CRYSTAL WATER 1 l

Neohodnoceno
Značka: Poolmaster
266 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
5.10.2023

Multifunkční koncentrovaný přípravek: dezinfekce, činidlo aktivní proti vápenatým solím, hořčíku a kovům spolu s vločkovačem. Přípravek pro křišťálově čistou vodu bez zakalení.

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava bazénů
po ČR a SR zdarma
Prodloužená záruka
Prodloužená záruka
5 let záruka na bazénovou
fólii a 3 roky na konstrukci
Věrnostní slevy
Věrnostní slevy
Sleva na další nákupy pro
registrované zákazníky
Dárek k bazénu
Dárek k bazénu
K nákupu od nás
obdržíte dárek ZDARMA

Detailní popis produktu

Díky svému multifunkčnímu složení tento produkt řeší všechny problémy související se zakalením bazénové vody. Při pravidelném používání jim dokáže i předcházet, čímž se vyhnete nutnosti šokových dávek bazénové chemie.

CRYSTAL WATER je koncentrovaný dezinfekční prostředek, sekvestrační činidlo aktivní proti vápenatým solím, hořčíku a kovům (železo a mangan) a vločkovač v jednom.

Dezinfekce odstraňuje všechny druhy řas a bakterií a navíc neustále dezinfikuje náplň filtrace, čímž udržuje její účinnost. Sekvestrační činidlo snižuje množství vápníku, hořčíku a kovů bez nutnosti vypuštění bazénu a tím omezuje škodlivé následky minerálních solí. Díky vločkovači se mikroskopické nečistoty, které není filtrace schopná zachytit, vysráží do jemných vloček, které se následně velmi dobře filtrují. Hlavní funkcí vločkovače je tedy odstraňování nežádoucího zákalu s cílem dosáhnout průzračně čisté bazénové vody.

Použití a dávkování

Před aplikací CRYSTAL WATER doporučujeme zkontrolovat pH hodnotu vody. Pro dosažení nejlepších výsledků udržujte pH mezi 7,2 a 7,6. Případné úpravy vody můžete provést pomocí produktů pH Plus nebo pH Minus. Doporučujeme vzájemně kombinovat pouze produkty bazénové chemie z řady Poolmaster.

Potřebné množství přípravku nejprve nařeďte v oddělené nádobě s vodou, poté nalijte roztok do kompenzační nádrže nebo skimmeru a spusťte filtraci. Pro křišťálově čistou vodu je doporučené dávkování 3-4 g přípravku na každý 1 m3 denně.


Bezpečnost a dodržování předpisů

Všechny láhve, sudy a další obaly, v nichž jsou výrobky Poolmaster přepravovány, splňují předpisy ADR: bez těchto vlastností nelze výrobky skladovat a přepravovat na území ČR, resp. Evropské unie.


Značka

Přípravky bazénové chemie Poolmaster a bazény Technypools vyrábí italská společnost New Plast, jedna z prvních italských firem, která začala zpracovávat plasty pomocí vysokofrekvenčního svařování v 50. letech 20. století. V průběhu let se New Plast stal významným producentem a v současné době je jedním z lídrů na evropském trhu špičkových nadzemních bazénů. Napříč desetiletími se společnost inspiruje a řídí tou nejdůležitější filozofií všech dob: spokojeností zákazníků. Základem jejího úspěchu je pozornost věnovaná výběru surovin, detailům a kvalitě řemeslného zpracování, což vedlo k získání certifikátu kvality ISO již v roce 1992, a unikátní design bazénů spolu s neustálým vývojem nových výrobkových řad.


Závazek k ochraně životního prostředí

Výrobní technologie a zařízení společnosti New Plast neprodukuje žádné emise, ani do ovzduší, ani do půdy. Pro minimalizaci dopadu na životní prostředí je veškerá činnost společnosti umístěná v jednom výrobním závodě a společnost upřednostňuje výběr místních dodavatelů, aby se optimalizovaly emise z manipulace a logistiky surovin a výrobků. Většina použitých materiálů je plně recyklovatelná, pokud je správně a zodpovědně zlikvidována.


Použité obrázky jsou pouze ilustrativní. Více informací na dotaz.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bez chloru
Hmotnost: 1.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: