vysokofrekvenčního svařování v 50. letech 20. století. V průběhu let se New Plast stal významným producentem a v současné době je jedním z lídrů na evropském trhu špičkových nadzemních bazénů. Napříč desetiletími se společnost inspiruje a řídí tou nejdůležitější filozofií všech dob: spokojeností zákazníků. Základem jejího úspěchu je pozornost věnovaná výběru surovin, detailům a kvalitě řemeslného zpracování, což vedlo k získání certifikátu kvality ISO již v roce 1992, a unikátní design bazénů spolu s neustálým vývojem nových výrobkových řad.

Závazek k ochraně životního prostředí

Výrobní technologie a zařízení společnosti New Plast neprodukuje žádné emise, ani do ovzduší, ani do půdy. Pro minimalizaci dopadu na životní prostředí je veškerá činnost společnosti umístěná v jednom výrobním závodě a společnost upřednostňuje výběr místních dodavatelů, aby se optimalizovaly emise z manipulace a logistiky surovin a výrobků. Většina použitých materiálů je plně recyklovatelná, pokud je správně a zodpovědně zlikvidována.

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní. Více informací na dotaz.

Doplňkové parametry

Kategorie: Instalační materiál
Hmotnost: 0.11 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: