Akumulátorový robotický vysavač BWT BC100+

Neohodnoceno
Značka: BWT
6 268 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
14.12.2023

Bazénový dobíjecí robotický vysavač BWT BC100+ pro snadné a rychlé čistění nadzemních i zapuštěných bazénů o ploše až 20 m2. Vyniká vysokým sacím výkonem, nízkou hmotností a dlouhou výdrží baterie. Součástí balení je standardní vytahovací sada, čistící váleček a úložný vak pro skladování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezdrátový robotický vysavač pro snadné, rychlé a efektivní čistění bazénů o ploše až 20 m2.

Dobíjecí lithium-iontová baterie s dlouhou životností umožňuje pohodlný bezdrátový provoz. Není potřeba mít v blízkosti bazénu elektrickou přípojku ani používat žádné kabely. Vysavač díky ní vydrží v provozu při plném výkonu až 45 minut a při plně vybité baterii se znovu nabije za 5-6 hodin.

Patentovaný systém Stop & Go automaticky otočí bazénový vysavač při kontaktu se stěnou bazénu a optimalizuje tak dobu čištění. Optimalizaci dráhy čištění zajišťuje nastavitelné přední kolo.

Vysavač je vybaven LED indikátorem kapacity baterie. Dioda začne blikat ve chvíli, kdy zbývá 10 minut do vybití baterie.

Manipulaci s vysavačem vám usnadní nastavitelná délka plovoucího lana.

Značka

Bazénová technologie BWT patří mezi nejlepší produkty pro úpravu vody na trhu. V roce 1990 položil Andreas Weißenbacher základní kámen společnosti BWT. Díky investicím do výzkumu a vývoje je nyní skupina BWT evropským lídrem v oblasti úpravy vody. Nabízí široké portfolio produktů splňující nejnáročnější požadavky na kvalitu vody. Všechny produkty a procesy BWT jsou vysoce účinné, spolehlivé, ekonomické a ekologické.

 

Závazek k ochraně životního prostředí

Udržitelnost a pečlivé zacházení s drahocennými zdroji naší modré planety jsou pro skupinu BWT samozřejmostí. Voda je elixírem života a omezeným přírodním zdrojem. Protože není vždy a všude k dispozici v požadované kvalitě, vyvíjí BWT inovativní technologie a produkty, které umožňují dodávat vodu pro všechny oblasti života v té nejvyšší kvalitě – hygienicky čistou a bezpečnou. BWT si je plně vědoma důležitosti své role a používá své know-how přesně tam, kde je to třeba, aby čistila a využívala omezené vodní zdroje naší planety. 


Použité obrázky jsou pouze ilustrativní. Více informací na dotaz.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vysavače
Hmotnost: 4.6 kg
Doporučená velikost bazénu: až 20 m2
Typ baterie: Li-ion 4 000 mAh
Napětí baterie: 7,4 V
Doba nabíjení: 5-6 hodin
Doba provozu: až 45 minut
Kapacita koše: 2,2 l
Průtok: 60 l/min
Hmotnost: 4,6 kg
Senzor vody: motor se aktivuje při ponoření do vody
Materiál filtru: textil
LED indikátor baterie: ANO

Akumulátorový robotický vysavač BWT BC100+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: