NATURAL WOOD ELEGANCE 1200 + DÁREK ZDARMA

Doprava zdarma
Neohodnoceno
Značka: Technypools
632 990 Kč
Na dotaz
Můžeme doručit do:
2.1.2024

Luxusní komplet nadzemního bazénu ELEGANCE 1200 (12,50 x 5,80 x 1,25 m, objem 71 m3), stylového originálního obložení SOLAIRE NATURAL WOOD a bazénového příslušenství: kompletní filtrační set, instalační sada, bazénové schůdky, sada pro čištění a osvětlení bazénu. Moderní stylový bazén pro každou zahradu vyrobený v EU a uzpůsobený pro celoroční provoz.

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava bazénů
po ČR a SR zdarma
Prodloužená záruka
Prodloužená záruka
5 let záruka na bazénovou
fólii a 3 roky na konstrukci
Věrnostní slevy
Věrnostní slevy
Sleva na další nákupy pro
registrované zákazníky
Dárek k bazénu
Dárek k bazénu
K nákupu od nás
obdržíte dárek ZDARMA

Detailní popis produktu

Inovativní modulární systém SOLAIRE je skutečným zlatým hřebem v naší nabídce nadzemních bazénů. Elegantní a stylový italský design se snoubí s kvalitou provedení, funkčností a snadnou montáží nadzemního bazénu a jeho příslušenství.

Modulární systém patentovaný společností New Plast přináší revoluci v klasickém pojetí nadzemních bazénů. Umožňuje vytvořit špičkový výrobek, který lze přizpůsobit jak velikostí, tak vzhledem a barvou obložení jakémukoli kontextu a umístění. Přitom v porovnání s kopanými bazény nabízí stále velmi atraktivní poměr ceny vůči užitné hodnotě a designu. Nespornou výhodou modulárního řešení je snadná a rychlá montáž, a to i neodborným personálem.

Design obložení NATURAL WOOD tvoří elegantní obruba bazénu z přírodního dřeva, s plně nosnou konstrukcí umožňující posezení u bazénu, v harmonické kombinaci s obložením z masivních dřevěných obkladových panelů.

Velkorysá velikost i hloubka nadzemního bazénu vám poskytují prostor na plavání srovnatelný s tradičním zapuštěným bazénem a vašim dětem nabídne dostatek prostoru pro zábavu a vodní radovánky. Výška nadzemního bazénu pak poskytne všem rodičům pocit klidu a bezpečí, pouhé odstavení bazénových schůdků omezí dětem přístup do bazénu a výrazně se tak snižuje riziko nehody.

Designový prvek vaší zahrady

Inovativní modulární systém SOLAIRE umožňuje udělat z bazénu luxusní ozdobu vaší zahrady a domu. Jedná se o špičkový produkt, přizpůsobitelný vašemu obydlí jak velikostí, tak designem, při zachování velmi atraktivního poměru kvality a ceny. Kromě klasické nadzemní instalace můžete bazén částečně nebo téměř zcela zapustit do terénu a přizpůsobit bazén architektonickému stylu vašeho obydlí. Přidáním schodiště, sluneční terasy nebo zahradního nábytku učiníte váš bazén jedinečným a exkluzivním.

Standardní komplet modulárního systému SOLAIRE si můžete rozšířit o plochu na opalování spolu s integrovaným technickým zázemím pro bazénovou technologii. Získáte tak ideální prostor pro vytvoření oázy relaxace, kde můžete pohodlně sedět nebo ležet u bazénu, aniž byste museli okolní prostor zařizovat dalšími doplňky, jako jsou lehátka a lavičky.

Technické zázemí slouží pro umístění filtračního sytému a případného příslušenství pro čištění a údržbu bazénu. V závislosti na modelu je vybavena předními dveřmi s madlem nebo horním otvorem pro snadný přístup při běžné údržbě filtračního systému.

Prostor pro opalování lze doplnit elegantním a praktickým modulárním polštářem vyrobeným ze speciálního materiálu upraveného pro venkovní použití. Získáte tak pohodlné místo, kde můžete relaxovat po koupání v bazénu a užívat si slunce.

NATURAL WOOD ELEGANCE 1200

Proč nadzemní bazén ELEGANCE?

Často se setkáváme s názorem, že jedině kopané bazény jsou ty pravé ozdoby zahrad. My jsme přesvědčeni, že nadzemní bazény jsou stejně dobrým a v některých ohledech dokonce lepším či jediným možným řešením kvalitního bazénu a designového doplňku vašeho domu. Mezi jejich hlavní výhody patří:
 • významná úspora nákladů na pořízení a instalaci bazénu, i v případě luxusně obloženého nadzemního bazénu ušetříte s velkou pravděpodobností nemalé statisíce
 • široká škála modelů a velikostí nadzemních bazénů plně přizpůsobitelných architektonickému stylu vašeho domu a zahrady
 • nadzemní bazén je řešením tam, kde není dostatek místa pro kopaný bazén nebo instalaci brání charakter pozemku – svah, skalnaté podloží, neprostupnost pro těžkou techniku, vodní prameny, podzemní retenční nádrže, rozvody inženýrských sítí, optické kabely atd.
 • nepotřebujete stavební povolení, ani souhlas sousedů či majitele pozemku (ideální v případě pronájmu), neřešíte chráněná území či památkáře
 • bezpečnost vašich dětí a domácích mazlíčků – řada zákazníků si pořizuje nadzemní bazény kvůli malým dětem, stačí odstavit bazénové schůdky a omezíte tak dětem přístup do bazénu

Bazénový set 7v1 obsahuje vše pro snadnou montáž bazénu s obložením a filtrací a jeho okamžité zprovoznění:

 • bazén ELEGANCE (lakovaná pozinkovaná konstrukce + kvalitní bazénová fólie)
 • luxusní designové obložení NATURAL WOOD
 • písková filtrace 15 m3/h vč. skimmeru a pískové náplně (150 kg)
 • připojovací set pro připojení filtrace vč. hadic, svorek, teflonové pásky atd.
 • bazénové schůdky
 • sada na čištění bazénu 
 • LED osvětlení bazénu

Bazény Technypools jsou plně v souladu s normami UNI 16582-3 a jsou dodávány s certifikáty CE. Všechny použité suroviny jsou vyráběny v Evropě a proces výroby a distribuce podléhá systému řízení kvality certifikovaným podle normy ISO 9001. Filtrace je v souladu s evropskou směrnicí RoHS o omezení používání některých nebezpečných látek v elektrických a elektronických zařízeních.

Závazek k ochraně životního prostředí

Výrobní technologie a zařízení společnosti New Plast neprodukuje žádné emise, ani do ovzduší, ani do půdy. Pro minimalizaci dopadu na životní prostředí je veškerá činnost společnosti umístěná v jednom výrobním závodě a společnost upřednostňuje výběr místních dodavatelů, aby se optimalizovaly emise z manipulace a logistiky surovin a výrobků. Většina použitých materiálů je plně recyklovatelná, pokud je správně a zodpovědně zlikvidována.

Parametry

Bazén

délka x šířka (vnější)12,50 x 5,80 m
délka x šířka (vnitřní)11,80 x 5,20 m
hloubka1,25 m
celková výška bazénu s obložením
1,30 m
objem71 m3
celoročníano
tvarobdélník                                                                                                                                


Filtrace

typ filtracepísková
průtok vody15 m3/h
přepínací ventil6-cestný
Ø přípojky/hadic38 mm
rozměry filtrace (šxdxv)67,0 x 97,1 x 111,0 cm
hmotnost pískové náplně150 kg
ochranaIPX5 s tepelnou ochranou
součást baleníhadicová spojka a svorky z nerezové oceli, balení písku 150 kg


Bazénové schůdky

max. výška bazénu1,35 m
počet schodů4 + 4 / plošina
druhrámový bezpečnostní (bezpečnostní bloky)                 


Použité obrázky jsou pouze ilustrativní. Více informací na dotaz.

Doplňkové parametry

Kategorie: Luxusní bazény
Hmotnost: 835 kg
Celoroční: ano
Délka (vnější): 12,50 m
Design: NATURAL WOOD
Hloubka: 1,25 m
Objem: 71 m3
Písková filtrace: 15 m3/h
Šířka (vnější): 5,80 m
Tvar: obdélník
Rozměr bazénu vnější (d x š): 12,50 x 5,80 m
Rozměr bazénu vnitřní (d x š): 11,80 x 5,20 m
Celková výška bazénu s obložením: 1,30 m
Bazénové schůdky: rámové bezpečnostní
Typ bazénu: nadzemní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: