Bazénový robotický vysavač BWT COSMY 200

Novinka
Neohodnoceno
Značka: BWT
27 704 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
29.4.2024

Bazénový robotický vysavač BWT COSMY 200 pro čistění nadzemních i zapuštěných bazénů o celkové ploše až 60 m2. Spolehlivě vyčistí dno, stěny i hladinovou linku vašeho bazénu. Kompaktní, lehký, výkonný, přizpůsobitelný. Lze ovládat na dálku pomocí mobilní aplikace.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bazénový robotický vysavač BWT COSMY 200 pro dokonalé vyčistění bazénů o ploše až 60 m2. Mezi jeho přednosti patří nízká hmotnost, snadná výměna filtračního koše a indikace plného filtru. Lze ovládat na dálku pomocí mobilní aplikace přes Bluetooth.

Bazénový robotický vysavač BWT COSMY 200

Responzivní a intuitivní

Vysavače COSMY jsou intuitivní a snadno se používají. Jakmile stisknete tlačítko, vysavač se zapne a spustí čistící cyklus. Ergonomické a chytré, přesně tak, jak to máte rádi.

S důrazem na design a eleganci

Přestože jsou vysavače COSMY velmi malé, jejich ultramoderní design jim umožňuje uklízet rychleji a efektivněji, a přitom spotřebovávat méně energie. Vysavače COSMY: super roztomilé, ale vysoce výkonné!

Praktické a chytře navržené

Vysavače COSMY jsou kompaktní, uživatelsky příjemné a snadno se ovládají. Jakmile je filtr vysavače plný, upozorní vás na jeho vyprázdnění kontrolka. Stisknutím tlačítka se filtr uvolní a lze jej shora vytáhnout a vyčistit, aniž byste si ušpinili ruce. 

Lehké jako pírko!

Vysavače COSMY jsou o polovinu lehčí než většina běžných robotických vysavačů. Jejich rychlý vypouštěcí systém umožňuje neuvěřitelně snadné vyjmutí z bazénu; což je skvělá zpráva pro vaše záda!

Dvojnásobná filtrace

Model COSMY 200 a COSMY 250 má dva filtry vsazené do sebe. Tento duální filtrační systém zachytí i ty nejmenší částice a celý bazén tak bude zářit křišťálovou čistotou.

Bezpečné na každém typu povrchu

Díky zabudované technologii se COSMY udrží i na těch nejstrmějších stěnách, ať už je hydroizolační úprava bazénu jakákoli. COSMY se snadno navigují a přizpůsobí se každé konfiguraci. Jejich optimalizovaná dráha čištění zajišťuje dokonalé čištění bez ohledu na tvar bazénu.

 


Technické parametry vysavače BWT COSMY 200

 • Velikost bazénu: 12 m (všechny tvary a povrchové úpravy)
 • Délka čistícího cyklu: 1,5 h, 2 h, 2,5 h
 • Typ čištění: dno, stěny, hladinová linka
 • Typ kartáče: PVC kartáče
 • Typ filtru: dvojitý filtr
 • Délka kabelu: 16 m (plovoucí)
 • Rozměry (d x š x v): 39,5 x 36,5 x 20 cm
 • Hmotnost: 5,75 kg
 • Příslušenství: x
 • Záruka: 2 roky + 1 rok navíc (po registraci: https://www.aquatron.co.il/login?redirect=%2F)

 

Bazénový robotický vysavač BWT COSMY 200
Bazénový robotický vysavač BWT COSMY 200

Změňte barvu vašeho vysavače

Standardně vysavače COSMY dodáváme ve světle modré barvě, ale můžete si dokoupit i kobaltovou, zelenou, žlutou, fialovou, růžovou, červenou nebo oranžovou barevnou sadu a měnit barvu vašeho vysavače dle libosti. Cena doplňkové barevné sady je 1 803 Kč vč. DPH.

Značka

Bazénová technologie BWT patří mezi nejlepší produkty pro úpravu vody na trhu. V roce 1990 položil Andreas Weißenbacher základní kámen společnosti BWT. Díky investicím do výzkumu a vývoje je nyní skupina BWT evropským lídrem v oblasti úpravy vody. Nabízí široké portfolio produktů splňující nejnáročnější požadavky na kvalitu vody. Všechny produkty a procesy BWT jsou vysoce účinné, spolehlivé, ekonomické a ekologické.

 

Závazek k ochraně životního prostředí

Udržitelnost a pečlivé zacházení s drahocennými zdroji naší modré planety jsou pro skupinu BWT samozřejmostí. Voda je elixírem života a omezeným přírodním zdrojem. Protože není vždy a všude k dispozici v požadované kvalitě, vyvíjí BWT inovativní technologie a produkty, které umožňují dodávat vodu pro všechny oblasti života v té nejvyšší kvalitě – hygienicky čistou a bezpečnou. BWT si je plně vědoma důležitosti své role a používá své know-how přesně tam, kde je to třeba, aby čistila a využívala omezené vodní zdroje naší planety.  

 

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní. Více informací na dotaz.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vysavače
Hmotnost: 5.75 kg
Velikost bazénu: 12 m (všechny tvary a povrchové úpravy)
Délka čistícího cyklu: 1,5 h, 2 h, 2,5 h
Typ čištění: dno, stěny, hladinová linka
Typ kartáče: PVC kartáče
Typ filtru: dvojitý filtr
Délka kabelu: 16 m (plovoucí)
Rozměry (d x š x v): 39,5 x 36,5 x 20 cm
Příslušenství: x
? Záruka: 2 roky + 1 rok navíc

Vysavače COSMY

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bazénová technologie BWT patří mezi nejlepší produkty pro úpravu vody na trhu. Od začátků v Pforzheimu až po dnešní velkou společnost formují BWT tyto faktory: podnikatelský a výzkumný duch, radost z inovací a úspěch.

Historie

Kořeny společnosti BWT sahají až do roku 1823, kdy Johann Adam Benckiser založil svou stejnojmennou společnost jako malou chemickou továrnu v Německu. V roce 1990 položil Andreas Weißenbacher základní kámen pro dnešní BWT v rámci odkupu managementu. Z „Benckiser Wasser Technik“ udělal „BWT“, což byl začátek dlouholetého úspěšného příběhu.

V roce 2015 skupina BWT oslavila své 25. výročí. Díky investicím do výzkumu a vývoje se skupina BWT za čtvrt století dynamického rozvoje stala evropským lídrem v oblasti úpravy vody. Nabízí široké portfolio produktů splňující nejnáročnější požadavky na kvalitu vody. Všechny produkty a procesy BWT jsou vysoce účinné, spolehlivé, ekonomické a ekologické.

Portfolio produktů

Dotvořte si s bazénovou technologií BWT váš bazénový ráj!

 • Pokud si přejete prodloužit koupání i o několik měsíců, vyberte si z naší široké nabídky tepelných čerpadel.
 • Hledáte-li cestu k účinné dezinfekci vody, vsaďte na UV lampu, která pomocí ultrafialového záření ničí bakterie, řasy, viry, plísně a parazity.
 • Chcete-li si usnadnit čištění bazénu, zvolte bazénový robotický vysavač, který můžete ovládat i na dálku pomocí aplikace.
 • Pro bezstarostný provoz doporučujeme vybavit váš bazén automatickými dávkovači chemie, které se za vás postarají o kvalitní a čistou vodu.
 • Zvažujete, že budete mít v bazénu slanou vodu? Pořiďte si Elektrolyzér nové generace se širokou škálou úrovní produkce chlóru.
 • Sníte o kompletním řídícím systému bazénu, který bude navíc udržovat vodu čistou bez použití chemikálií? Dopřejte si inovativní zařízení BWT Microdos oxy, které díky hydrolýze promění vodu ve vašem bazénu v naprostou dokonalost!
ZNAČKY - BWT

To je jen krátký výčet bazénové technologie, kterou společnost BWT nabízí. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na info@swimi.cz, jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme najít ideální řešení, které bude ušité na míru vašim potřebám.

ZNAČKY - BWT

Závazek k ochraně životního prostředí

Udržitelnost a pečlivé zacházení s drahocennými zdroji naší modré planety jsou pro skupinu BWT samozřejmostí. Voda je elixírem života a omezeným přírodním zdrojem. Protože není vždy a všude k dispozici v požadované kvalitě, vyvíjí BWT inovativní technologie a produkty, které umožňují dodávat vodu pro všechny oblasti života v té nejvyšší kvalitě – hygienicky čistou a bezpečnou. BWT si je plně vědoma důležitosti své role a používá své know-how přesně tam, kde je to třeba, aby čistila a využívala omezené vodní zdroje naší planety.

To vše bez nutnosti přepravy na dlouhé vzdálenosti a zbytečné výroby dalších a dalších plastů, ale s inovativním duchem, znalostmi, odpovědností a respektem k našemu nejvzácnějšímu životnímu elixíru, s cílem stát se světovou jedničkou ve vodních technologiích pomocí ekologických, nákladově efektivních výrobků a procesů.

Slogan BWT „Pro vás a modrou planetu“ míří k jádru jejich poslání, kterým je být firmou, která funguje udržitelným a zodpovědným způsobem – aby plnila potřeby jednotlivců i chránila naši planetu Zemi jako náš jedinečný domov.