TriCHLOR MULTI ACTION tablety 200 g (1 kg)

Neohodnoceno
Značka: Poolmaster
298 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
5.10.2023

Multifukční bazénové tablety 5v1: dezinfekce chlorem, projasnění bazénové vody, udržení optimální hodnoty pH, odstranění kovů i kovových usazenin a potlačení růstu řas.

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava bazénů
po ČR a SR zdarma
Prodloužená záruka
Prodloužená záruka
5 let záruka na bazénovou
fólii a 3 roky na konstrukci
Věrnostní slevy
Věrnostní slevy
Sleva na další nákupy pro
registrované zákazníky
Dárek k bazénu
Dárek k bazénu
K nákupu od nás
obdržíte dárek ZDARMA

Detailní popis produktu

Pomalu rozpustné 200g tablety udržují optimální koncentraci aktivního chloru, správnou hodnotu pH, projasňují vodu, potlačují růst řas a odstraňují kovy i kovové usazeniny. Unikátní víceúčelový dezinfekční prostředek pro čistou a kvalitní bazénovou vodu kombinující 5 zásadních přípravků pro údržbu každého bazénu.

 • Dezinfekce chlorem - Tablety udržují optimální koncentraci aktivního chloru, primárního prvku sterilizace a dezinfekce bazénové vody, který likviduje bakterie a plísně z vody a zpomaluje tvorbu řas. Množství chloru, které je třeba použít, je přímo úměrné teplotě a počtu běžně přítomných koupajících se osob. Hodnota zbytkového chloru ve vodě by měla být konstantně udržována na úrovni mezi 0,7 až 1,2 mg na litr.
 • Projasnění vody pomocí vločkovače - Díky vločkovači se mikroskopické nečistoty, které není filtrace schopná zachytit, vysráží do jemných vloček, které potom filtrace dokáže separovat nebo je můžete nechat usadit na dně bazénu a poté vysát vysavačem. Hlavní funkcí vločkovače je tedy odstraňování zákalu s cílem dosáhnout čiré a zdravé bazénové vody.
 • Udržení optimální hodnoty pH - Udržování hodnoty pH mezi 7,2 a 7,6 je klíčové pro zajištění správné účinnosti bazénové chemie. V opačném případě by bazénová chemie mohla snížit nebo zcela ztratit svůj účinek. Před aplikací TriCHLOR MULTI ACTION tablet nejprve nastavte správnou hodnotu pH. Tablety poté tuto hodnotu pH udržují v požadovaném rozmezí.
 • Odstranění kovů a kovových usazenin - Sekvestrační činidlo snižuje množství kovů a kovových usazenin bez nutnosti vypuštění bazénu. Díky tomu také dochází k odstranění jevu zakalené vody.
 • Eliminace řas - Algicidní složka doplňuje baktericidní účinek chlóru při boji s řasami, které jsou příčinou nazelenalé vody a povlaku na stěnách a dně bazénu. Odstraňuje řasy (zelené, černé, žluté) v bazénové vodě a při preventivním dávkování zabraňuje jejich růstu.

Bezpečnost, certifikace a dodržování předpisů

Všechny výrobky bazénové chemie řady Poolmaster jsou vyráběny a baleny v souladu s nařízením EU č. 528/2012 BPR pro biocidy a nařízením EU 1907/2006 REACH pro chemické látky, včetně příslušných úprav. BIOCIDY jsou všechny výrobky, které se používají k dezinfekci bazénové vody. Do této kategorie spadají následující výrobky Poolmaster:

 • DiChlor v granulích a v tabletách
 • TriChlor v tabletách
 • TriChlor v tabletách s více účinky (5v1)
 • Algicidy
 • Přípravky pro přezimování
 • Mikrosanitizátory

Kromě toho všechny láhve, sudy a další obaly, v nichž jsou výrobky Poolmaster přepravovány, splňují předpisy ADR: bez těchto vlastností nelze výrobky skladovat a přepravovat na území ČR, resp. Evropské unie.

Značka

Přípravky bazénové chemie Poolmaster a bazény Technypools vyrábí italská společnost New Plast, jedna z prvních italských firem, která začala zpracovávat plasty pomocí vysokofrekvenčního svařování v 50. letech 20. století. V průběhu let se New Plast stal významným producentem a v současné době je jedním z lídrů na evropském trhu špičkových nadzemních bazénů. Napříč desetiletími se společnost inspiruje a řídí tou nejdůležitější filozofií všech dob: spokojeností zákazníků. Základem jejího úspěchu je pozornost věnovaná výběru surovin, detailům a kvalitě řemeslného zpracování, což vedlo k získání certifikátu kvality ISO již v roce 1992, a unikátní design bazénů spolu s neustálým vývojem nových výrobkových řad.

Závazek k ochraně životního prostředí

Výrobní technologie a zařízení společnosti New Plast neprodukuje žádné emise, ani do ovzduší, ani do půdy. Pro minimalizaci dopadu na životní prostředí je veškerá činnost společnosti umístěná v jednom výrobním závodě a společnost upřednostňuje výběr místních dodavatelů, aby se optimalizovaly emise z manipulace a logistiky surovin a výrobků. Většina použitých materiálů je plně recyklovatelná, pokud je správně a zodpovědně zlikvidována.

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní. Více informací na dotaz.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chlorová chemie
Hmotnost: 1.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: