Sada 2 ks uzávěrů bazénových trysek

Neohodnoceno
Značka: Poolmaster
730 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
13.12.2023

Sada 2 ks uzávěrů se používá při zazimování bazénů Technypools, kdy je potřeba utěsnit otvory bazénových trysek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nadzemní bazény Technypools není třeba na zimu vypouštět a uskladňovat, ale stačí je na konci sezóny správně zazimovat. Ušetříte si tak nejen práci spojenou s každoroční instalací a demontáží bazénu, ale ušetříte i svou peněženku a životní prostředí.

Při zazimování bazénů Technypools je nutné utěsnit vratnou a odtokovou trysku uzávěrem. V případě odtokové trysky nejprve vyšroubujte koleno skimmeru a místo něj našroubujte uzávěr bazénových trysek. Ze zpětné trysky vyšroubujte kuličku, která slouží k nasměrování proudu vody, a místo ní našroubujte uzávěr bazénových trysek. Tím se celý bazén uzavře a vy můžete odvodnit a demontovat bazénovou technologii.

Sada 2 ks uzávěrů bazénových trysek je kompatibilní s bazény Technypools a s produktem Poolmaster: Sada 2 ks bazénových trysek (pro skimmer a vratná, průměr 38 mm) (1400).

Značka

Náhradní díly Poolmaster a bazény Technypools vyrábí italská společnost New Plast, jedna z prvních italských firem, která začala zpracovávat plasty pomocí vysokofrekvenčního svařování v 50. letech 20. století. V průběhu let se New Plast stal významným producentem a v současné době je jedním z lídrů na evropském trhu špičkových nadzemních bazénů. Napříč desetiletími se společnost inspiruje a řídí tou nejdůležitější filozofií všech dob: spokojeností zákazníků. Základem jejího úspěchu je pozornost věnovaná výběru surovin, detailům a kvalitě řemeslného zpracování, což vedlo k získání certifikátu kvality ISO již v roce 1992, a unikátní design bazénů spolu s neustálým vývojem nových výrobkových řad.

Závazek k ochraně životního prostředí

Výrobní technologie a zařízení společnosti New Plast neprodukuje žádné emise, ani do ovzduší, ani do půdy. Pro minimalizaci dopadu na životní prostředí je veškerá činnost společnosti umístěná v jednom výrobním závodě a společnost upřednostňuje výběr místních dodavatelů, aby se optimalizovaly emise z manipulace a logistiky surovin a výrobků. Většina použitých materiálů je plně recyklovatelná, pokud je správně a zodpovědně zlikvidována.

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní. Více informací na dotaz.

Doplňkové parametry

Kategorie: Instalační materiál
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: