LIQUID OXYGEN Aktivní kyslík 1 l

Neohodnoceno
Značka: Poolmaster
327 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
5.10.2023

Bezchlorová bazénová chemie na bázi aktivního kyslíku s trojím účinkem: dezinfekce, potlačení růstu řas a projasnění bazénové vody. Inovativní náhrada za chlorovou chemii.  

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava bazénů
po ČR a SR zdarma
Prodloužená záruka
Prodloužená záruka
5 let záruka na bazénovou
fólii a 3 roky na konstrukci
Věrnostní slevy
Věrnostní slevy
Sleva na další nákupy pro
registrované zákazníky
Dárek k bazénu
Dárek k bazénu
K nákupu od nás
obdržíte dárek ZDARMA

Detailní popis produktu

Použití a dávkování

Před aplikací aktivního kyslíku doporučujeme zkontrolovat pH hodnotu vody. Pro dosažení nejlepších výsledků udržujte pH mezi 7,2 a 7,6. Případné úpravy vody můžete provést pomocí produktů pH Plus nebo pH Minus. Doporučujeme vzájemně kombinovat pouze produkty bazénové chemie z řady Poolmaster.

Potřebné množství přípravku nejprve nařeďte v oddělené nádobě s vodou, poté nalijte roztok rovnoměrně do celého bazénu a spusťte filtraci. Při prvotním ošetření vody je doporučené dávkování 300 ml přípravku na každý 1 m3 vody v bazénu. Pro udržení správné kvality bazénové vody je doporučené dávkování 100 ml přípravku na každý 1 m3 vody týdně. Pokud voda v bazénu není průhledná, bude nutné počáteční ošetření opakovat. Dávkování je pouze orientační, závisí na vlastnostech každého bazénu, počtu běžně přítomných koupajících se osob a na teplotě vody.

Produkt přepravujte a skladujte ve svislé poloze na chladném místě mimo dosah světla. Neuchovávejte dnem vzhůru. Nikdy nekombinujte přípravky kyslíkové a chlorové chemie dohromady. Tyto přípravky vzájemně eliminují své účinky, což vede k výraznému zhoršení kvality bazénové vody.

Bezpečnost a dodržování předpisů

Všechny láhve, sudy a další obaly, v nichž jsou výrobky Poolmaster přepravovány, splňují předpisy ADR: bez těchto vlastností nelze výrobky skladovat a přepravovat na území ČR, resp. Evropské unie.

Značka

Přípravky bazénové chemie Poolmaster a bazény Technypools vyrábí italská společnost New Plast, jedna z prvních italských firem, která začala zpracovávat plasty pomocí vysokofrekvenčního svařování v 50. letech 20. století. V průběhu let se New Plast stal významným producentem a v současné době je jedním z lídrů na evropském trhu špičkových nadzemních bazénů. Napříč desetiletími se společnost inspiruje a řídí tou nejdůležitější filozofií všech dob: spokojeností zákazníků. Základem jejího úspěchu je pozornost věnovaná výběru surovin, detailům a kvalitě řemeslného zpracování, což vedlo k získání certifikátu kvality ISO již v roce 1992, a unikátní design bazénů spolu s neustálým vývojem nových výrobkových řad.

Závazek k ochraně životního prostředí

Výrobní technologie a zařízení společnosti New Plast neprodukuje žádné emise, ani do ovzduší, ani do půdy. Pro minimalizaci dopadu na životní prostředí je veškerá činnost společnosti umístěná v jednom výrobním závodě a společnost upřednostňuje výběr místních dodavatelů, aby se optimalizovaly emise z manipulace a logistiky surovin a výrobků. Většina použitých materiálů je plně recyklovatelná, pokud je správně a zodpovědně zlikvidována.


Použité obrázky jsou pouze ilustrativní. Více informací na dotaz.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bez chloru
Hmotnost: 1.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: