Invertorové tepelné čerpadlo BWT MZI 320 T

Neohodnoceno
Značka: BWT
565 070 Kč
Skladem u výrobce
Můžeme doručit do:
6.8.2024

Tepelné čerpadlo pro celosezónní ohřev nebo chlazení vody ve venkovních i vnitřních bazénech o objemu až 210 m3.  Zdokonalené tepelné čerpadlo a vylepšený COP. Automatické odmrazování při chodu čerpadla při teplotách do -15 °C. Vhodné i pro veřejné bazény.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Společnosti Mitsubishi a BWT spojily své odborné znalosti a vytvořily dvě řady tepelných čerpadel pro bazény (M.P.I. a M.Z.I.), které dosahují výjimečné úrovně výkonu, a to jak z hlediska hlučnosti, tak i lepšího koeficientu výkonu. Tepelná čerpadla M.Z.I. mají stejné vlastnosti jako tepelná čerpadla M.P.I. pouze s tím rozdílem, že tepelná čerpadla M.Z.I. jsou účinnější díky většímu množství chladícího plynu.

Společné vlastnosti řad M.P.I. a M.Z.I.

Invertorový systém - Tepelná čerpadla BWT M.P.I. a M.Z.I. automaticky přizpůsobují otáčky kompresoru provoznímu režimu a venkovní teplotě. Není třeba žádného zásahu ze strany uživatele.

Reverzibilní tepelná čerpadla - Tepelná čerpadla BWT M.P.I. a M.Z.I. lze použít k ohřevu nebo chlazení vody v bazénu, jsou také kompatibilní se systémy pracujícími na 60 Hz.

Tichý provoz - Běžná tepelná čerpadla generují konstantní akustický výkon, i když se teplota vody pohybuje kolem nastavené hodnoty. Naproti tomu kompresory tepelných čerpadel BWT M.P.I. a M.Z.I. kolem nastavené teploty výrazně zpomalují, takže pracují mnohem tišeji než běžná zařízení.

Rozběhový proud - Tepelná čerpadla BWT M.P.I. a M.Z.I. jsou vybavena zrychlovacími můstky, které využívají technologii kolísání frekvence, aby se zabránilo nadměrným proudům při spuštění spolu s jejich přirozeným negativním dopadem na elektrická a elektronická zařízení v domácnosti.


Parametry invertorového tepelného čerpadla BWT MZI 320 T

Doporučený objem bazénu≤ 210 m³
Výkon
Vzduch 26 °C, Voda 26 °C, Vlhkost 80 %
Výkon50 kW
C.O.P. * při vysoké rychlosti4,6
C.O.P. * při nízké rychlosti7,3
Vzduch 15 °C, Voda 26 °C, Vlhkost 70 %
Topný výkon při vysoké rychlosti33 kW
C.O.P. * při vysoké rychlosti4,7
C.O.P. * při nízké rychlosti5,8
Hladina hluku ve vzdálenosti 10 m při plné rychlosti47 dB(A)
Hladina hluku ve vzdálenosti 10 m při nízké rychlosti35 dB(A)
Vzduch 35 °C, Voda 28 °C, Vlhkost 70 %
Maximální výkon chlazení35,2 kW
Technická data
Rozsah provozních teplotod -15 °C do 46 °C
Doporučený průtok vody
10 - 12 m³/h
Ø přípojky
PVC 50 mm lepení
Elektrické připojení
400 V 3ph
Maximální elektrický proud
26 A
Připojovací kabel
5x6 mm²
Elektrický jistič
32 A
Typ výměníku
Titanový spirálový
Typ kompresoru
Scroll Inverter
Chladící plyn
R 410 A
Množství chladícího plynu
7,1 kg
Počet větráků
2
Maximální průtok vzduchu
8400 m3/h
Typ krytu
Galvanizovaná ocel lakovaná
Rozměry D x Š x V (mm)
1250 x 360 x 1340 
Hmotnost
155 kg

* poměr mezi vyrobeným teplem a spotřebovanou energií


Značka

Bazénová technologie BWT patří mezi nejlepší produkty pro úpravu vody na trhu. V roce 1990 položil Andreas Weißenbacher základní kámen společnosti BWT. Díky investicím do výzkumu a vývoje je nyní skupina BWT evropským lídrem v oblasti úpravy vody. Nabízí široké portfolio produktů splňující nejnáročnější požadavky na kvalitu vody. Všechny produkty a procesy BWT jsou vysoce účinné, spolehlivé, ekonomické a ekologické.

 

Závazek k ochraně životního prostředí

Udržitelnost a pečlivé zacházení s drahocennými zdroji naší modré planety jsou pro skupinu BWT samozřejmostí. Voda je elixírem života a omezeným přírodním zdrojem. Protože není vždy a všude k dispozici v požadované kvalitě, vyvíjí BWT inovativní technologie a produkty, které umožňují dodávat vodu pro všechny oblasti života v té nejvyšší kvalitě – hygienicky čistou a bezpečnou. BWT si je plně vědoma důležitosti své role a používá své know-how přesně tam, kde je to třeba, aby čistila a využívala omezené vodní zdroje naší planety. 


Použité obrázky jsou pouze ilustrativní. Více informací na dotaz.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tepelná čerpadla
Hmotnost: 155 kg
pro bazén o max. objemu: 210 m3
Produktová řada: BWT MITSUBISHI ZUBADAN - M.Z.I.
Doporučený objem bazénu: ≤ 210 m³
Výkon (Vzduch 26 °C, Voda 26 °C, Vlhkost 80 %): 50 kW
? C.O.P. při vysoké rychlosti (Vzduch 26 °C, Voda 26 °C, Vlhkost 80 %): 4,6
? C.O.P. při nízké rychlosti (Vzduch 26 °C, Voda 26 °C, Vlhkost 80 %): 7,3
Topný výkon při vysoké rychlosti (Vzduch 15 °C, Voda 26 °C, Vlhkost 70 %): 33 kW
? C.O.P. při vysoké rychlosti (Vzduch 15 °C, Voda 26 °C, Vlhkost 70 %): 4,7
? C.O.P. při nízké rychlosti (Vzduch 15 °C, Voda 26 °C, Vlhkost 70 %): 5,8
Hladina hluku ve vzdálenosti 10 m při plné rychlosti (Vzduch 15 °C, Voda 26 °C, Vlhkost 70 %): 47 dB(A)
Hladina hluku ve vzdálenosti 10 m při nízké rychlosti (Vzduch 15 °C, Voda 26 °C, Vlhkost 70 %): 35 dB(A)
Maximální výkon chlazení (Vzduch 35 °C, Voda 28 °C, Vlhkost 70 %): 35,2 kW
Rozsah provozních teplot: od -15 °C do 46 °C
Doporučený průtok vody: 10-12 m³/h
Ø přípojky: PVC 50 mm lepení
Elektrické připojení: 400 V 3ph
Maximální elektrický proud: 26 A
Připojovací kabel: 5x6 mm²
Elektrický jistič: 32 A
Typ výměníku: Titanový spirálový
Typ kompresoru: Scroll Inverter
Chladící plyn: R 410 A
Množství chladícího plynu: 7,1 kg
Počet větráků: 2
Maximální průtok vzduchu: 8400 m3/h
Typ krytu: Galvanizovaná ocel lakovaná
Rozměry D x Š x V (mm): 1250 x 360 x 1340

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bazénová technologie BWT patří mezi nejlepší produkty pro úpravu vody na trhu. Od začátků v Pforzheimu až po dnešní velkou společnost formují BWT tyto faktory: podnikatelský a výzkumný duch, radost z inovací a úspěch.

Historie

Kořeny společnosti BWT sahají až do roku 1823, kdy Johann Adam Benckiser založil svou stejnojmennou společnost jako malou chemickou továrnu v Německu. V roce 1990 položil Andreas Weißenbacher základní kámen pro dnešní BWT v rámci odkupu managementu. Z „Benckiser Wasser Technik“ udělal „BWT“, což byl začátek dlouholetého úspěšného příběhu.

V roce 2015 skupina BWT oslavila své 25. výročí. Díky investicím do výzkumu a vývoje se skupina BWT za čtvrt století dynamického rozvoje stala evropským lídrem v oblasti úpravy vody. Nabízí široké portfolio produktů splňující nejnáročnější požadavky na kvalitu vody. Všechny produkty a procesy BWT jsou vysoce účinné, spolehlivé, ekonomické a ekologické.

Portfolio produktů

Dotvořte si s bazénovou technologií BWT váš bazénový ráj!

  • Pokud si přejete prodloužit koupání i o několik měsíců, vyberte si z naší široké nabídky tepelných čerpadel.
  • Hledáte-li cestu k účinné dezinfekci vody, vsaďte na UV lampu, která pomocí ultrafialového záření ničí bakterie, řasy, viry, plísně a parazity.
  • Chcete-li si usnadnit čištění bazénu, zvolte bazénový robotický vysavač, který můžete ovládat i na dálku pomocí aplikace.
  • Pro bezstarostný provoz doporučujeme vybavit váš bazén automatickými dávkovači chemie, které se za vás postarají o kvalitní a čistou vodu.
  • Zvažujete, že budete mít v bazénu slanou vodu? Pořiďte si Elektrolyzér nové generace se širokou škálou úrovní produkce chlóru.
  • Sníte o kompletním řídícím systému bazénu, který bude navíc udržovat vodu čistou bez použití chemikálií? Dopřejte si inovativní zařízení BWT Microdos oxy, které díky hydrolýze promění vodu ve vašem bazénu v naprostou dokonalost!
ZNAČKY - BWT

To je jen krátký výčet bazénové technologie, kterou společnost BWT nabízí. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na info@swimi.cz, jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme najít ideální řešení, které bude ušité na míru vašim potřebám.

ZNAČKY - BWT

Závazek k ochraně životního prostředí

Udržitelnost a pečlivé zacházení s drahocennými zdroji naší modré planety jsou pro skupinu BWT samozřejmostí. Voda je elixírem života a omezeným přírodním zdrojem. Protože není vždy a všude k dispozici v požadované kvalitě, vyvíjí BWT inovativní technologie a produkty, které umožňují dodávat vodu pro všechny oblasti života v té nejvyšší kvalitě – hygienicky čistou a bezpečnou. BWT si je plně vědoma důležitosti své role a používá své know-how přesně tam, kde je to třeba, aby čistila a využívala omezené vodní zdroje naší planety.

To vše bez nutnosti přepravy na dlouhé vzdálenosti a zbytečné výroby dalších a dalších plastů, ale s inovativním duchem, znalostmi, odpovědností a respektem k našemu nejvzácnějšímu životnímu elixíru, s cílem stát se světovou jedničkou ve vodních technologiích pomocí ekologických, nákladově efektivních výrobků a procesů.

Slogan BWT „Pro vás a modrou planetu“ míří k jádru jejich poslání, kterým je být firmou, která funguje udržitelným a zodpovědným způsobem – aby plnila potřeby jednotlivců i chránila naši planetu Zemi jako náš jedinečný domov.