Zazimovač 1 l

Neohodnoceno
Značka: Poolmaster
242 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
5.10.2023

Speciální bezchlórový produkt pro údržbu a stabilizaci vody v zimním období s dlouhodobým účinkem. Zabraňuje množení řas a bakterií, které způsobují znehodnocování vody.

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava bazénů
po ČR a SR zdarma
Prodloužená záruka
Prodloužená záruka
5 let záruka na bazénovou
fólii a 3 roky na konstrukci
Věrnostní slevy
Věrnostní slevy
Sleva na další nákupy pro
registrované zákazníky
Dárek k bazénu
Dárek k bazénu
K nákupu od nás
obdržíte dárek ZDARMA

Detailní popis produktu

Zazimování bazénu je vhodné pro všechny majitele zahradních bazénů, kteří nechtějí každý rok na konci sezóny bazén zcela vypouštět a poté jej znovu na jaře celý napouštět. Tento postup je nejen ekonomicky nevýhodný, ale také neekologický, protože způsobuje vysokou spotřebu vody. Při zazimování bazénu vypustíte jenom malou část bazénové vody a nejen, že ušetříte svou peněženku, ale také životní prostředí.

Zazimování bazénu se provádí nejdříve v okamžiku, kdy teplota vody dlouhodobě poklese pod 15 °C. Nejprve zkontrolujeme bazénovou vodu. Když provádíme zazimování je důležité, aby voda v bazénu byla čistá, bez přítomnosti řas, měla správnou hodnotou pH a byla bez jakýchkoli dalších nečistot. Pokud jsou všechny výše uvedené podmínky splněny, můžeme snížit hladinu bazénové vody pod skimmer. Dále z bazénu vyjmeme plovák a veškeré bazénové příslušenství. Následně uzavřeme trysky bazénu a odvodníme a demontujeme veškerou bazénovou technologii. Poté podle návodu níže aplikujeme Zazimovač, abychom bazénovou vodu udrželi čistou a stabilizovanou po celou zimu. Už jen zbývá bazén zakrýt krycí plachtou a zazimování bazénu je hotové.

Bezpečnost, certifikace a dodržování předpisů

Všechny výrobky bazénové chemie řady Poolmaster jsou vyráběny a baleny v souladu s nařízením EU č. 528/2012 BPR pro biocidy a nařízením EU 1907/2006 REACH pro chemické látky, včetně příslušných úprav. BIOCIDY jsou všechny výrobky, které se používají k dezinfekci bazénové vody. Do této kategorie spadají následující výrobky Poolmaster:

  • DiChlor v granulích a v tabletách
  • TriChlor v tabletách
  • TriChlor v tabletách s více účinky (5v1)
  • Algicidy
  • Přípravky pro přezimování
  • Mikrosanitizátory

Kromě toho všechny láhve, sudy a další obaly, v nichž jsou výrobky Poolmaster přepravovány, splňují předpisy ADR: bez těchto vlastností nelze výrobky skladovat a přepravovat na území ČR, resp. Evropské unie.

Značka

Přípravky bazénové chemie Poolmaster a bazény Technypools vyrábí italská společnost New Plast, jedna z prvních italských firem, která začala zpracovávat plasty pomocí vysokofrekvenčního svařování v 50. letech 20. století. V průběhu let se New Plast stal významným producentem a v současné době je jedním z lídrů na evropském trhu špičkových nadzemních bazénů. Napříč desetiletími se společnost inspiruje a řídí tou nejdůležitější filozofií všech dob: spokojeností zákazníků. Základem jejího úspěchu je pozornost věnovaná výběru surovin, detailům a kvalitě řemeslného zpracování, což vedlo k získání certifikátu kvality ISO již v roce 1992, a unikátní design bazénů spolu s neustálým vývojem nových výrobkových řad.

Závazek k ochraně životního prostředí

Výrobní technologie a zařízení společnosti New Plast neprodukuje žádné emise, ani do ovzduší, ani do půdy. Pro minimalizaci dopadu na životní prostředí je veškerá činnost společnosti umístěná v jednom výrobním závodě a společnost upřednostňuje výběr místních dodavatelů, aby se optimalizovaly emise z manipulace a logistiky surovin a výrobků. Většina použitých materiálů je plně recyklovatelná, pokud je správně a zodpovědně zlikvidována.

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní. Více informací na dotaz.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zazimovací přípravky
Hmotnost: 1.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: