TriCHLOR tablety 200 g (1 kg)

Neohodnoceno
Značka: Poolmaster
271 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
7.12.2023

Multifunkční bazénové tablety s trojím účinkem: dezinfekce chlorem, potlačení růstu řas a projasnění bazénové vody. Pravidelné užívání tablet 3v1 podporuje udržení optimální kvality vody v bazénu.

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava bazénů
po ČR a SR zdarma
Prodloužená záruka
Prodloužená záruka
5 let záruka na bazénovou
fólii a 3 roky na konstrukci
Věrnostní slevy
Věrnostní slevy
Sleva na další nákupy pro
registrované zákazníky
Dárek k bazénu
Dárek k bazénu
K nákupu od nás
obdržíte dárek ZDARMA

Detailní popis produktu

Pomalu rozpustné komplexní tablety s trojím účinkem patří mezi velmi oblíbené přípravky bazénové chemie. Jejich pravidelné užívání napomáhá dlouhodobě udržet v bazénu požadovanou kvalitu vody.

Tři účinky tablet:

  • Udržení optimální koncentrace aktivního chloru, primárního prvku sterilizace a dezinfekce bazénové vody, který likviduje bakterie a plísně z vody a zpomaluje tvorbu řas. Množství chloru, které je třeba použít, je přímo úměrné teplotě a počtu běžně přítomných koupajících se osob. Čím vyšší je teplota, čím více osob používá bazén, tím větší dávku potřebujete k udržení dobré kvality vody. Hodnota zbytkového chloru ve vodě by měla být konstantně udržována na úrovni mezi 0,7 až 1,2 mg na litr.
  • Algicid doplňuje baktericidní účinek chlóru při boji s řasami, které jsou příčinou nazelenalé vody a povlaku na stěnách a dně bazénu.
  • V neposlední řadě tablety pomáhají odstranit zákal, resp. projasňují vodu.  

Použití a dávkování

Tablety aplikujte výhradně v plovoucím difuzoru nebo ve skimmeru. Tablety nikdy nevhazujte přímo do bazénu, při přímém styku s bazénovou folii mohou způsobit její odbarvení (vybledlé skvrny). Pro udržení správné kvality bazénové vody je doporučené dávkování 1 tableta na 10 m3 vody každých 7 až 10 dní.

Před aplikací chloru doporučujeme zkontrolovat pH hodnotu vody. Pro dosažení nejlepších výsledků udržujte pH mezi 7,2 a 7,6. Případné úpravy vody můžete provést pomocí produktů pH Plus nebo pH Minus. Doporučujeme vzájemně kombinovat pouze produkty bazénové chemie z řady Poolmaster. 

Kromě toho všechny láhve, sudy a další obaly, v nichž jsou výrobky Poolmaster přepravovány, splňují předpisy ADR: bez těchto vlastností nelze výrobky skladovat a přepravovat na území ČR, resp. Evropské unie.

Značka

Přípravky bazénové chemie Poolmaster vyrábí italská společnost New Plast, jedna z prvních italských firem, která začala zpracovávat plasty pomocí vysokofrekvenčního svařování v 50. letech 20. století. V průběhu let se New Plast stal významným producentem a v současné době je jedním z lídrů na evropském trhu špičkových nadzemních bazénů. Napříč desetiletími se společnost inspiruje a řídí tou nejdůležitější filozofií všech dob: spokojeností zákazníků. Základem jejího úspěchu je pozornost věnovaná výběru surovin, detailům a kvalitě řemeslného zpracování, což vedlo k získání certifikátu kvality ISO již v roce 1992, a unikátní design bazénů spolu s neustálým vývojem nových výrobkových řad. 

Závazek k ochraně životního prostředí

Výrobní technologie a zařízení společnosti New Plast neprodukuje žádné emise, ani do ovzduší, ani do půdy. Pro minimalizaci dopadu na životní prostředí je veškerá činnost společnosti umístěná v jednom výrobním závodě a společnost upřednostňuje výběr místních dodavatelů, aby se optimalizovaly emise z manipulace a logistiky surovin a výrobků. Většina použitých materiálů je plně recyklovatelná, pokud je správně a zodpovědně zlikvidována.


Použité obrázky jsou pouze ilustrativní. Více informací na dotaz.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chlorová chemie
Hmotnost: 1.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: