UV lampa SMART UV 4-8 m3/h

Neohodnoceno
Značka: BWT
36 429 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
24.6.2024

UV lampa ze silnostěnného nerezu pro dezinfekci vody v bazénech o objemu až 35 m3. Ultrafialové záření ničí bakterie, řasy, viry, plísně a parazity. Díky UV dezinfekci můžete podstatně snížit dávkování chloru. Snadná instalace, velká reakční komora, přípojka: 6/4“ (38 mm) nerezový závit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bazénové UV lampy snižují spotřebu bazénové chemie tím, že účinně odstraňují bakterie, řasy, viry i plísně a zabraňují rozmnožování mikroorganismů. Díky menšímu množství použité chlorové chemie šetříte nejen svoji peněženku, ale i životní prostředí. 

UV dezinfekce vám pomůže dosáhnout křišťálově čisté a zdravotně nezávadné vody, která je vhodná i pro alergiky a malé děti. Použitím ultrafialového záření získáte bazénovou vodu bez nepříjemného zápachu chloru, která zároveň nezpůsobuje podráždění očí, pokožky a vlasů. 

 

Jak UV lampa funguje?

UV lampa SMART UV 4-8 m3/h vydává ultrafialové záření o vlnové délce 253,7 nm. Instalace je velmi jednoduchá, umisťuje se za filtrační jednotku do potrubí, kterým se voda vrací zpět do bazénu, aby se do UV lampy nedostávaly nečistoty, které by mohly snížit její účinnost.

Voda je pumpována skrz silnostěnné nerezové tělo UV lampy, kde je vystavena záření, které ničí bakterie, řasy, viry, plísně a parazity. Nerezový vnitřek těla UV lampy odráží ultrafialové záření, čímž zvyšuje účinnost přístroje až o 35 %. A navíc je elektrolyticky zušlechtěn, což zabraňuje ulpívání nečistot na povrchu.

Máte-li tvrdou vodu, doporučujeme používat speciální přípravek zabraňující usazování vodního kamene. Vodní kámen může UV lampu zanášet a výrazně snížit její výkon.

Pro správné fungování a dlouhou životnost UV lampy doporučujeme provádět pravidelnou údržbu. Nejdůležitější je, po uplynutí doporučené životnosti zářivky, ji vždy vyměnit za novou. Pokud budete potřebovat jakýkoliv náhradní díl pro UV lampy BWT, včetně zářivek, kontaktujte nás na info@swimi.cz, objednáme ho přímo u výrobce.

 

Značka

Bazénová technologie BWT patří mezi nejlepší produkty pro úpravu vody na trhu. V roce 1990 položil Andreas Weißenbacher základní kámen společnosti BWT. Díky investicím do výzkumu a vývoje je nyní skupina BWT evropským lídrem v oblasti úpravy vody. Nabízí široké portfolio produktů splňující nejnáročnější požadavky na kvalitu vody. Všechny produkty a procesy BWT jsou vysoce účinné, spolehlivé, ekonomické a ekologické.

 

Závazek k ochraně životního prostředí

Udržitelnost a pečlivé zacházení s drahocennými zdroji naší modré planety jsou pro skupinu BWT samozřejmostí. Voda je elixírem života a omezeným přírodním zdrojem. Protože není vždy a všude k dispozici v požadované kvalitě, vyvíjí BWT inovativní technologie a produkty, které umožňují dodávat vodu pro všechny oblasti života v té nejvyšší kvalitě – hygienicky čistou a bezpečnou. BWT si je plně vědoma důležitosti své role a používá své know-how přesně tam, kde je to třeba, aby čistila a využívala omezené vodní zdroje naší planety. 

 

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní. Více informací na dotaz.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: UV lampy
Hmotnost: 6.8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bazénová technologie BWT patří mezi nejlepší produkty pro úpravu vody na trhu. Od začátků v Pforzheimu až po dnešní velkou společnost formují BWT tyto faktory: podnikatelský a výzkumný duch, radost z inovací a úspěch.

Historie

Kořeny společnosti BWT sahají až do roku 1823, kdy Johann Adam Benckiser založil svou stejnojmennou společnost jako malou chemickou továrnu v Německu. V roce 1990 položil Andreas Weißenbacher základní kámen pro dnešní BWT v rámci odkupu managementu. Z „Benckiser Wasser Technik“ udělal „BWT“, což byl začátek dlouholetého úspěšného příběhu.

V roce 2015 skupina BWT oslavila své 25. výročí. Díky investicím do výzkumu a vývoje se skupina BWT za čtvrt století dynamického rozvoje stala evropským lídrem v oblasti úpravy vody. Nabízí široké portfolio produktů splňující nejnáročnější požadavky na kvalitu vody. Všechny produkty a procesy BWT jsou vysoce účinné, spolehlivé, ekonomické a ekologické.

Portfolio produktů

Dotvořte si s bazénovou technologií BWT váš bazénový ráj!

  • Pokud si přejete prodloužit koupání i o několik měsíců, vyberte si z naší široké nabídky tepelných čerpadel.
  • Hledáte-li cestu k účinné dezinfekci vody, vsaďte na UV lampu, která pomocí ultrafialového záření ničí bakterie, řasy, viry, plísně a parazity.
  • Chcete-li si usnadnit čištění bazénu, zvolte bazénový robotický vysavač, který můžete ovládat i na dálku pomocí aplikace.
  • Pro bezstarostný provoz doporučujeme vybavit váš bazén automatickými dávkovači chemie, které se za vás postarají o kvalitní a čistou vodu.
  • Zvažujete, že budete mít v bazénu slanou vodu? Pořiďte si Elektrolyzér nové generace se širokou škálou úrovní produkce chlóru.
  • Sníte o kompletním řídícím systému bazénu, který bude navíc udržovat vodu čistou bez použití chemikálií? Dopřejte si inovativní zařízení BWT Microdos oxy, které díky hydrolýze promění vodu ve vašem bazénu v naprostou dokonalost!
ZNAČKY - BWT

To je jen krátký výčet bazénové technologie, kterou společnost BWT nabízí. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na info@swimi.cz, jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme najít ideální řešení, které bude ušité na míru vašim potřebám.

ZNAČKY - BWT

Závazek k ochraně životního prostředí

Udržitelnost a pečlivé zacházení s drahocennými zdroji naší modré planety jsou pro skupinu BWT samozřejmostí. Voda je elixírem života a omezeným přírodním zdrojem. Protože není vždy a všude k dispozici v požadované kvalitě, vyvíjí BWT inovativní technologie a produkty, které umožňují dodávat vodu pro všechny oblasti života v té nejvyšší kvalitě – hygienicky čistou a bezpečnou. BWT si je plně vědoma důležitosti své role a používá své know-how přesně tam, kde je to třeba, aby čistila a využívala omezené vodní zdroje naší planety.

To vše bez nutnosti přepravy na dlouhé vzdálenosti a zbytečné výroby dalších a dalších plastů, ale s inovativním duchem, znalostmi, odpovědností a respektem k našemu nejvzácnějšímu životnímu elixíru, s cílem stát se světovou jedničkou ve vodních technologiích pomocí ekologických, nákladově efektivních výrobků a procesů.

Slogan BWT „Pro vás a modrou planetu“ míří k jádru jejich poslání, kterým je být firmou, která funguje udržitelným a zodpovědným způsobem – aby plnila potřeby jednotlivců i chránila naši planetu Zemi jako náš jedinečný domov.